Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W środę 15 lutego tuż po godzinie 16:00 w progi naszej szkoły zawitali bardzo mili i oczekiwani goście – kandydaci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I szkoły podstawowej wraz ze swoimi rodzicami.

 

Całe wydarzenie rozpoczęło się od powitania przez panią dyrektor Joannę Pardo wszystkich przybyłych gości i przedstawienia oferty szkoły oraz kadry pedagogicznej.

 Zespół szkół Ogólnokształcących w Dęblinie dysponuje 2 salami gimnastycznymi, w których uczniowie dbają o rozwój tężyzny fizycznej, rozgrywają mecze i konkurują w różnych aktywnościach.

 

Sale te służą również jako obiekty widowiskowe podczas apeli, programów artystycznych, biesiad czy innych uroczystości.

 

 

W ferie zimowe mniejsza z sal zwana przez społeczność szkolną „górną” przeszła solidny remont. Prace rozpoczęły się 10 lutego i w chwili obecnej korzystają już z niej uczniowie.

 Podczas „Koncertu Noworocznego 2023” prowadzona była zbiórka na rzecz Fundacji „Hospicjum - Razem możemy więcej”, której celem było zgromadzenie środków finansowych na budowę tarasu wychodzącego na ogród.

 

To miejsce będzie dostępne dla osób bardzo chorych, którym opuszczanie swojego łóżka sprawia nie lada wyzwaniem lub jest w ogóle nie możliwe.

 

Kierownictwo Fundacji marzy, aby łózko stało się środkiem lokomocji przenoszącym ww. pacjentów z tarasu wprost do ogrodu z szerokimi, utwardzonymi alejkami, altaną otoczoną pachnącymi kwiatami i pięknymi krzewami.kategoria: Top,Miasto Dęblin, Aktualności, odsłon: 206

Laureaci konkursu „Młodzi dla historii” - uczniowie: Dominik Komar, Jarek Kuzhyl, Władek Malyshev, zostali zaproszeni do telewizji TVP Lublin, aby opowiedzieć  o swoim projekcie filmowym  i sukcesie z nim związanym.

 

Dla chłopców to było ważne wydarzenie, przed którym poczuli, czym jest stres przed wystąpieniami publicznymi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 205

W ramachobchodów Światowego Dnia Mokradeł w UMCS 7 lutego 2023 roku odbył się konkurs z wiedzy o mokradłach.

 

W obchodach tego święta wzięło udział ponad 200 uczniów liceów i techników z województw: lubelskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

 

Pytania konkursowe obejmowały treści przedstawiane podczas wydarzenia.Dzięki wsparciu rodziców i przyjaciół szkoły, ZSO został beneficjentami akcji TALENCIAKI - programu sklepów Lidl adresowanego do klientów sieci.

 

Program trwał do listopada 2022r. i polegał na zbieraniu tzw. talenciaków, które przekazywane były do placówek edukacyjnych.

 

 

W szkole zbierano talenciaki zarówno dla SP nr 5 (4335), jak i dla LO (3318).

 

W zamian za kuponyotrzymano już część nagród, reszta będzie sukcesywnie spływała do placówki aż do maja 2023r.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 169

Po niewątpliwych sukcesach pływackich, przyszedł czas na rozgrywki w minisiatkówkę. W piątek 13 lutego w Rykach, odbyły się zawody w Minipiłkę Siatkową Chłopców kl. 4-6 na szczeblu powiatowym.

 

Dęblin reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w składzie, a w zasadzie w dwóch składach, gdyż minisiatkówka charakteryzuje się troszkę innym systemem gry: I drużyna - Dawid Cieśla, Rafał Nawrotek, Sebastian Mikusek, Mateusz Rybak; II drużyna - Oskar Wojczuk, Dawid Piecek, Arman Abrahamyan, Andrzej Startek.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 269

Miasto Dęblin jako jedno z niewielu w Polsce, może poszczycić się obecnością i działaniami na swoim terenie Orkiestry Wojskowej. Pragnąc wykorzystać po raz kolejny potencjał tej niezwykle zdolnej formacji zorganizowany został już po raz trzeci „Koncert Noworoczny”, który odbył się w dniu 10 lutego br. o godz. 18, w Sali Widowiskowej Klubu Uczelnianego Lotniczej Akademii Wojskowej.

 

Koncert w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Dęblinie pod batutą Kapelmistrza por. Marcina Bąby, dostarczył nam wielu pozytywnych emocji i pięknych uniesień artystycznych. Wydarzenie uświetnili wspaniali soliści: Bogumiła Dziel-Wawrowska, Piotr Rafałko i st. chor. sztab. Robert Szczerba, a koncert poprowadził Tomasz Szuran - konferansjer Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który niezwykle barwnie wprowadzał nas w kolejne utwory, przedstawiając ich historię oraz przekonywał jak ważna w twórczości jest inspiracja.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 241
SP ZOZ w Dęblinie

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie Urszula Pielacka-Chodoła złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach projektu „Dostępność Plus dla Zdrowia” już 2019 roku.

 

Wspólnymi siłami, dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrekcji oraz pracowników SPZOZ wniosek pomyślnie przeszedł wszystkie etapy weryfikacji.

 

Decyzję o przyznaniu grantu w wysokości 644 411,50 tys. zł otrzymano w grudniu 2021 roku. Następnie przez cały 2022 rok realizowano zadania przewidziane w harmonogramie przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie POZ placówki SPZOZ w Dęblinie do standardów dostępności plus”.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 465

13 035,05zł z takim deklarowanym wynikiem zakończył zbiórkę na rzecz 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dębiński sztab organizowany przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie .

 

"Zagraliśmy wspaniale"- w imieniu organizatora dęblińskiego sztabu dziękujemy wszystkim "wolontariuszom", którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do uzbieranej tej kwoty.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 229

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook