Dzisiaj jest sobota, 24 września 2022 r., 267 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Zapraszamy do głosowania na szkołę! Zbieramy pomoce naukowe!

 

Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać wybraną przez siebie szkołę w ZSO.

 Chcesz zdobyć nowe umiejętności: taneczne, muzyczne, wokalne, plastyczne lub teatralne? A może marzysz o występach na scenie lub udziale w różnych konkursach? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć na sezon 2022/2023 w POK „Dom Chemika”.

 

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz ciekawe hobby. Nowy rok kulturalny to w końcu najlepszy moment żeby spróbować swoich sił w różnych sferach amatorskiego ruchu artystycznego.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 138

Miejska Biblioteka Publiczna Filia Masów zorganizowała w placówce akcję lato pod nazwą „Wakacyjne przygody w bibliotece” w dniach 22. 08 – 27. 08. 2022 r. korzystając ze wsparcia funduszy Programu Profilaktyki Uzależnień.

 

W akcji wzięło udział od 12 – 40 osób w wieku przedszkolnym i szkolnym. Program był ciekawy i rozpoczął się warsztatami dziennikarskimi, kolejno odbyło się spotkanie z czytelnikiem, który zajmuje się pisaniem poezji.

 

Bibliotekarki przeprowadziły również pogadanki na temat zdrowego stylu życia bez uzależnień takich jak: alkohol, narkotyki, dopalacze, czy korzystanie z telefonu komórkowego i Internetu.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 174

Niezwykli Goście odwiedzili 2 września 2022r. progi Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Wizyta w szkole była jednym z punktów Ich spotkania po latach.

 

W 1974 roku ukończyli naukę w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1, w klasie o specjalizacji obróbka skrawaniem. Wychowawcą była Zofia Jeremicz. Drogi Ich rozeszły się 48 lat temu. W piątek spotkali się by odwiedzić mury swojej szkoły i przywołać wspomnienia.

 

Przyjechało 11 Absolwentów: Golemiec Jerzy, Kaczyński Stanisław, Nita Witold, Polberg Waldemar, Procki Czesław, Pyciarz Tadeusz, Stefanek Krzysztof, Strzelczyk Adam, Śmiech Andrzej, Uczciwek Czesław, Czerski Zbigniew.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 306

UKS ORLIK DĘBLIN 

Mecze na własnym stadionie – Dęblin, Sobota, 10.09.2022

Rocznik 2012/13 Liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 

Godzina 11:00 

UKS Orlik Dęblin vs Żyrzyniak Żyrzyn

 

Rocznik 2010/11 II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1

Godz. 13:00

UKS Orlik Dęblin vs AT Champion Biała Podlaska

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 105

Automobilklub Rzeszowski w dniach 9-11 września 2022 r. organizuje turystyczną imprezę motoryzacyjną o nazwie "3 Nadwiślański Charytatywny "Rajd" Malucha".

 

Trasa turystycznego rajdu, o długości 230 km biegnie najpiękniejszymi okolicami Puław, Kazimierza Dolnego, Opola Lubelskiego i Dęblina.

 

Maluchy zaczną przybywać do Dęblina w dniu 10 września br. (sobota) w  godzinach między 13:00, a 16:00 na parking przy Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 615

Dziś zostało opróżnione po raz kolejny nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki.

 

Jest  to drugie serce ok. 340 kg nakrętek przekazane dla Wojtusia Stępnia.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu Wojtusia i jego rodziców. Walka o lepsze życie- razem dla Wojtusia.

 

Jesteście wspaniali.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 95

W ubiegły piątek, 2 września br., Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki" zajęło I miejsce w powiatowym konkursie na wieniec dożynkowy.

 

W związku z tym w najbliższą niedzielę, 11 września w Radawcu wieniec "Nadwiślańskich Babeczek"  będzie reprezentował powiat rycki w dożynkach wojewódzkich.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 160

W czwartek 1 września uczniowie ZSZ nr 1 spotkali się w auli, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrekcja.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego wprowadzenia Sztandaru Szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał Artur Misiak - nowy Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie.

 

Pan dyrektor życzył wszystkim uczniom i nauczycielom udanego nowego roku szkolnego, obfitującego w sukcesy, owocnej współpracy i siły do pokonywania trudności. Szczególnie ciepło powitał uczniów rozpoczynających swoją drogę w szkole życząc, by szkoła stała się dla nich miejscem przyjaznym i ciepłym.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 246

W poniedziałek 5 września 2022 r. nasza szkoła po raz czwarty dołączyła do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym pary prezydenckiej.

 

W ramach akcji, zorganizowanej przez bibliotekę szkolną i samorząd uczniowski, uczniowie wzięli udział w maratonie czytelniczym na świeżym powietrzu, czytając „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

 

Ten zbiór poezji został wydany dwieście lat temu w Wilnie i zapoczątkował w Polsce epokę romantyzmu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 117

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Doskonały cyjanek potasu na sprzedaż
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją najlepszej jakości cyjanku potasu, który jest bezbarwnym związkiem krystalicznym. Nasz cyj...
Szczegóły ogłoszenia

Konsultantka Oriflame - Współpraca
Praca z kosmetykami to idealna propozycja dla miłośniczek piękna i zdrowego stylu życia. To również prosty i przyjemny sposó...
Szczegóły ogłoszenia

cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,
cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,...
Szczegóły ogłoszenia

Rekruter - praca zdalna
Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. W swoim zespole ma ludzi ...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Przestrzeń wolna od turystów, piękne mazurskie krajobrazy, odpoczynek i relaks - to wszystko czeka na Państwa wybierających si...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook