Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Wreszcie nadszedł ten dzień. Prawie 5 miesięcy przygotowań z mniejszą bądź większą motywacją. Czasami było trudno, czasami coś bolało, ale w głowie tylko jeden cel – Orlen Warsaw Marathon i w końcu start na miarę (przede wszystkim) swoich oczekiwań. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1776

W niedzielę, na ryckiej scenie w hołdzie Papieżowi wystąpili młodzi artyści, aby w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, tak bliskiego św. Janowi Pawłowi II podzielić się talentami i sercem pełnym zapału. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2517
simradio.pl

W niedzielę 17 kwietnia młodzi artyści zaśpiewają w hołdzie św. Janowi Pawłowi II. Koncert "Przekroczyć próg Nadziei" odbędzie się w sali Kina Renesans o godzinie 14.00. Wstęp wolny! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1390

Sorzystaliśmy z zaproszenia szefa ryckiej komendy policji nadkom. Marka Tchórza i odwiedziliśmy nową siedzibę policji w Rykach. Byliśmy w różnych pomieszczeniach począwszy od aresztu policyjnego, poprzez strzelnicę, siłownię, salę odpraw, a skończywszy na stanowisku kierowania.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 5313

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończyli cykl konsultacji społecznych poświęconych tworzeniu map zagrożeń w powiecie ryckim. Na spotkaniach podczas dyskusji kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Rykach oraz przedstawicieli instytucji samorządowych, służb oraz mieszkańców zgłaszano propozycje na temat zagrożeń występujących na terenie powiatu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1464
fot. Jerzy Wojtaś

W ubiegłą niedzielę mieszkańcy Ryk wyszli na ulicę. Protestujący na kilka godzin zablokowali ulicę Warszawską. Mieszkańcy domgają się świateł na skrzyżowaniu ulic, na którym kilka dni temu samochód potrącił 15-latkę. To nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu. Mieszkańcy mają dość potrąceń i brawurowej jazdy kierowców. Policja informuje, że protest zaplanowany na piątek w tej formie jest niezgodny z przepisami Ustawy Prawo o zgromadzeniach. Policja chce rozmawiać, organizatorzy protestu nie skorzystali z zaproszenia.

 
 
 


kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2412

W dniach 19-20 marca zachęcamy do udziału w II Aquathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Rok temu odbyła się pierwsza edycja imprezy. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi Nowaczykowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się i nie mówi. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1829
fot. Jerzy Wojtaś

Dziś obchodziliśmy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną w naszej tradycji świętem Trzech Króli. Ulicami Ryk przeszedł Orszak Trzech Króli. O godzinie 11.30 przed sumą mieszkańcy spotkali się na parkingu przy Ósemce skąd orszak wyruszył do kościoła na Mszę Św. o godz. 1200Tego dnia w kościele ksiądz poświęcił kadzidło i kredę. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1928
KWP Lublin

2,5 tysiąca mkw powierzchni, cztery kondygnacje do tego nowocześnie wyposażony i dostosowany do osób niepełnosprawnych. To nowy budynek ryckiej Komendy Policji. Koszt inwestycji w nową komendę to 11 mln. złotych. Środki przeznaczone na ten cel pochodziły z Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji oraz ze środków budżetowych. Otwarcia nowej komendy dokonał Komendant Główny Policji gen. insp. Krzysztof Gajewski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3954

Pobiegną po raz czwarty! Z piątku na sobotę 27-28 listopada odbędzie się czwarta 24-godzinna Sztafeta Andrzejkowa. Wzorem ubiegłego roku biegacze pobiegną nie tylko dla samej idei biegania, ale także aby nieść pomoc.

 

Tym razem hasło przewodnie brzmi: „Pomóż innym przetrwać zimę”.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 1739

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook