Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. KPP Ryki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczęli cykl spotkań z uczniami z terenu powiatu. Wczoraj odwiedzili szkoły podstawowe w Oszczywilku i Starym Bazanowie. Początek roku szkolnego to okazja aby przypomnieć dzieciom jak powinny zachowywać się na drodze, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2703

13 września o godzinie 16:00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie gościł bedzie Kajetana Rajskiego, autora książki pt: "Wilczęta. Rozmowy z dziećmi żołnierzy wyklętych". To będzie lekcja zapomnianej historii, o której nie uczą nawet w szkołach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2702

W dniach 18 – 24 sierpnia dziewczęta z najstarszej grupy Małej Rewii Tanecznej spędziły w przepięknych plenerach Tatr szlifując kunszt taneczny na warsztatach w Białce Tatrzańskiej. W przerwach między treningami był czas na zwiedzanie Zakopanego, urokliwy przełom rzeki Białki, a swoją kondycję uczestnicy wzmacniali wspinając się na Kotelnicę. Również korzystali ze zdrowotnych walorów Term, gdzie wodnych atrakcji nie było końca. Już wkrótce można będzie oglądać Rewie na imprezach naszego powiatu. Zapraszamy.

 

 kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-09-2014 16:29

12 października biegusiem.pl organizuje Pierwszą Dwunastogodzinną Sztafetę Pływacką „Pływamy dla Maciusia”. Tym razem przy współudziale wszystkich darczyńców oraz chętnych chcieliby pomóc 4-letniemu Maćkowi, u którego zdiagnozowano autyzm.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2633

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące projektu sieci szerkopasmowej powstajacej na Lubelszczyźnie, które odbędzie się w dniu 09.09.2014 r. (wtorek) o godz. 11:30 się w Urzędzie Miasta Dęblin, sala nr 1.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3064

Tradycją jest, że z końcem sierpnia Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki na Artystyczne Zakończenie Lata. Tym razem impreza odbywająca się 29.08.2014r. miała wyjątkowy charakter. Wszystko za sprawą jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej Agaty Osiki-Kucharskiej – dyrektora MDK. Impreza rozpoczęła się wernisażem wystawy fotografii Agaty i Jerzego Kucharskich pt.: "Dwa miasteczka", ukazująca Kazimierz Dolny i Lanckoronę oraz ceramiki i batiku autorstwa pani Agaty.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3717

Oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje, że w okresie od 25 sierpnia do 2 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 8 zdarzeń, tj. 1 pożaru i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2189

Policjant wydziału kryminalnego ryckiej komendy zatrzymał 63-latka, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kilka minut wcześniej uciekł z miejsc kolizji. Osobowym audi uszkodził betonowy element ronda.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1891

22 sierpnia mieszkaniec powiatu ryckiego na jednym z portali ogłoszeniowych odnalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu osobowego marki BMW. Po wcześniejszych uzgodnieniach wpłacił zaliczkę w kwocie blisko 2 tysiące złotych. Sprzedający nie dostarczył zamówionego samochodu a kontakt z nim do chwili obecnej jest bezskuteczny.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2002

Jest 1 września, poniedziałek. Pierwszy dzwonek już za uczniami. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Mimo różnic łączy ich jedno: właśnie rozpoczęli rok szkolny 2014/2015. Na Lubelszczyźnie naukę rozpoczęło kilkadziesiąt tysięcy uczniów, którzy od dziś zaczęli zrywać kartki z kalendarza. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1922

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook