Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Na drogach panuje wzmożony ruch, a nad bezpieczeństwem podróżujących czuwają policjanci ruchu drogowego. Sprawdzana jest prędkość i stan techniczny pojazdów. Mundurowi reagują na wszelkie przypadki naruszenia przepisów ruchu drogowego. Apelują o bezpieczną i ostrożna jazdę. Tylko wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 2 wypadków, w których jedna osoba poniosła śmierć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2622
Fot. Zofia Barbus

Jak co roku z okazji zakończenia lata członkowie klubu "Bliżej Siebie" oraz zaproszeni goście, lato pożegnali śpiewająco. Na straży klubu stoi przewodnicząca pani Kazimiera Zamojska, która na uroczystość zaprosiła wielu wspaniałych gości. Impreza odbyła się 28 sierpnia w miniony czwartek. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2284

7 września 2014 odbędą się obchody Święta Pułkowego 15 Pułku Piechoty "Wilków" pod patronatem Władz Samorządowych Miasta Dęblin. 15 Pułk Piechoty wziął udział w wojnie polsko-bolszewickiej, w tym w bitwie warszawskiej w 1920r. oraz wojnie polsko-ukraińskiej. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3718
Archiwum

Grzybiarze zacierają ręce, bo mają powody do radości. Po ostatnich opadach deszczu w lasach mamy zatrzęsienie grzybów. Pogoda też dopisuje. Wystarczy trochę słońca i wilgoci, a grzyby pojawiają się niemalże natychmiast. Tak więc sezon na grzyby czas zacząć! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2153

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1939

W poniedziałek 4 września uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny, niektórzy z nich dzwonek usłyszą po raz pierwszy. Jak co roku do szkoły będą potrzebować zeszytów, książek, kredek, ubrań i wielu innych potrzebnych przedmiotów do nauki. Rok w rok rodzice mocno naruszają domowy budżet, aby pociechę wyprawić do szkoły.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2146
Archiwum

Ryccy kryminalni zatrzymali 20-latka, który kierował swoim volkswagenem pod działaniem narkotyków. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1928
Źródło: UM Dęblin

Blisko 130 osób z całej Polski wzięło udział w I Dęblińskim Biegu Ulicznym i XI Biegu Orląt, który pomimo niesprzyjającej pogody odbył się w niedzielę 24.08 br. w centrum miasta. Organizatorami biegu byli: Miasto Dęblin, grupa Biegusiem.pl oraz Dęblińskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych DISON.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 5900

19 sierpnia 2014r. około godziny 18.00 w miejscowości Leopoldów gm. Ryki na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu osobowego Peugeot 206
z pociągiem osobowym. Samochód osobowy po zderzeniu pozostał na przejeździe, a pociąg zatrzymał się około 500 metrów za przejazdem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2711

21 sierpnia 2014 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach miało miejsce uroczyste przekazanie pilarki spalinowej marki STHIL. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2995

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook