Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Serdecznie zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych na bezpłatne seanse filmowe w dniu 28 lipca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Dęblinie.

 

Filmowy wieczór rozpoczniemy zabawą i animacjami dla najmłodszych o godz. 18:30.

 

Będzie także możliwość zakupu przekąsek i napojów. Zabierzcie ze sobą kocyk, dobry humor i znajomych.

 

Kino "pod gołym niebem" to niezapomniana przygoda dla wszystkich.

 

Zapraszamy!

 

 

/Autor: Miejski Dom Kultury w Dęblinie/kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 638

30 czerwca w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie odbyła się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?” w ramach realizacji “Dęblińskiego Programu Terapeutycznego dla osób z doświadczeniem traumy i ich rodzin pod hasłem „Niewypowiedziane cierpienia”.

 

Jej organizatorem był Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka. Konferencja organizowana była w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 825

Miasto Dęblin w tegorocznych zmaganiach zajęło 7 miejsce w rywalizacji gmin o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami kręcili kilometry.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Puławskiej Grupy Rowerowej, która pomagała kręcić kilometry dla naszego miasta.

 

W przyszłym roku wrócimy silniejsi i żywimy głęboką nadzieję, że Dęblinianie jeszcze liczniej wejdą na dwa kółka i wezmą udział w rywalizacji.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 540

Drugie serce dla Marcela - Rozpoczynamy zbiórkę dla Wojtusia

 

W dniu dzisiejszym opróżniono po raz "enty" nasze dęblińskie serce. To drugie serce w trzymiesięcznym okresie kwiecień - czerwiec, które przekazane zostanie dla Marcela Króla.

 

Jednocześnie kończy się zbiórka dla tego maluszka wynikiem około 320 kg plastikowych nakrętek.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu własnym, Marcela i jego rodziców oraz życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 597

Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta wraz z Kamilem Krypskim – inspektorem do spraw promocji, odwiedzili seniorów zrzeszonych w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Dęblinie w ich nowej siedzibie.

 

Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej, ciepłej, „ kawowej” atmosferze. Po obejrzeniu pomieszczeń burmistrz Siedlecka wyraziła swoje zadowolenie i podziw. Podkreśliła, iż decyzja, którą podjęła, w tym zakresie była trafna, a praca, jaką seniorzy włożyli w urządzenie lokalu niewyobrażalna.

 

Oczywiście, jak określa zwyczaj, Pani Burmistrz nie przyszła” z pustą ręką”. Podarowała seniorom niszczarkę, niezbędne urządzenie w pracy biurowej.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 767

W niedzielny poranek 25 Czerwca 30 członków PZW " START" Dęblin jak i sąsiednich kół przystąpiło do rywalizacji o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA DĘBLIN Macieja Krygrowskiego.

 

O godzinie 8,00 zawodnicy zaczęli rywalizację o jak najlepszy wynik w 5 kategoriach wiekowych. Mimo że ryby niechętnie brały to wyniki nie były najgorsze.

 

Zawodnikom, którzy wiedzą jak zachęcić ryby do brania nie przeszkadza żadna sytuacja i po 3 godzinach łowienia waga pokazała kto jest najlepszy.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 952

Jak co roku na terenie ogrodu Miejskiego Żłobka w Dęblinie "Raj Malucha" 22 czerwca roku odbył się Piknik Rodzinny, aby uświetnić następujące święto - DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ TATY.

 

Największą radością i inspiracją do dalszej jeszcze pracy i zadowolenia z niej są mali podopieczni, którzy wraz z rodzicami i rodzeństwem przybyli na to święto. Dzień był pełen słońca, uśmiechu, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycili maluchów i rodziców zaproszeni goście: władze Miasta Dęblin, powiatu ryckiego, członkowie Rady Miasta wraz z Zarządem Osiedla Lotnisko, dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 4, Rektor LAW-u i Dowództwo 4SLSZ.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 1052

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie uczestniczy w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego zasadniczym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wybieranie książki zamiast innej opcjonalnej formy spędzania wolnego czasu, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczo-kulturalnych, współpraca z innymi bibliotekami.

 

Realizacja Programu rozpoczęła się od zasięgnięcia opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w sprawie zakupu książek.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 638

21 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00 na terenie Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, odbyła się prelekcja z warsztatami, dotycząca bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiedzialnego korzystania z akwenów a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - resuscytacja krążeniowo oddechowa i pozycja boczna ustalona.

 

Przy współpracy z MDK w Dęblinie, przeprowadzili ją Piotr Świtaj - prezes klubu sportowego Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming - Z łabędziem pływać" oraz ratownik medyczny - Patrycja Wojewoda Sieklicka.

 

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie dęblińskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego wraz z opiekunami/nauczycielami.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, odsłon: 2485

W dniu 30 czerwca w Dęblinie odbędzie się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?”, której organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 

Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka.

 

Konferencja organizowana jest w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 785

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybka gotówka
Szybka gotówka na dowolny cel. Do kwoty 700.000,00 PLN. wystarczy dowód osobisty. dopuszcza się możliwość podpisania umowy. więc...
Szczegóły ogłoszenia

Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook