Dzisiaj jest wtorek, 05 lipca 2022 r., 186 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
Wypadek - osobę poszkodowaną zabrało Pogotowie Lotnicze.
Dodał: EdytaD, 08-10-2013 17:21, odsłon: 5095
Wypadek w Rykach
Wypadek w Rykach

W dniu 5 października, w niedługim odstępie czasowym doszło do dwóch wypadków drogowych.

 

Tuż po godzinie 9.00 w Rykach na ulicy Warszawskiej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, gdzie poszkodowanych zostało 6 osób.

 

Tego samego dnia, zaraz po godzinie 10.30 w gminie Stężyca, w miejscowości Stara Rokitnia doszło do zderzenia samochodu dostawczego WV Transporter oraz WV Golf.  Osobę najbardziej poszkodowaną w wypadku, zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

 

Dwa samochody osobowe zderzyły się tuż po godzinie 9.00 na głównej ulicy w Rykach. Poszkodowanych zostało 6 osób, cztery z nich opuściły pojazdy o własnych siłach. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielał Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 6 strażaków z KP PSP w Rykach. 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji na noszach, dwóch osób poszkodowanych z jednego z rozbitych pojazdów i odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Poszkodowane osoby zostały przetransportowane karetkami do szpitali w Rykach, Puławach i Garwolinie. 

 

Wypadek w Rokitni Starej

Wypadek w Rokitni Starej

 

Natomiast około godziny 10.30 doszło do drugiego wypadku tego dnia, gdzie zostały poszkodowane 2 osoby podróżujące samochodem osobowym. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wydobyli poszkodowaną osobę z rozbitego samochodu. Strażacy z jednostki OSP KSRG Brzeziny, zabezpieczyli lądowisko dla helikoptera LPR.

 

Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanym pierwszej pomocy, natomiast osobę najbardziej poszkodowaną zabrało do szpitala Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

 

W działaniach trwających prawie 2,5 godziny brało udział łącznie 16 strażaków z KP PSP w Rykach, OSP KSRG Brzeziny i OSP Stara Rokitnia.

 

W obu zdarzeniach, po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję, strażacy zabezpieczyli sorbentem powstałe plamy płynów eksploatacyjnych oraz usunięto zagrażające innym uczestnikom ruchu drogowego elementy z uszkodzonych samochodów. 

 

Z informacji przesłanych przez oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej dowiadujemy się, że na terenie powiatu ryckiego w okresie od 1 do 7 października doszło do 11 zdarzeń, w tym do 2 pożarów i 9 miejscowych zagrożeń. 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W środę 29 czerwca o godz. 17:00 na osiedlowym placu zabaw Zarząd osiedla Wiślana zorganizował festyn pn....
W dniu 29 czerwca delegacja Władz Samorządowych Miasta Dęblin wraz z przedstawicielami Centralnej Ciepłow...
Fot. Leszek Grzyb
Od pierwszego dnia wojny klub SFC24 wspiera i pomaga uchodzcom z Ukrainy. Do klubów przewieziono ...
Panta rei – wszystko mija. Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Rok naznaczony pandemią, wojną w Ukra...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Four Stal – producent urządzeń technicznych
Jesteśmy producentem przede wszystkim przenośników:zgrzebłowych, łańcuchowych, redlerów, ślimakowych.W ofercie posiadamy również...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie ok
Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie o...
Szczegóły ogłoszenia

100% Pure & nature refined sunflower oil
100% Refined Sunflower Oil Factory Price Refined Sunflower Oil Refined Sunflower Oil High Quality Refined Sunflower Oil Edib...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook