Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Miejski Dom Kultury w Dęblinie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Dęblina na Koncert Patriotyczny pt. "Śpiewamy dla Niepodległej".

 

Miejsce: MDK Dęblin

Data: 11 listopada br.

Godzina: 18:00

 

W programie:

występy wokalistów

wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych

animacje dla dzieci z harcerzami

wystawa "Śladami Bohaterów"

ognisko z kiełbaskamikategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1075

11 Listopada 2023 r. obchodzimy 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości.

 

Z tej okazji 4 listopada w Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie w sali widowiskowej Lotniczej Akademii Wojskowej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej, w którym wzięły udział zespoły z naszego powiatu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1188

Akcja społeczna mieszkańców Dęblin!

 

Dzięki zbiórce doposażamy naszą szkołę w sprzęt multimedialny.

 

Zbieramy: zużyte sprzęt rtv, agd, komputery, drukarki, monitory, telefony itd...

 

Punkt zbiórki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie. Osoba odpowiedzialna Honorata Wojtyś 694-434-526, 81-880-19-60

 

Pomysłodawca i organizator akcji Renata Grążka

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 843

Miasto Dęblin, Zarząd Osiedla Stawy oraz grupa Nordic Walkers Dęblin i Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki serdecznie zapraszają na rajd pieszo-nordicowy w ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości.

 

Rajd "Idę dla Niepodległej" odbędzie się 12 listopada 2023 roku (niedziela) na osiedlu Stawy.

 

Rozpoczęcie o godzinie 11.11

 

Zapisz się już dziś !

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1691

24 października 2023 r. w Firleju, już po raz 14, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Warcabach. Zawodnicy SOSW konkurowali z dziewięcioma zespołami.

 

Mistrzowie SOSW na turniej do Firleja pojechali busem UM Dęblin. Było warto, gdyż Jan Beczek indywidualnie zdobył I miejsce w młodszej grupie wiekowej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, odsłon: 1541

Już w najbliższą niedzielę (05.11.2023) o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie nasza drużyna rozegra ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej Lubelskiej Klasy Okręgowej!Tym samym będzie to ostatnia okazja w tym roku, aby zobaczyć naszych zawodników na własnym boisku!

 

Rywalem podopiecznych trenera Adamskiego będzie drużyna LKS Cisy Nałęczów , prowadzona przez dobrze znanego w Dęblinie Michała Walendziaka. Ekipa z Nałęczowa zajmuję obecnie piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów na koncie!

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1234

W niedzielę 5 listopada o godz. 14:00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie będziemy celebrować premierowy pokaz filmu „Bocian nad Tatrami. Historia szybowcowego rekordu wysokości lotu”.

 

Premierę zaplanowaliśmy dokładnie w dzień 57 rocznicy ustanowienia rekordu w szybowcu „Bocian”. Ustanowione podczas lotu rekordy to: wysokość absolutna – 12 560 m oraz wysokość przewyższenia – 11 680 m. Te osiągnięcia były najlepszymi wynikami na świecie przez dziesiątki lat, a do dzisiaj pozostają niepobite w Polsce.

 

Wyczynu dokonali w 1966 roku Stanisław Józefczak i Jan Tarczoń, startując z lotniska w Nowym Targu. Pan Jan bierze udział w filmie, opowiadając przed kamerą historię sprzed lat.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 559

To wspaniała zapowiedź uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości! Trzydniowe obchody na pewno dostarczą wielu emocji i okazji do wspólnego świętowania.

 

Rozpoczęcie obchodów w piątkowe popołudnie na Cmentarzu Wojennym Balonna, gdzie zostanie oddany hołd poległym bohaterom i zostanie zapalonych 400 zniczy na ich grobach.

 

Główne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbędą się w sobotę. Przygotowano wiele atrakcji i koncert, który połączy nas wszystkich w jednym duchu narodowej dumy.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 562

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 listopada bieżącego roku uruchomione zostaną bezpłatne dodatkowe kursy autobusu MZK – Puławy linia nr 31.

 

Autobus będzie kursował według załączonego rozkładu jazdy.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 754

W środę, 18 października 2023 roku, odbyły się konsultacje społeczne związane z projektem Szlaku Turystycznego "Blue Valley", który ma przebiegać przez malownicze miasto Dęblin.

 

Spotkanie miało miejsce w sali nr 1 Urzędu Miasta Dęblin.

 

To ważne wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem turystyki w regionie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 768

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook