Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
fot. Jerzy K. Wojtaś

Na III miejscu uplasowały się Ryki w konkursie Nivea. Na Ryki zagłosowało 256341 mieszkańców. Dzięki tak dużej ilości głosów młodzi milusińscy Ryk mają plac, który zabawami nawiązuje do popularnych niegdyś zabaw ich rodziców. Na placu dzieci w różnym wieku zagrają w klasy, w ziemia parzy, w Kasia mówi, postrzelają do celu, poskaczą na skakance oraz będą mogły spróbować swoich umiejętności podczas wspinaczki. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3882

4 października 2015 roku ks. Tomasz Oponowicz, dekanalny duszpasterz młodzieży zaprosił wiernych ryckiego kościoła parafialnego na czuwanie w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Zaproszenie skierowane było w szczególności do młodzieży poszukującej zaspokojenia duchowych potrzeb. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3609
Fot. Daniel Gogłoza

Niesamowicie energetyzujący koncert zespołu Bracia, który wraz z gościnnie występującym Krzysztofem Cugowskim rozruszali rycką publiczność na stadionie. Koncert zgromadził ogromną widownię. 

 

Fani zespołu tłumnie zgromadzili się przed sceną, na ryckim stadionie i nie żałowali. Występ był niezwykle poruszający, a muzycy emanowali ze sceny ogromną energią. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3224
Fot. Daniel Gogłoza

W ubiegły weekend, 30 sierpnia na ryckim stadionie odbyły się Dni Ryk połączone z Dożynkami. Święto Ryk rozpoczęło się o godzinie 13.00 Mszą Świętą, a kilka minut po 14.00 Burmistrz Ryk, Jarosław Żaczek otworzył uroczystość miejskiego święta plonów. Przeczytał również list skierowany do mieszkańców Ryk od Prezydenta Andrzeja Dudy. 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2322

28 czerwca 2015 na placu przed Urzędem Miasta odbędzie się festyn Anioł w Dęblinie, gdzie zaprezentują się zespoły taneczne, soliści oraz wokaliści. Zaplanowano równiez i inne atrakcje. Natomiast Ryki zapraszają 12 lipca na Biesiadę na Starym Rynku oraz na bieg Run For Ryki na 1/5/10 kilometrów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2074

7 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym w Rykach odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze dla jednostek OSP i MDP z terenu Gminy Ryki. Do rywalizacji stanęło 28 drużyn, tj.:

  • 4 drużyny MDP Dziewcząt,
  • 8 drużyn MDP Chłopców,
  • 1 drużyna KDP,
  • 15 drużyn OSP. 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2151

W dniach 14-15 marca Biegusie zapraszają do udziału w I Duathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się, nie mówi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 2814
UM Ryki

21 maja w Przedzszkolu Samorządowym nr 5 w Rykach odbył się Konkurs Recytatorski "Grzeczność na co dzień", którego tematem przewodnim była m.in grzeczność na co dzień, promowanie sztuki żywego słowa w środowisku przedszkolnym czy kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 5612
Dęblin24

Dzień kanonizacji, dzień 27 kwietnia 2014 roku to jeden z najważniejszych dni dla Polski. Z tej właśnie okazji odbył się koncert scholi z ryckiej parafii Niebieskie Owieczki oraz zaproszonych gości. W ryckim kościele już przed godziną 19.00 zaczęła zbierać się młodzież, dzieci oraz dorośli. Nie zabrakło również włodarzy miasta. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 4150

W poniedziałek 10 lutego Samorządowe Przedszkole nr 2 w Rykach zamieniło się w teatr, a wszystko za sprawą wychowanków, którzy pod okiem Pań szlifują swoje talenty i zainteresowania aktorskie i recytatorskie.

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2202

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook