Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W ramach promocji dęblińskiego liceum uczniowie klasy 3b LO stworzyli szkołę w wirtualnej rzeczywistości na serwerze gry MINECRAFT. W kilkunastominutowym filmie zapraszają do wirtualnego spaceru po budynku liceum oraz po terenie wokół. 

 

Zachęcamy do oglądania, link jest dostępny na FB szkoły oraz oficjalnej stronie internetowej.

 

https://youtu.be/GHVsLnRIkvsCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 17-03-2022 13:43, odsłon: 646)

W dniu 15 marca br. z Dęblina wyruszył transport z pomocą humanitarną dla miasta partnerskiego na Ukrainie. Transport trafi bezpośrednio do mieszkańców Drohobycza i pomoże w przetrwaniu tego trudnego czasu.

 

Władze samorządowe miasta Dęblin serdecznie dziękują mieszkańcom za szybką pomoc oraz determinację w przeprowadzonej zbiórce.

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-03-2022 14:28, odsłon: 267)

W niedzielę 10 kwietnia na placu przed Urzędem Miasta odędzie się Kiermasz Wielkanocny. Wystawione prace można będzie obejrzeć i kupić.

 

Na stołach jak co roku pojawią się baranki, palmy, pisanki, koszyczki i wiele innych wyrobów związanych z tematyką świąt wielkanocnych.

 

Zapraszamy!

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 16-03-2022 14:19, odsłon: 290)

Miejski Dom Kultury w Dęblinie organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy. 

 

W ofercie znajdują się zajęcia z arteterapii, zajęcia artystyczne oraz spotkania integracyjne. Z ukraińskimi dziećmi będzie współpracować również ukraińska młodzież z ZSZ nr 1. 

 

Nie zabraknie spotkań z psychologami i pedagogami. 

 

A dla dorosłych odbędą się zajęcia z nauki języka polskiego.

 

Zajęcia są bezpłatne. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 16-03-2022 14:50, odsłon: 228)

We wrześniu ubiegłego roku w ZSZ nr 1 rozpoczęły się przygotowania do realizacji projektu numer 2021-1-PL01-KA121-VET-000007733 (KA121-VET - Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – „Europejskie umiejętności – zawodowy start” – edycja 2.

 

 

Grupa uczniów szkoły kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy poznawała podstawy języka hiszpańskiego, tradycje i kulturę kraju, który mieli odwiedzić, „szlifowała” terminologię lotniczą w języku wiodącym dla ich zawodu, czyli angielskim, uczestniczyła w wielu spotkaniach organizacyjnych i informacyjnych, aby 12 marca 2022 r. tuż przed północą wylądować na San Pablo Seville Airport (SVQ).

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 16-03-2022 10:30, odsłon: 209)

Od 1 kwietnia 2022 roku w SPZOZ przy ul. Rynek 14 realizowane będą świadczenia terapii uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

 

Poradnię tworzyć będzie zespół specjalistów: lekarz psychiatra, psycholodzy kliniczni oraz terapeuci uzależnień.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-03-2022 13:41, odsłon: 536)

We wtorek 22 marca 2022 r. gościem dęblińskiego muzeum będzie dr Alina Barczyk, która wygłosi prelekcję pt. Założenie pałacowo-ogrodowe Mniszchów w Dęblinie. Historia – architektura – program ideowy.

 

Wystąpienie będzie dotyczyć m.in. prezentacji dziejów rezydencji w Dęblinie, omówienia brył i wnętrz oraz analizy najważniejszych projektów architektonicznych. Dr Alina Barczyk przybliży także postacie właścicieli, których gustom założenie pałacowe zawdzięczało kolejne etapy przekształceń.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-03-2022 12:31, odsłon: 203)

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 18-20 lutego oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 24 lutego. 

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, dodano: 15-03-2022 17:40, odsłon: 235)

W Technikum nr 1 w Dęblinie przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie ciągle coś się dzieje… Uczniowie nie mają czasu na nudę.

 

Przed uczniami otwierają się nowe możliwości. To dla nich szansa na poszerzanie horyzontów, poznawanie świata, języków obcych oraz innych sposobów kształcenia.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 15-03-2022 16:20, odsłon: 311)

70 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady OT zostało skierowanych do wsparcia nowego punktu recepcyjnego w hali Tesco w Chełmie. Od kilku dni rośnie zaangażowanie lubelskich terytorialsów na rzecz uchodźców.

 

Zgodnie z zapowiedzią ministra obrony narodowej nawet do 6 tysięcy wzrośnie niebawem wsparcie żołnierzy WOT dla wojewodów, samorządów oraz instytucji odpowiedzialnych za organizację pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy. Działania te terytorialsi będą realizować w ramach operacji pk. „Niezawodna Pomoc”.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-03-2022 13:10, odsłon: 279)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook