Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Wizyta Burmistrz Siedleckiej w WZL NR 1 w Dęblinie.
Dodał: admin, 26-11-2021 13:09, odsłon: 707

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka z własnej inicjatywy postanowiła przybyć z wizytą do jednego z Dęblińskich zakładów produkcyjnych, który na co dzień jest niedostępny dla każdego mieszkańca, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstających tam inwestycji o których ostatnio było głośno nawet w prasie ogólnopolskiej i podzielić się tym z mieszkańcami naszego miasta.

 

 

Mianowicie chodzi o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Odział w Dęblinie, które są jedną z wiodących firm branży lotniczej w Europie i jedną z kluczowych spółek PGZ.

 

Wizyta odbyła się w dniu 19 listopada br. Burmistrza Miasta Dęblin powitał i oprowadził po zakładzie osobiście Dyrektor WZL Nr 1 Oddział w Dęblinie i Członek Zarządu WZL Nr 1 Bartłomiej Kacperczyk.

 

Wypowiedź Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej:

 

 

- Stacjonujący na terenie naszego miasta WZL 1 to zakład, który zgodnie ze swoimi kompetencjami oraz dzięki nowoczesnej i stale modernizowanej infrastrukturze realizuje zadania dla obronności kraju zabezpieczając bezpieczną eksploatację statków powietrznych Sił Zbrojnych RP zarówno w zakresie serwisowania samolotów, śmigłowców oraz ich zespołów napędowych, podsystemów i agregatów.

 

- To jednak nie wszystko, zakład stale rozbudowuje swoje kompetencje i inwestuje w nowoczesne technologie dzięki czemu powstało tu Centrum Produkcji Struktur Kompozytowych, gdzie wykorzystywane są nowoczesne urządzenia spełniające światowe standardy technologiczne. Dowodem na rozwój zakładu jest wybudowana w ostatnim czasie, nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ponad 2500m2 z dodatkową powierzchnią biurowo-socjalną, dedykowaną do produkcji struktur kompozytowych w najnowszych technologiach. Hala wyposażona jest we wszelkie niezbędne instalacje związane z bezpieczeństwem dostępu, nadzorowania, produkcji, ochrony środowiska i bhp. Jest to nie lada inwestycja na skalę kraju jak i świata, o której właśnie chciałam się dowiedzieć – dodaje Burmistrz Siedlecka.

 

 

 

- Nowa hala to oczywiście nowe miejsca pracy dla wyspecjalizowanej kadry. Po rozmowie z Dyrektorem Kacperczykiem zapraszam do śledzenia strony: wzl1.mil.pl/kariera w związku z planowanymi przyjęciami kadr dla potrzeb realizowanych w zakładzie programów.

 

- WZL 1 to wyspecjalizowany zakład z profesjonalna kadrą. Cieszę się, że na terenie naszego miasta znajduje się tak prężnie działająca i rozwijająca się firma.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Kadr z filmu: Notre-Dame płonie
Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans&nbs...
Fot. Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody, idealne na wakacje Gmina Janowiec, nazywana polską Toskanią, to jedna z najbardziej...
Już niedługo przed nami X edycja Biegu Tropem Wilczym – 4 września 2022 r.   Bieg odbędzie s...
Fot., ppor. Robert WOŚ – 22 blp
W dniu 11 sierpnia, w 22 Dęblińskim Batalionie Lekkiej Piechoty w obecności dowódcy 2 Lubelskiej B...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook