Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Wizyta Burmistrz Siedleckiej w WZL NR 1 w Dęblinie.
Dodał: admin, 26-11-2021 13:09, odsłon: 399

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka z własnej inicjatywy postanowiła przybyć z wizytą do jednego z Dęblińskich zakładów produkcyjnych, który na co dzień jest niedostępny dla każdego mieszkańca, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstających tam inwestycji o których ostatnio było głośno nawet w prasie ogólnopolskiej i podzielić się tym z mieszkańcami naszego miasta.

 

 

Mianowicie chodzi o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Odział w Dęblinie, które są jedną z wiodących firm branży lotniczej w Europie i jedną z kluczowych spółek PGZ.

 

Wizyta odbyła się w dniu 19 listopada br. Burmistrza Miasta Dęblin powitał i oprowadził po zakładzie osobiście Dyrektor WZL Nr 1 Oddział w Dęblinie i Członek Zarządu WZL Nr 1 Bartłomiej Kacperczyk.

 

Wypowiedź Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej:

 

 

- Stacjonujący na terenie naszego miasta WZL 1 to zakład, który zgodnie ze swoimi kompetencjami oraz dzięki nowoczesnej i stale modernizowanej infrastrukturze realizuje zadania dla obronności kraju zabezpieczając bezpieczną eksploatację statków powietrznych Sił Zbrojnych RP zarówno w zakresie serwisowania samolotów, śmigłowców oraz ich zespołów napędowych, podsystemów i agregatów.

 

- To jednak nie wszystko, zakład stale rozbudowuje swoje kompetencje i inwestuje w nowoczesne technologie dzięki czemu powstało tu Centrum Produkcji Struktur Kompozytowych, gdzie wykorzystywane są nowoczesne urządzenia spełniające światowe standardy technologiczne. Dowodem na rozwój zakładu jest wybudowana w ostatnim czasie, nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ponad 2500m2 z dodatkową powierzchnią biurowo-socjalną, dedykowaną do produkcji struktur kompozytowych w najnowszych technologiach. Hala wyposażona jest we wszelkie niezbędne instalacje związane z bezpieczeństwem dostępu, nadzorowania, produkcji, ochrony środowiska i bhp. Jest to nie lada inwestycja na skalę kraju jak i świata, o której właśnie chciałam się dowiedzieć – dodaje Burmistrz Siedlecka.

 

 

 

- Nowa hala to oczywiście nowe miejsca pracy dla wyspecjalizowanej kadry. Po rozmowie z Dyrektorem Kacperczykiem zapraszam do śledzenia strony: wzl1.mil.pl/kariera w związku z planowanymi przyjęciami kadr dla potrzeb realizowanych w zakładzie programów.

 

- WZL 1 to wyspecjalizowany zakład z profesjonalna kadrą. Cieszę się, że na terenie naszego miasta znajduje się tak prężnie działająca i rozwijająca się firma.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans&nbs...
Już 24 lutego do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zawita zespół Old Breakout z w...
Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rocznej przerwie spowodowane...
Niepowtarzalna okazaja zobaczyć Twierdzę Dęblin od wewnątrz z przewodnikiem.   19 lutego o godz. 9...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook