Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, z kolejną już wizytą w naszym, a zarazem swoim rodzinnym mieście pojawił się Stanisław Górka.

 

Tym razem zaprezentował mieszkańcom Dęblina historię o Bożym Narodzeniu w świątecznym poetyckim spektaklu pt. "Płoną Izby Drzewka Blaskiem, czyli z Kolędą i z Górką".kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 535

Dnia 16 grudnia br. o godzinie 16:00 na placu przed Ratuszem Miejskim, jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się „Wigilia Miejska”. To spotkanie zainicjowane przez władze Dęblina ma na celu wspólną świąteczną integrację mieszkańców naszego miasta, pracowników urzędu, placówek oświatowych jak i przedstawicieli instytucji działających w cały mieście i powiecie.

 

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Żmuda rozpoczęła „Miejską Wigilię” witając wszystkich przybyłych oraz przybliżając nam znaczenie Wigilii. Następnie wspólną modlitwę odprawił ks. Franciszek Klebaniuk - Proboszcz Parafii p.w. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 702

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierujemy płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy.

 

Niech zbliżający się Nowy Rok 2023 stanie się czasem wiary, codziennych radości i Błogosławieństwa Bożego.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 443

Dzieci z grupy "Jeżyki" z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie pod kierunkiem Moniki Święch – Skóra oraz Justyny Woźniakowskiej zajęły  II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Konstrukcyjnego „PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM NATURY” organizowanym przez Przedszkole w Puchaczowie, pod Honorowym Patronatem Kurator Oświaty – Teresy Misiuk i Wójta Gminy Puchaczów – Adama Grzesiuka.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 414

W dniu 16 grudnia przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie odbył się po raz drugi Jarmark Bożonarodzeniowy. Tego dnia pogoda nie rozpieszczała, niska temperatura i duże opady śniegu spowodowały, że nie wszyscy zgłoszeni wystawcy dotarli na miejsce jarmarku.

 

Najbardziej zdeterminowani wystawcy pojawili się tuż przed godziną 12.00, aby umożliwić nam - mieszkańcom zakup świątecznych ozdób. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 898

"Płoną Izby Drzewka Blaskiem, czyli z Kolendą i z Górką". Świąteczny poetycki spektakl ze Stanisławem Górką w roli głównej.

 

Termin: 26 grudnia 2022 r. poniedziałek

 

Godzina: 17:00 (po Mszy Św. o godz. 16)

 

Miejsce: Kościół parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 494

Dwie uczennice dęblinskiego ogólniaka Alicja Jakubik (klasa 3a) i Aleksandra Baran (klasa 4b) zaklasyfikowały się do kolejnego etapu Olimpiady Geograficznej.

 

Olimpiada jest trudnym konkursem, w którym trzeba się wykazać wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza Podstawę Programową.

 

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu na taką skalę należy włożyć sporo wysiłku w zebraniu materiałów źródłowych, ciekawe zestawienie i napisanie pracy. Olimpiada przeznaczona jest dla pasjonatów i daje spore możliwości laureatom.

 Zgodnie z zarządzeniem Nr 239.2022 z dnia 5 grudnia 2022 r. w sprawie zmiany Regulaminu pracy Urzędu Miasta Dęblin następuje zmiana w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin. 

 

Od 1 stycznia nowego 2023 roku Urząd Miasta Dęblin będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 19-12-2022 18:34
Fot. MBP filia Wiślana

Corocznym zwyczajem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie filia Wiślana odbyło się „Czytanie przy Choince”.

 

Ósmego grudnia do placówki bibliotecznej przyszły dzieci, uczęszczające do zerówki przy Szkole Podstawowej Nr 5, by wysłuchać bajek czytanych przez zaproszonych gości.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 481
Źródło: Miasto Dęblin

W zależności od ilości dostarczonego do miasta Dęblin węgla, sukcesywnie będziemy do Państwa dzwonić (wg kolejności złożenia wniosku oraz zgodnie z dostępnym sortymentem) w celu ustalenia sposobu zapłaty, terminu odbioru węgla.

 

UWAGA:wpłaty należy dokonywać dopiero po potwierdzeniu przez pracownika Urzędu, że wniosek o zakup węgla został prawidłowo zweryfikowany.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 483

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook