Dzisiaj jest piątek, 07 października 2022 r., 280 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Foto: Dęblin24

23 kwietnia 2014 r. odbyła się Akcja „Przeprowadź bibliotekę”. Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami brali czynny udział w całej akcji. Tu specjalne podziękowania dla uczestników: Edyty Winek, Eweliny Sobiech, Marcina Pilzaka i Marcina Zagożdżona 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 25-04-2014 10:10, odsłon: 4797, 2 komentarze)
Źródło: KWP Lublin

Okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Dęblinie wyjaśniają policjanci z dęblińskiego komisariatu. 59-letni pracownik kolei uległ poważnym obrażeniom pracując przy remoncie torowiska.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 23-04-2014 13:36, odsłon: 2463)
Źródło: Urząd Miasta Dęblin

Tradycyjnie, przed Świętami Wielkanocnymi, w sali ślubów dęblińskiego magistratu spotkali się pracownicy Urzędu Miasta, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele instytucji powiatowych. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 23-04-2014 13:19, odsłon: 6282)
Obraz Jan Paweł II: Aneta 2011/ Foto: EdytaD

Z okazji kanonizacji Papieża Jana Pawła II Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na autorską wystawę fotograficzną Agaty i Jerzego Kucharskich pt: " W Wadowicach wszystko się zaczęło...."Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 23-04-2014 08:19, odsłon: 3271)

W ciągu tych kilku dni świątecznych na drogach naszego kraju doszło do ponad 1000 zdarzeń, gdzie 29 osób zginęło w 233 wypadkach i aż 999 śmiałków zatrzymanych do kontroli było pod wpływem alkoholu. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 22-04-2014 10:20, odsłon: 2155)

Niech ten Wielkanocny czas utrzyma Wasze marzenia w mocy, by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia. Aby nie zabrakło Wam wzajemnej życzliwości i abyście przez życie kroczyli w ludzkiej godności. Niech symbol Boskiego odrodzenia będzie dla Was celem do spełnienia. Wesołego Alleluja życzy Czytelnikom Dęblin24 Redakcja serwisu. 

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 19-04-2014 08:40)
Żródło KPP Ryki

Policjanci ryckiej Komendy w ramach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego czuwali wczoraj nad prawidłowością przebiegu konkurencji w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach. W turnieju organizowanym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyło 4 drużyny. Zwycięska drużyna będzie reprezentować powiat rycki w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 19-04-2014 08:09, odsłon: 2235)
Żródło: Archiwum Dęblin24

Mieszkańcy powiatu ryckiego na jednej ze stron internetowych znaleźli ogłoszenie o oferowanej pracy w Holandii. Skontaktowali się z osobą wystawiającą ogłoszenie. Po wczesniejszym umówieniu spotkali się z mężczyzną, z którym podpisali wymagane dokumenty. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 18-04-2014 19:53, odsłon: 2087)

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy Burmistrz Miasta Dęblin, Stanisław Włodarczyk oraz Przewodniczący Rady Miasta, Henryk Wiejak pragną złożyć mieszkańcom Dęblina życzenia pogodnych, zdrowych oraz radosnych Świąt w gronie najbliższych. Aby ten wyjątowy czas przyniósł pokój oraz wzajemną życzliwość, a radosne Alleluja aby stało się symbolem niezwyciężonej miłości i wiary, która pomoże pokonać wszelkie trudy życia. 

 

 (kategoria: Miasto Dęblin, dodano: 16-04-2014 09:47)
Źródło: Urząd Miasta Dęblin

Z okazji zbliżających się świąt, w Pałacu Jabłonowskich odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne zorganizowane przez Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. W uroczystości na zaproszenie Rektora-Komendanta gen. bryg. pil. dr hab. Jana Rajchela uczestniczyli również: Wiceburmistrz Grażyna Maziarek, Przewodniczący Rady Miasta Henryk Wiejak oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dariusz Wojdat. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 16-04-2014 09:35, odsłon: 4087)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów!
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów! -sporządzamy garaże na wymiar, -podchodzimy indywidualnie do ...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent projektanta - AutoCAD z orzeczeniem praca zdalna
Projektowanie CAD to Twoje hobby? Nie masz doświadczenia zawodowego ale chcesz je zdobyć? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! ...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczka gotówkowa
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, legalny i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach z op...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook