Dzisiaj jest wtorek, 05 lipca 2022 r., 186 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W dniach 10-11 marca 2022 r. (bądź do wyczerpania zapasów) w godz. 9:00-11:00 mieszkańcy Dęblina mogą odbierać maseczki bezpłatnie w punktach zlokalizowanych:

 

świetlica w osiedlu „Masów” (remiza OSP),

Świetlica w osiedlu „Mierzwiączka”,

Świetlica w osiedlu „Młynki”,

Świetlica w osiedlu „Wiślana”,

oraz w budynku Urzędu Miasta Dęblin w godz. 7.30 – 15.30.

 

Miasto Dęblin otrzymało maseczki z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

 kategoria: Miasto Dęblin, dodano: 10-03-2022 19:46

W związku z prośbą wysłaną  przez Mera Drohobycza Tarasa Kuchmę, informujemy o organizacji specjalnej zbiórki na rzecz mieszkańców miasta partnerskiego - Drohobycza na Ukrainie.

 

Zbiórka obędzie się w dwóch formach: rzeczowej i pieniężnej.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 435

Wszyscy mieszkańcy miasta Dęblin, którzy udzielili lub udzielą wsparcia poprzez przyjęcie obywateli Ukrainy do swoich domów proszeni są o zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miasta Dęblin podając liczbę osób i wiek dzieci.

 

Działanie to ma na celu stworzenie ewidencji określającej liczbę napływających uchodźców z Ukrainy (w tym do celów szkolno-wychowawczych).

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 04-03-2022 18:24

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną dla osób przybywających z Ukrainy, szczególnie dzieci i młodzieży. 

 

Wsparcie psychologiczne oferuje Pani mgr Joanna Jeł, natomiast w zakresie terapii środowiskowej Pani mgr Kinga Hołda.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią mgr Joanną Jeł: 505 268 446

 

SPZOZ Dęblin 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 04-03-2022 17:20

W dniu 28 lutego w Ratuszu Miejskim odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Dęblin.

 

Wszyscy uczestnicy sesji przed jej rozpoczęciem, na prośbę Przewodniczącego Rady Miasta Dęblin Macieja Krygrowskiego, uczcili ofiary wojny na Ukrainie minutą ciszy.

 

Na tej sesji z inicjatywy dęblińskich radnych została podjęta Uchwała Nr LVIII/337/2022 w sprawie wsparcia Ukrainy. Wszyscy Radni byli jednogłośni.

 

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z pracownikami Urzędu Miasta Dęblin przedstawili i omówili zasady w jakich powinniśmy postępować w ramach pomocy dla narodu Ukraińskiego. Omówiono zasady odgórne oraz wewnętrzne.

 

Na temat tego w jaki sposób możesz pomóc Ukrainie dowiesz się z poprzednich i bieżących publikacji na naszej stronie oraz fanpage na FB Miasto Dęblin.kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 561

X edycja Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dęblinie odbędzie się w terminie 4 września br., podczas obchodów Święta 15. Pułku Piechoty "Wilków". 

 

Planowana liczba miejsc tak jak co roku jest ograniczona. Jednak patrząc na poprzednie lata i wasze zaangażowanie oraz udział w poprzedniej IX edycji biegu zakupiliśmy, aż 300 pakietów startowych. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 362

W związku z wystąpieniem przypadków wścieklizny w okolicach Miasta Dęblin posiadacze psów i kotów są zobowiązani do zaszczepienia swoich zwierzaków przeciwko wściekliźnie.

 

Wścieklizna to śmiertelna wirusowa choroba, która może dotyczyć zarówno zwierząt jak i ludzi. Regularne szczepienie chroni przed zachorowaniem nie tylko zaszczepione psy i koty, ale również otaczających ich domowników. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 328

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zaprasza na spotkanie z cyklu „Muzealne Wieczory Filmowe”.

 

1 marca 2022 r o godzinie 18.00 (wtorek)

 

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zaprezentowany zostanie film dokumentalny pt. „Rozkaz: rozbić więzienie UB!”.

 

Filmowy dokument przedstawiający przebieg akcji rozbicia więzienia w Radomiu, przeprowadzonej 9 września 1945 roku przez oddziały podziemia niepodległościowego pod dowództwem por. Stefana Bembińskiego ps. Harnaś.

 

Projekcję poprzedzi spotkanie z reżyserem Przemysławem Bednarczykiem oraz wprowadzenie historyczne.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 390

W 2022 roku obchodzimy 102. rocznicę tego ważnego dla naszego Państwa wydarzenia. Również Dęblin – jako jedno z miast kultywujących tradycje zaślubinowe- włączył się w upamiętnienie rocznicy powrotu Polski nad Bałtyk.

 

W przed dzień wigilii historycznej daty, przy replice słupa zaślubin, umiejscowionego w 2020 roku na brzegu Wisły przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie, hołd i wieniec złożyła burmistrz Miasta Dęblina -Beata Siedlecka w asyście Moniki Żmudy dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie oraz Jacka Zagożdżona kierownika Działu Edukacji, Organizacji i Udostępniania Wystaw w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

Tym symbolicznym gestem pragniemy w imieniu mieszkańców Dęblina przesłać za pośrednictwem Wisły- rzeki łączącej Polaków- nasze pozdrowienia dla mieszkańców Pucka i wszystkich ludzi morza.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 450

ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCĄ USTAWĄ Z DNIA 29.10.2021r. O UŁATWIENIACH W PROWADZENIU HANDLU W PIĄTKI I SOBOTY PRZEZ ROLNIKÓW I ICH DOMOWNIKÓW (Dz.U. z 2021r. POZ. 2290) ORAZ UCHWAŁĄ NR LVI/334/2022 RADY MIASTA DĘBLIN Z DNIA 21.01.2022r. INFORMUJĘ, ŻE WYZNACZA SIĘ MIEJSCE DO PROWADZENIA BEZPŁATNEGO HANDLU W PIĄTKI I SOBOTY DLA ROLNIKÓW I ICH DOMOWNIKÓW NA TERENIE: TARGOWISKA MIEJSKIEGO „MÓJ RYNEK” PRZY UL. NIEPODLEGŁOŚCI W DĘBLINIE

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 10-02-2022 16:23

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Four Stal – producent urządzeń technicznych
Jesteśmy producentem przede wszystkim przenośników:zgrzebłowych, łańcuchowych, redlerów, ślimakowych.W ofercie posiadamy również...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie ok
Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie o...
Szczegóły ogłoszenia

100% Pure & nature refined sunflower oil
100% Refined Sunflower Oil Factory Price Refined Sunflower Oil Refined Sunflower Oil High Quality Refined Sunflower Oil Edib...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook