Dzisiaj jest niedziela, 17 października 2021 r., 290 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady OT wspierają działania strażaków i innych służb w miejscowości Gózd w gminie Kłoczew, której mieszkańcy zostali w ubiegłą niedzielę dotknięci skutkami nawałnicy. Na miejscu jest łącznie 21 żołnierzy z 22 dęblińskiego batalionu lekkiej piechoty.

 

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, na wniosek wojewody lubelskiego, wydał decyzje o wsparciu służb ratunkowych oraz mieszkańców poszkodowanych w nawałnicy w gminie Kłoczew w powiecie ryckim.

 

W dniu 19 sierpnia skierowano żołnierzy z 22 dęblińskiego batalionu lekkiej piechoty, którzy od samego rana stawili się na miejscu zdarzenia i przystąpili do działania.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kłoczew, odsłon: 397
Fot. Dęblin24

Mężczyzna, lat około 40 spadł ze schodów w domu w Leopoldowie. Jego stan nie pozwalał na przetransportowanie go do szpitala karetką. 

 

Na pomoc wezwano pogotowie ratunkowe, które helikopterem LPR przetransportowało go do szpitala. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kłoczew, odsłon: 2635

W czwartek, 15 sierpnia na placu OSP i na boisku, które znajduje się naprzeciwko OSP odbędzie rodzinny Piknik Rodzinny "Na Zielono". 

 

Organizatorzy zapewnili całą gamę atrakcji. Wśród nich występy zespołów ludowych i artystycznych, konkursy z nagrodami, degustacja promowanych regionalnych i lokalnych produktów.

 

Prawdziwa gratka dla fanów gotowania - konkurs kulinarny dla KSW i Stowarzyszeń. 

 

Ponadto przewidziany lot balonem, bańki mydlane, konkur Strong Man Pikniku, pokazy wozów służb mundurowych i wiele innych. 

 

Na koniec zabawa taneczna. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kłoczew, odsłon: 976
Fot. Daniel Gogłoza, Powiśle112.info

W niedzielę pierwszego lipca odbył się jubileusz 100 - lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie.

 

Święo druhów rozpoczęło się mszą świętą w ich intencji.  Po mszy nastąpił przemarsz pododdziałów na plac przed remizę, gdzie dh Damian Łysiak uroczyście powitał zaproszonych gości. 

 

Dh Stanisław Jagiełło w imieniu Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Lublinie przekazał sztandar na ręce Prezesa OSP. 

 

Strażakom wręczono medale, odznaczenia i wyróżnienia.kategoria: Top,Aktualności, Kłoczew, Powiat, odsłon: 4539
Fot. Foto Site Studio / ToMasz Disco

Drugi Lubelski Festiwal Muzyki Popularnej w Kłoczewie okazał się również sukcesem. 

 

Ta plenerowa impreza była kolejną w tak dużym wymiarze i zorganizowana dla wyjątkowej osoby. Dla czteroletniego Kubusia chorego na białaczkę. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kłoczew, odsłon: 4960
Fot. Archiwum/Kłoczew Festiwal Muzyki Popularnej 2016

Po ogromnym sukcesie Pierwszego Lubelskiego Festiwalu Muzyki Popularnej w Kłoczewie, który okazał się wielkim sukcesem i zaskoczył pozytywnie samych organizatorów przyszedł czas na kolejny. 

 

W niedzielę 10 września o godz. 13:00 zapraszamy na II Lubelski Festiwal Muzyki Popularnej w Kłoczewie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kłoczew, odsłon: 2371
Fot. Adrianna Jarosz - Selfie z fanami

Pierwszy Lubelski Festiwal Muzyki Popularnej w Kłoczewie okazał się wielkim sukcesem, który zaskoczył pozytywnie samych organizatorów. W Kłoczewie, a dokładnie w remizie OSP Kłoczew odbywały się już wcześniej imprezy, ale nie na taką skalę. Ta plenerowa była pierwszą w tak dużym wymiarze i zorganizowana dla wyjątkowej osoby. Inicjatorem festiwalu był Damian Łysiak wiceprzewodniczący ryckiej Rady Powiatu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kłoczew, odsłon: 7629

Mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, kierował samochodem niedopuszczonym do ruchu, nie posiadał uprawnień oraz nie zatrzymał się do kontroli. Drogowym piratem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Wkrótce odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia.

 

 kategoria: Aktualności,Kronika , Kłoczew, odsłon: 1528

W środę 18 maja w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Kłoczewie odbyły się powiatowe eliminacje Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny".

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kłoczew, odsłon: 2749
Archiwum

Gminny Dzień Dziecka, na który zaprasza wójt Kłoczewa odbędzie się 29 maja na boisku w Starym Zadybiu. W programie wiele atrakcji. Będzie wesołe miasteczko, plac zabaw "dmuchańce", występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów muzycznych z gminy Kłoczew oraz zabawa taneczna. 

 

 kategoria: Aktualności,Kłoczew, odsłon: 1116

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Informatyk-praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się je...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznak, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Praca w Niemczech budownictwo-remonty,murarka i stany surowe
Szukamy pracownikow,brygady,firmy-REMONTY I STANY SUROWE 10-20tys miesiecznie w zaleznosci od formy wspolpracy i rodzaju pr...
Szczegóły ogłoszenia

Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpo
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook