Dzisiaj jest sobota, 13 sierpnia 2022 r., 225 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Rozpoczęcie Wakacji na Wiślanej
Dodał: admin, 02-07-2022 11:39, odsłon: 584

W środę 29 czerwca o godz. 17:00 na osiedlowym placu zabaw Zarząd osiedla Wiślana zorganizował festyn pn. „Rozpoczęcie Wakacji na osiedlu Wiślana”.

 

Festyn został zorganizowany głównie dla dzieci i mieszkańców osiedla, aczkolwiek wszyscy chętni do uczestniczenia byli mile widziani.

 

Impreza trwała do 20-stej. 

Atrakcje przygotowane dla dzieci to zabawy i konkursy, malowanie twarzy kolorowymi farbami, zabawa przy muzyce, dmuchane zamki czy prezentacja sprzętu w tym wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej z Masowa. 

 

Dla dzieci były słodkie batoniki oraz napoje. Konkursy z balonami, zabawy, śpiewanie, przeciąganie liny, zumba, malowanie twarzy i piniata z cukierkami, malowanie na folii oraz przejażdżka cabrioletem. 

 

Konkursy prowadzili Fit&Fan, Helen Doren i Iwona Ziemkiewicz-Kurdzialek. Nagrody dla dzieci za konkursy wręczała Radna Patrycja Wojewoda-Sieklicka i Przewodnicząca Zarządu Magdalena Krasuska., a w imieniu Burmistrz Dęblina Beaty Siedleckiej wręczała Z-ca Beata Amarowicz, 

 

Wszystkich milusińskich odwiedziły również maskotki Mrówka i Minionek. 

 


 

Nie brakowało różnych form poczęstunku, można było zaspokoić pragnienie najprzeróżniejszymi napojami.

 

Nad zdrowiem uczestników czuwał Zespół Ratownictwa Medycznego z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie, a nad bezpieczeństwem policjanci z dęblińskiego komisariatu. 

 

 

Festyn Osiedlowy zakończył się o godzinie 20-stej, a rodzice wraz z dziećmi wracali do domu z uśmiechami na twarzach.

 

Zarząd Osiedla Wiślana serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, Policji, Straży Pożarnej, SPZOZ, MDK, pracownikom Urzędu Miasta, Dariuszowi Banasiowi, Krzysztofowi Krasuskiemu za przejażdżki z dziećmi w cabriolecie mitsubishi, prowadzącym konkursy i zabawy oraz dzieciom za tak dużą frekwencję. 

 

 

Sponsorzy:

 

Radna Rady Mista Patrycja Wojewoda-Sieklicka, Radny Rady Miasta Andrzej Kurowski, Przewodnicząca Magdalena Krasuska, Fit&Fan, Helen Doren, Mrówka Dęblin, Fit&Fun Michał Sawincew, SFC24 Leszek Grzyb, Oskroba, Hotel Nepomucen, PSB Mrówka, Helen Doren Katarzyna Kurek, Radni z os. Wiślana, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wiślana,  Kangus oraz Bartosz Czernenko i Dmuchańce. 

 

- Dziękujemy serdecznie za pomoc pracownikom Urzędu Miasta, Policji, Staży Pożarnej i SPZOZ, dziękujemy za nagłośnienie MDK Pani Dyrektor Monice Żmuda oraz Panu Waldkowi oraz prowadzącym konkursy i zabawy - mówi przewodnicząca osiedla Magdalena Krasuska - dziękujemy przede wszystkim dzieciom, bez Was nie byłoby tak fajnie i wesoło - dodaje.
 
 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Na kortach Dęblińskiego Klubu Tenisowego „Open” sobota 30 lipca stała się dniem tenisowego św...
Miłośników historii i techniki lotniczej zapraszamy do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie na moder...
Już za trzy tygodnie rozpoczną się wypłaty czternastej emerytury. Nie trzeba składać żadnego wniosku, świ...
źródło: WOT
Główne zalety bycia żołnierzem 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej to szerokie możliwości ks...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook