Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie uczestniczy w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego zasadniczym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wybieranie książki zamiast innej opcjonalnej formy spędzania wolnego czasu, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczo-kulturalnych, współpraca z innymi bibliotekami.

 

Realizacja Programu rozpoczęła się od zasięgnięcia opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w sprawie zakupu książek.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 760

21 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00 na terenie Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, odbyła się prelekcja z warsztatami, dotycząca bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiedzialnego korzystania z akwenów a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - resuscytacja krążeniowo oddechowa i pozycja boczna ustalona.

 

Przy współpracy z MDK w Dęblinie, przeprowadzili ją Piotr Świtaj - prezes klubu sportowego Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming - Z łabędziem pływać" oraz ratownik medyczny - Patrycja Wojewoda Sieklicka.

 

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie dęblińskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego wraz z opiekunami/nauczycielami.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, odsłon: 2970

W dniu 30 czerwca w Dęblinie odbędzie się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?”, której organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 

Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka.

 

Konferencja organizowana jest w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 905

Kolejna już IX edycja Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie rozpocznie się już 2 lipca br. koncertem Waldemara Krawca. Kolejne koncerty odbędą się 9,16,23 i 30 lipca.

 

Miejsce spotkań z muzyką organową jak w poprzednich edycjach będzie świątynia parafii pw. Piusa V Papież a w Dęblinie przy ul. 1-go Maja 31.

 

Serdecznie zapraszamy:

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Piusa V Papieża w Dębliniekategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 679

Urząd Miasta Dęblin weryfikuje dane zawarte w złożonych deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dotyczące liczby osób zamieszkujących nieruchomości na terenie Miasta Dęblin. Sprawdzana jest zgodność zgłaszanych osób w deklaracji ze stanem faktycznym.

 

 

Kontrole potwierdzają, że wykazane ilości osób w deklaracji nie pokrywają się z rzeczywistym stanem osób zamieszkujących nieruchomość.


W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji mieszkańcy będą wzywani do udzielenia wyjaśnień oraz do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 864

23 czerwca br. odbyła się LXXX Sesja Rady Miasta Dęblin. Ta sesja jest jedną z ważniejszych w roku, ponieważ podczas jej trwania Radni przyjmują raport o stanie gminy.

 

Odczytywane są sprawozdania finansowe oraz wykonawcze wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Dęblin.

 

Podczas tej sesji radni udzielają lub nie wotum zaufania dla burmistrza oraz głosują nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2022 r.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 976

W dniu 23.05.2023r. burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z Kamilem Krypskim – inspektorem do spraw promocji oraz przedstawicielami Oddziału PZERiI w Dęblinie, przewodniczącą Grażyną Szczepaniak i sekretarzem Teresą Szczepaniak, odwiedzili Jana Prządkę - długoletniego przewodniczącego Związku Emerytów w Jego domu.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 830

W dniu 19 czerwca, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka udała się do Starostwa Powiatowego w Rykach, gdzie w jej obecności podpisano umowę na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie powiatu ryckiego – Etap I”.

 

Co ważne dla mieszkańców naszego miasta, że w ramach zadania zostanie przebudowana droga powiatowa Nr 1439L – czyli ul. Spacerowa w Dęblinie.

 

Roboty budowlane będą prowadzone od km 0+000 do km 2+120, tj. na odcinku 2120 mb.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1049
Fot. Kamil Krypski

W piątkowe popołudnie 16 czerwca przedszkolny ogród na os. Lotnisko zmienił się nie do poznania za sprawą Pikniku Rodzinnego dla rodzin wychowanków oraz wszystkich sympatyków Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie.

 

Piknik rozpoczął się pięknym koncertem Orkiestry Wojskowej z Dęblina pod przewodnictwem Kapelmistrza Marcina Bąby, która zaprezentowała w nieco innej odsłonie znane z bajek utwory muzyczne.

 

Następnie zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez wszystkie panie nauczycielki i dzieci z grup przedszkolnych: Krasnale, Misie, Żabki, Pszczółki, Sówki oraz oddziałów przedszkolnych: Jeżyki i Tygryski.

 

W przygotowanie dzieci do występów włączyła się, także Katarzyna Stępniak nauczycielka języka angielskiego, która prowadzi w przedszkolu trzy grupy jako innowację – dwujęzyczne dzieci.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1232

Spartakiada Szkół Podstawowych – Sportowy Czerwiec

 

W ramach „Sportowego Czerwca”, na obiektach sportowych przy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyła się kolejna Spartakiada Sportowa Szkół Podstawowych.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 2000

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook