Dzisiaj jest niedziela, 26 marca 2023 r., 85 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Dęblińscy seniorzy z PZERiI Oddział Dęblin integrowali się na „Spotkaniu Noworocznym”
Dodał: admin, 26-01-2023 21:00, odsłon: 535
Fot. Kamil Krypski
Fot. Kamil Krypski

W dniu 25 stycznia br. dęblińscy seniorzy, którzy należą do Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddziału Dęblin, integrowali się na „Spotkaniu Noworocznym” w Zajeździe na Towarowej.

 

Spotkanie o godz. 14 rozpoczęła przewodnicząca Grażyna Szczepaniak witając wszystkich uczestników i zaproszonych gości.

 

Kolejnym punktem spotkania była część artystyczna przygotowana przez wokalistów z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie. Wystąpili Szymon Haba, Zofia Pieńkosz, Aleksandra Papis, Anna Utnicka i Marysia Potas pod kierunkiem instruktor MDK Dęblin Ewy Rząsy. Młodzi artyści po występie zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymali w podzięce słodki upominek.

Swoją obecnością zaszczycili dęblińskich seniorów członkowie Zarządu Oddziału Okręgowego Lublin: Wiceprzewodnicząca Ewa Dobraczyńska i Wiceprzewodniczący Stanisław Dudek. Obydwoje podziękowali byłemu, wieloletniemu, lecz ze względów zdrowotnych nieobecnemu przewodniczącemu PZERiI Odział w Dęblinie Janowi Prządce, za długoletnią pracę i zaangażowanie. Pogratulowali objęcia funkcji świeżo wybranej przewodniczącej. Życzyli obecnym wszystkiego najlepszego w nowym roku z naciskiem na zdrowie i radość z jesieni życia.

 

Na spotkanie zostali zaproszeni również Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Inspektor ds. promocji Miasta Dęblin Kamil Krypski, którzy otrzymali serdeczne podziękowania za wspieranie dęblińskich seniorów w codziennych inicjatywach.

 

Podziękowania trafiły, także do nieobecnych ze względów zawodowych: Wicestarosty Powiatu Ryckiego Moniki Kośmińskiej i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Teresy Flak.

 

Kolejno obecna przewodnicząca dęblińskiego oddziału Grażyna Szczepaniak zabrała głos dziękując za tak liczne, miłe słowa i opowiedziała krótką lecz pełna wdzięku historię z początków jej działań w związku.

 

Kiedy w listopadzie 2022 roku wybraliście mnie Państwo na przewodniczącą podczas zebrania sprawozdawczo - wyborczego, otrzymałam od Pani Burmistrz długopis, z dedykacją szczęścia przy podpisywaniu dokumentów, co za tym idzie załatwianiu spraw na rzecz związku. W tamtym właśnie momencie głośno pomarzyłam, że przydałby się w naszej siedzibie nowy komputer z podłączeniem do internetu oraz drukarka. Długo nie czekałam, wraz z nowym rokiem otrzymaliśmy od Urzędu Miasta w Dęblinie za sprawą Burmistrz Beaty Siedleckiej upragniony sprzęt. I to właśnie z tego miejsca chciałam złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pani burmistrz, jako dobrej wróżki, dzięki której spełniło się już moje pierwsze związkowe życzenie, które ułatwi nam codzienną społeczną pracę. Serdecznie dziękuję.” – Grażyna Szczepaniak.

 

 

Burmistrz Miasta Dęblin podziękowała i zapraszała do współpracy deklarując dalszą pomoc, którą zawsze służyła temu stowarzyszeniu. Wypowiedzi wszystkich mówców nagradzane były hucznymi brawami..

 

Po wszystkich podziękowaniach i gratulacjach uczestnicy wznieśli wspólny toast i zjedli obiad. Dalsza część spotkania to wspólne zdjęcia i zabawa taneczna prowadzona przez Waldemara Buczkowskiego dźwiękowca i nagłośnieniowca z MDK Dęblin.

 

Dęblińskim seniorom życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku oraz dalszych ciekawych inicjatyw.

 

 

 

/Tekst i zdjęcia: Miasto Dęblin / Kamil Krypski/

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie zaprasza na wykład Pawła Pawłowskiego pt. "Historia budowy lotnicze...
"Zamiast autobiografii" recital autorski - Jerzy Wiencek   Termin: 25 marca 2023 r. Godzina: 18:0...
W piątek 31 marca w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbędzie się koncert zespołu "Suma Pragnień".  ...
Miejski Żłobek w Dęblinie "Raj Malucha" zaprasza dzieci od 1 do 3 roku życia.   Termin rekrutacji ...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook