Dzisiaj jest wtorek, 26 października 2021 r., 299 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 2
K.A.S.A oraz Ornette w Dęblinie! Zakończenie Lata 2015
Dodał: EdytaD, 19-08-2015 17:20, odsłon: 4915

Feta na zakończenie lata 2015. Gwiazdy wieczoru to Krzysztof "K.A.S.A" Kasowski oraz Grzegorz "Ornette" Stępień (Oddział Zamknięty). Zabawy dla najmłodszych, showman telewizji TVN Janusz Benesz zaprosi na biesiady oraz przedstawi bal sobowtórów, a dęblińska szkoła Taekwon-do da pokaz sztuk walki. To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na mieszkańców.

 

 

Burmistrz Miasta Dęblin oraz organizatorzy zapraszają na festyn Zakończenie Lata 2015r.

 

5 września br., na placu targowym przy ul. Niepodległości odbędzie się impreza z okazji zakończenia lata. Gwiazdy wieczoru to K.A.S.A i Ornette! 

 

Artakcje zaczyną się już od 15.00 - Kapitan Cook i Hasan z Egiptu porwą dzieci do zabaw z całego świata! Kolejną atrakcją w programie będzie profesjonalny pokaz szkoły tańca, pokaz sztuk walki dęblińskiej szkoły Taekwon-do, a Janusz Benesz z gwiazda TVN "Maratonu Uśmiechu" zaprosi do biesiady śląskiej i góralskiej oraz przedstawi bal sobowtórów. 

 

O 19.00 Burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka wygłosi przemówienie oraz wylosuje nagrody dla szczęśliwców, a już od 19.30 odbędą się koncerty gwiazd wieczoru! 

 

Na zakończenie Pokaz Żywych Ogni "Happy Fire"! 

 

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
super w końcu tylko zabawa i wydawanie pieniędzy na imprezki. to jak w starym Rzymie, może na tym zależy wszystkim decydentom z dęblińskiego magistratu. jak takie działania będą robine to rzeczywiście Dęblin zostanie ogłoszony gminą wiejską z sołectwami a nie z dzielnicami. jak sobie przypominam to chyba jakieś takie słowa padały z ust pani burmistrz w kampanii wyborczej? może ktoś z tego urzędu (ścisłe grono kierownicze) o dbaniu o wizerunku naszego miasta, już zaczynają się śmiać ludzie jak patrzą na centrum brudne, zaniedbane i wyschnięte, rzeczywiście jak po imprezkach ze starego Rzymu.
21-08-2015, 09:06:55
+ 8
- 6
odpowiedz
"Feta na zakończenie lata" - tylko co tu fetować? W mieście nic się nie robi, jakieś rachityczne przeróbki chodników na ul. Składowej i to wszystko. No ale może do 5 września bedzie nowy Prezes MZGK, Zastępca Burmistrza i nowy skarbnik Miasta, to oni będą mieli co fetować.
21-08-2015, 13:46:42
+ 8
- 6
odpowiedz
Komentator, może już nie długo będzie co świętować. Ponoć nasza władza chce kupić od słynnego dębliskiego przedsiębiorcy byłe kino Irena. Ciekawy jestem jak rada się zachowa? Czy już wszystko jest zrobine by odkupwać nieruchomości od osób związanych z kampanią wyborczą?, Poczekamy zobaczymy. Czy nasi włodarze nie umią nawet zrealizać zaplanowanych inwestycji (chodzi mi o ul. Sochackiego)? Ponoć za nierzealizowanie zatwierdzonego budżetu może nie dostać aboslutorium? ;);)
23-08-2015, 08:36:16
+ 8
- 4
odpowiedz
Festyn na zakończenie lata organizuje prywatna firma.....dla was m.in i żeby obudzić Dęblin, nawet w Rykach i Stężycy więcej się dzieje, a jak u nas coś ktoś chce zrobić, to zaraz podstęp węszycie i złe rządzenie nowej władzy. darujcie sobie, hejterzy już nie są w modzie!
28-08-2015, 13:03:54
+ 5
- 6
odpowiedz
Jonny jaki Ty jesteś ogarnięty, wszytko wiesz. A wydaje mi się, że hejterów było mnóstwo na forum jakiejś konkurecyjnej strony? tylko, że jakoś po nastaniu obecnej władzy to szybko zanikło? czyżby to tylko przypadek, a może ktoś się dłożył by to kupić, ze sponsorów kampanii wyborczej? Może to ten Pan co ma w dobrym punkcie obiekt jakiegoś marketu? Jak myślicie?
05-09-2015, 00:40:37
+ 2
- 2
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Po pierwszym zachwycie Sewillą nadszedł czas na rozpoczęcie najważniejszego punktu naszego przyjazdu, pra...
Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwa obywatelskie dla mieszkańcóe Dęblina 
W dniach 11-13.10.2021 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie z klas trzecich techniku...
W ramach współpracy 19 października Miejska Biblioteka Publiczna gościła dzieci z Miejsk...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Obrazy Na Desce Ręcznie Malowane
Oferuję ręcznie malowane obrazy na desce. Krajobrazy, mandale, ludzie i wiele innych. Różne wzory i rozmiary. Oferuję też t...
Szczegóły ogłoszenia

Cypr tanie mieszkania i wille z widokiem na morze
Cypr jest atrakcyjnym kurortem dla gości, proponujemy mieszkania i wille. Mieszkanie można wynająć lub wykorzystać jako miejsce...
Szczegóły ogłoszenia

Szybkie pożyczki w 24h
Czy potrzebujesz pożyczki? jesteś przedsiębiorcą? jesteś w trudnej sytuacji? sytuacja finansowa? czy potrzebujesz pieniędzy, aby...
Szczegóły ogłoszenia

Wydzierżawię działkę pod farmę fotowoltaiczną
Wydzierżaw działkę pod FARMĘ fotowoltaiczną i zarabiaj od 10 000 zł rocznie z 1 hektara na wynajmie! Dzierżawa ziemi na korzyst...
Szczegóły ogłoszenia

Konsultant ds. technicznych - praca zdalna
Nasz nowy Partner to sieć sklepów wielobranżowych w całej Europie. Od wielu lat prężnie rozwija się na rynku Polskim. Jest popul...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook