Dzisiaj jest wtorek, 05 lipca 2022 r., 186 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W poniedziałek 4 marca w Dęblinie, jak i w całym powiecie ryckim rozpoczął się projekt pn. „Zdobądź Delfinka”, organizowany w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”.

 

Miasto Dęblin przystąpiło do projektu dzięki czemu dzieci z dęblińskich szkół podstawowych bezpłatnie mogą uczyć się pływania na powiatowym basenie w Rykach. Do projektu przystąpiło ok. 180 dzieci z klas II – ich i III – ich szkół podstawowych. Projekt realizowany w okresie od marca do grudnia 2022 r.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 237

Dołącz do UKS Orlik Dęblin. 

PIERWSZY MIESIĄC TRENINGÓW BEZ SKŁADEK!

 

Zapisy przyjmują:

rocznik 2007 - trener Michał Sikora tel. 605 887 498

rocznik 2008/2009 - trener Artur Napora tel. 512 315 186

rocznik 2010/2011 - trener Waldemar Futera tel. 695 169 693

rocznik 2012 - trener Cezary Adamski tel. 662 318 416

rocznik 2013/2014/2015 - trener Aleks Lisowski tel. 721 510 073

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 377

Transport z pomocą humanitarna, który wyjechał z Dęblina trafił w poprzednim tygodniu do miasta partnerskiego Drohobycza na Ukrainie.

 

Transport trafił bezpośrednio do władz miasta Drohobycza, który rozdysponuje go między mieszkańców i pomoże w przetrwaniu tego trudnego czasu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 345
źródło: Miasto Dęblin

Ostatni czas pokazał, jak ważną rolę w naszej codzienności pełni Internet.

 

Szybkie i niezawodne łącze umożliwia nie tylko wykonywanie pracy zdalnej, edukację, sprawne załatwianie spraw urzędowych, robienie zakupów online, komunikację czy bycie w kontakcie z bliskimi.

 

Internet szerokopasmowy to także stały dostęp do zabawy i rozrywki.

 

 

Więcej informacji poniżej lub na www.fiberhost.com

 

Ikona pdfSZYBKI INTERNET W DĘBLINIE, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [558.58 KB]

 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 02-04-2022 10:46
Fot. ZSZ nr1

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i medali w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Kurier Lubelski. W uroczystości udział wzięła Pani Małgorzata Radomska, nauczycielka naszej szkoły.

Bardzo nam miło poinformować, że Pani Małgosia zajęła I miejsce w powiecie ryckim w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej i otrzymała tytuł ,,Nauczyciel na medal”.

 

To nie koniec sukcesów, nasza nauczycielka otrzymała także zaszczytne V miejsce w województwie lubelskim w tej kategorii. Wyróżnienie w pełni zasłużone, bo Pani Małgosia to nauczycielka całym sercem oddana swojej pracy i młodzieży, ,,dobry duch” naszej szkoły.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 454

LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" przystąpiła do opracowywania Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania. Obecnie prowadzone są konsultacje społeczne mające na celu określenie kierunku rozwoju obszaru i pozyskanie informacji w zakresie planowanych do realizacji projektów.

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie oraz wysłanie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do dnia 4 kwietnia 2022 r.

 

https://forms.gle/66EC5Lh9Kpxr8NEZ8

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 01-04-2022 15:28

Decyzją Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2022 r. przyznane zostało wsparcie na realizację zajęć sportowych organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt realizowany jest przez LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej"  oraz Pływalnię Powiatową w Rykach pod patronatem Starosty Ryckiego. Projekt współfinansowany jest również przez Partnerów projektu: Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 271

W dniu dzisiejszym opróżniliśmy kolejny raz nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki.

 

To już trzecie serce przekazane dla Alicji Gudali - Ala Gudala walczy o lepsze jutro(fb). 

 

Łącznie udało uzbierać się dla Alicji ponad 500 kg plastikowych nakrętek. Dziękujemy wszystkim darczyńcą w imieniu Alicji oraz jej rodziców.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 348

W środowe popołudnie 23 marca w MBP Filia Wiślana spotkaliśmy się na Wieczorze Poezji „Sercem z Ukrainą”. Celem spotkania było uwrażliwianie na piękno poezji, a także oswajanie się z jej trudnym językiem.

 

Zależało nam również, by dostrzec, iż poezja potrafi dokumentować najważniejsze momenty w życiu narodu nieraz lepiej, niż depesze prasowe, reportaże, filmy i uczone opracowania.

 

„Sercem z Ukrainą" to wieczór poezji, który był dedykowany ogarniętej wojną Ukrainie i jej obywatelom, aby dodać otuchy Ukraińcom, którzy schronili się przed wojną w naszym kraju- naszym mieście, tym którzy chcieli zetknąć się z twórczością poetycką naszych wschodnich sąsiadów oraz naszą rodzimą poezją, jak również budować tzw. mosty międzynarodowościowe- wszak poezja i muzyka łączą ludzi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 415

 

Delegacja Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie wzięła udział w uroczystości odsłonięcia pomnika – Alei Rodzin Dęblińskich niosących pomoc Żydom w czasie Holocaustu.

 

Zainicjowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dęblina szeroko zakrojona akcja upamiętnienia dęblińskich Sprawiedliwych wpisała się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, który od 2018 roku obchodzimy 24 marca.

 

Pomnik – Aleja stanowi hołd wszystkim rodzinom, które mimo zagrożenia własnego życia podjęły się pomocy eksterminowanym sąsiadom. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – Aleja swój początek bierze nieopodal rampy kolejowej często służącej do „przeładunku” kolejnych pracowników znajdującego się tu niemieckiego obozu pracy przymusowej Żydów „Bauleitung der Luftwaffe” i wiedzie do bram cmentarza wojennego Balonna. Pracowali tu zarówno dęblińscy, jak i przywiezieni z innych miejsc Żydzi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 453

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Four Stal – producent urządzeń technicznych
Jesteśmy producentem przede wszystkim przenośników:zgrzebłowych, łańcuchowych, redlerów, ślimakowych.W ofercie posiadamy również...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie ok
Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie o...
Szczegóły ogłoszenia

100% Pure & nature refined sunflower oil
100% Refined Sunflower Oil Factory Price Refined Sunflower Oil Refined Sunflower Oil High Quality Refined Sunflower Oil Edib...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook