Dzisiaj jest sobota, 09 grudnia 2023 r., 343 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Szkolne wakacje w Magicznych Ogrodach
Dodał: admin, 07-09-2022 09:52, odsłon: 697

Dla przedszkolaków i uczniów podstawówki wrzesień jest miesiącem przejściowym. Głównie z powodu pięknej pogody kusząca jest myśl o wyjeździe na otwarte przestrzenie.

 

Magiczne Ogrody w Janowcu świetnie się nadają do powakacyjnych odwiedzin. Bujnie kwitnąca roślinność, wodospady i strumyki to wspaniała scenografia do przeżywania przygód. Ich scenariuszem jest oryginalna baśniowa opowieść. 

Teren Ogrodu kryje wiele tajemniczych zakamarków i unikalnych atrakcji, przy których cały dzień mija całkiem niepostrzeżenie. Szerokie, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże zachęcają żeby chodzić na bosaka. Na tym obszernym terenie na odkrycie czeka 15 krain tematycznych. Wszystkie mają związek z obecną tu baśnią. Właśnie to oryginalne połączenie ogrodu z baśnią stanowi o największej atrakcyjności Magicznych Ogrodów. Tylko tu można spotkać bohaterów oryginalnej historii tego miejsca. Po Ogrodowych alejkach przechadzają się Krasnoludy, Wróżki Smużki i Bulwiaki. Wszystkie one z radością poprowadzą gości szlakiem magicznych krain i opowiedzą jak powstały Magiczne Ogrody. Nie zabraknie także ulubionych przez dzieci Mordoli. A wszystko w niedalekiej odległości od Kazimierza Dolnego i Puław.

 

 

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

Zaprzyjaźnione z parkiem nauczycielki wiedzą jaką wspaniałą przygodą jest wyjazd do Trzcianek grupy koleżanek / kolegów, którzy przez wiele godzin rywalizują, współpracują i przeżywają czas pełen przygód. Na grupy młodych gości oczekują oryginalne atrakcje, zbudowane z naturalnych materiałów (drewno, szkło, piasek, kamień). Wśród nich 15-metrowa Krasnoludzka Wieża Prób czyli super zjeżdżalnia. Drewniane karuzele napędzane siłą mięśni – dają z sobie z nimi radę i panie nauczycielki i same dzieci. Niezwykłym miejscem dla tych, którzy chcą oswoić swój lęk są podziemne tunele. Atrakcją, która budzi największe emocje są Drzewa czyli mosty linowe z różnymi przeszkodami, zawieszone na wysokości koron drzew. Mają łączną długość blisko 400 metrów. Przyszli żeglarze będą mogli sprawdzić swój talent na tratwach, którymi pływa się po stawie o głębokości pół metra. Jest w parku takie miejsce, które wymaga 8 lat życia. To Mroczysko. Siedlisko zła i mrocznych bagien. Tam można zobaczyć przykutego do skały Araga. To dawny przyjaciel Zorana (założyciela Magicznych Ogrodów) zamieniony w smoka, który wybrał ciemną stronę mocy.

 


Na koniec na młodych gości czekają sklepy z tematycznymi pamiątkami, które będą ożywiały wspomnienia z pobytu w janowieckim parku.
Panie nauczycielki, które chcą zorganizować wycieczkę ze swoimi podopiecznymi prosimy o kontakt pod numerem 500 032 772 lub mail: szkoly@magiczneogrody.com   i przedszkola@magiczneogrody.com.

 

Weekend Krasnoludów

W sobotę i niedzielę 10 i 11 września trwać będą obchody krasnoludzkich tradycji.


Ci pracowici, dzielni i waleczni mieszkańcy Magicznych Ogrodów będą opowiadać o zwyczajach każdego z krasnoludzkich klanów. Będzie można obejrzeć Popisowy Turniej Bojowy. Wszystkich pochłonie gra na smoczych bębnach, sprawnościowe zabawy i krasnoludzka musztra. Czas umili wszystkim Czarodziej Fider.

 

www.magiczneogrody.com

 

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

 

www.instagram.com/magiczne_ogrody

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje uczestnictwo zgłosiło wielu wystawców. Zapraszamy na...
6 grudnia, na Osiedlu Wiślana - Żwica był wyjątkowo magiczny, pełen uśmiechów i radości. Dzie...
To fenomenalne zakończenie 2023 roku, a każdy konkurs to wiele wzruszeń, emocji i niegasnącej radości jak...
Burmistrz Miasta Dęblin przeprowadził konsultacje w zakresie wyboru nazwy dla nowopowstałego ronda zlokal...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook