Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Burmistrz Miasta Dęblin serdecznie zaprasza osoby zainteresowane programem "Czyste powietrze" na spotkanie informacyjne organizowane przez punkt konsultacyjno-informacyjnego, które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, 08-530 Dęblin , Sala nr 1 ( na parterze) w dniu 31.05.2023 roku (środa), o godz.15.30.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-05-2023 11:17, odsłon: 86)

Już od samego rana 24 maja pracownicy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej, na zlecenie Miasta Dęblin wykonali kolejne prace porządkowe, które wpływają na estetykę i porządek w naszym mieście.

 

Tym razem przedmiotem umowy była usługa polegająca na myciu przystanków komunikacyjnych, których w naszym mieście jest 15 sztuk.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-05-2023 10:10, odsłon: 124)

17 maja 2023r. dla dziewczynek z klasy 3a - Joanny Cieślak i Rozalii Woźniak zapadnie w pamięci jako dzień sukcesu.

 

Uczennice wzięły udział w XI Powiatowym Festiwalu Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik” , który odbył się w MDK w Dęblinie pod patronatem burmistrza naszego miasta Beaty Siedleckiej.

 

Dziewczynki, w regionalnych lubelskich strojach ludowych,wystąpiły w konkursie w kategorii klas I – III.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 23-05-2023 14:50, odsłon: 146)

18 maja bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii Wiślana przeprowadziła zajęcia z programu Ocalimy Świat w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr5.

 

Tematem zajęć było: "Traktowanie zwierząt domowych przez ludzi- Szanuję ludzi i zwierzęta”. Uczniowie wysłuchali z wielką uwagą opowiadania Barbary Kosmowskiej: „Pies do zadań specjalnych”.

 

Następnie odbyła się rozmowa i dyskusja o dobrym i złym traktowaniu zwierząt. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Edukacja , dodano: 23-05-2023 14:43, odsłon: 94)

Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej informuje, że Skrzydlate Juwenalia odbędą się 1 czerwca br. na Stadionie Miejskim w Dęblinie.

Więcej informacji już wkrótce!

Źródło: Skrzydlate Juwenalia / Samorząd Lotniczej Akademii wojskowej w Dęblinie

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2023 15:53)

Magiczne Ogrody zapraszają na zakręcony, wesoły weekend 20- 21.05! Rodzinna zabawa w kameralnym gronie będzie wypełniona śmiechem i psotami sympatycznych Mordoli.

 

Musicie się przekonać, jak wygląda zabawa z całym stadkiem tych psotnych stworzeń. Czy dacie radę nadążyć za nimi w tańcu?

 

A my mamy dla was do wygrania dwa dwuosobowe bilety. Szczegóły na naszej stronie na facebooku

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 18-05-2023 14:18, odsłon: 479)
Fot. nadesłane - Krzysztof Karbowski

W Dęblinie 18 maja 2023 r. (czwartek) odbędą się Dęblińskie obchody 103. rocznicy urodzin Jana Pawła II, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-05-2023 14:07, odsłon: 480)

W dniu 11 maja 2023 roku przedstawiciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dęblinie uczestniczyli w obchodach 100-lecia Instytutu JózefaPiłsudskiego w Warszawie Poświęconego Badaniu Najnowszej Historii Polski.

 

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia biało-czerwonych kwiatów pod pomnikiem Marszałka przy Alejach Ujazdowskich obok bocznego wejścia do Belwederu.

 

Jako delegacja szkoły noszącej zaszczytne imię Marszałka Józefa Piłsudskiego z wielką ekscytacją jej przedstawiciele przekroczyli progi Belwederu - miejsca nierozerwalnie związanego z historią Polski i pełniącego funkcje reprezentacyjne dla kraju do dnia dzisiejszego.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 15-05-2023 18:20, odsłon: 270)

W ramach Tygodnia Bibliotek już po raz kolejny w Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie Filia Masów odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania” dla uczniów klas III SP nr 4.

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i ufundowała nagrodę główną.

 

Pozostałe nagrody sponsorowała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie Magdalena Krasuska. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 15-05-2023 18:13, odsłon: 166)

Po długiej przerwie czas się spotkać i razem pośpiewać! Posłuchać, popatrzeć i zrobić coś dobrego dla dzieciaków. 

 

W czwartek 25 maja o 17.00. Wstęp 10 zł 

 

Zapraszamy! 

 

Organizatorzy:

Rada Rodziców

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy,

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „IGNIS” w DęblinieCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 15-05-2023 18:07, odsłon: 165)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook