Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Już w najbliższą sobotę (21.10.2023) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie podopieczni trenera Cezarego Adamskiego będą mierzyć się w kolejnym ligowym spotkaniu z zespołem Polesie Kock‼

 

Drużyna z Kocka zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem dwunastu punktów.

 

Przy wejściu na obiekt od strony targowiska miejskiego będą rozprowadzane bilety wstępu na spotkanie w cenie 5 złoty - wszystkie środki są przeznaczone na rozwój naszego klubu - zwycięzca szczęśliwego numerku otrzyma gadżet klubowy.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1296

W czwartek, 12 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie szkoły.

 

Dyrektor szkoły Joanna Pardo powitała wszystkich zebranych i odczytała list od Burmistrz Dęblina Beaty Siedleckiej, która życzyła wszystkim pracownikom ZSO, sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo zdrowia i spełnienia marzeń.

 

W imieniu Rady Rodziców głos zabrała Agnieszka Bigoraj, składając na ręce dyrekcji kwiaty i podziękowania za nauczanie oraz wychowanie dzieci i młodzieży. Życzenia i kwiaty dla pedagogów złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

 Przypominamy o konsultacjach społecznych dot. szlaku turystycznego „Blue Valley”, które odbędą się w najbliższą środę (18 października 2023 r.) w sali nr 1 Urzędu Miasta Dęblin w godzinach 13:30-15:30.


Szlak turystyczny przebiegać będzie przez nasze Miasto. Przyczyni się to bezpośrednio do rozwoju turystyki w naszym regionie. Miasto Dęblin we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Zarządem Dróg Wojewódzkich w ramach projektu ma wybudować Miejsce Przyjazne Kajakarzom (MOK) oraz Miejsce Obsługi Rowerów (MOR).

 

Planowana infrastruktura będzie zlokalizowana w okolicach Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 923

Setne urodziny Pana Tadeusza Wasilewskiego, które odbyły się w czwartkowe przedpołudnie (12 października) w Urzędzie Miasta Dęblin, były wyjątkowym i wzruszającym wydarzeniem.

 

W uroczystości wzięli udział liczni goście, w tym: Beata Siedlecka - Burmistrz Miasta Dęblin, Maciej Krygrowski - Przewodniczący Rady Miasta wraz z Mieczysławem Groblem – Wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Małgorzata Zamojska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Kulińska – Inspektor ds. aktów stanu cywilnego, Bożena Skowrońska - przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz rodzina Jubilata.

 

W uroczystości wzięła udział również 98-letnia siostra Jubilata, co nadało temu wydarzeniu niezwykłego charakteru.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 783

Z ogromną wdzięcznością pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i wsparcie podczas akcji zbierania korków dla Wojtusia Stępnia.

 

Gorąco dziękujemy!

 

Wasze działania bezinteresownie przyczyniają się do walki z chorobami naszych Przyjaciół.

 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać kolejne cenne kilogramy korków, które pomogą w leczeniu i rehabilitacji Wojtusia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 553

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina i Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zapraszają na otwarcie wystawy pn. "Ślady Bohaterów. Dęblińska konspiracja w czasie II Wojny Światowej", której autorką jest Grażyna Szczepańska.

 

Otwarcie odbędzie się w dniu 19 października br. (czwartek) o godz. 16:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Okólnej 19 w Dęblinie.

 

 

/Towarzystwo Przyjaciół Dęblina/kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 713

Miasto Dęblin złożyło wniosek o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

 

Zadanie obejmuje utworzenie ekologicznego systemu komunikacji miejskiej w Dęblinie poprzez: zakup taboru w postaci dwóch zeroemisyjnych, niskopodłogowych autobusów elektrycznych o zasięgu min. 100 km każdy,budowę infrastruktury, niezbędnej do eksploatacji pojazdów, m.in.:

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1427

W miniony piątek 29 września br. w Ratuszu Miasta Dęblin na „Sali Ślubów” odbyła się uroczystość 50 - lecia pożycia małżeńskiego dęblińskich par tzw. „Złote Gody”, która ma na celu uczcić małżeńską codzienność, pracowitość, trud i poświęcenie. Uroczystość poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dęblinie Małgorzata Zamojska wraz z pracownikami.

 

Ten doniosły jubileusz rozpoczyna się od powtórzenia słowa podziękowania pod adresem małżonka, które brzmią:

 

„W dniu naszych Złotych Godów, wyrażam Tobie, serdeczne podziękowania, za Twą miłość, wyrozumiałość i za to że jesteś. Przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było nadal szczęśliwe”.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1286

W dniu 27 września 2023 roku w LO odbyły się warsztaty „Wizualizacja danych przestrzennych przy pomocy Geograficznych Systemów Informacji”.

 

Przeprowadził je mgr inż. Jakub Skibiński z Katedry Gospodarki Przestrzennej w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

 

W zajęciach udział wzięli uczniowie klas 2 i 3 LO (rozszerzenia matematyczno-geograficzne i matematyczno-informatyczne).W czwartek (21 września) w MBP Filia Masów odbył się wieczór autorski Pana Mirosława Czarnego, który właśnie wydał tomik poezji pt. „Ogrody”.

 

Tomik to zbór 50 wierszy, które poruszają różną tematykę. Pan Mirosław jest czytelnikiem MBP Filia Masów, członkiem Dyskusyjnego Klubu Książki oraz grupy poetyckiej działającej w kawiarni Kwadrat Artystyczny w Rykach.

 

Mirosław Czarny już od dawna pisze wiersze.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 627

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook