Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu:

Nasz konkurs trwa dalej! W związku z faktem, że wielu naszych Czytelników było zainteresowanych darmowymi wejściówkami do kina nadal rozdajemy bilety. Do wygrania jedna pojedyncza wejściówka na dowolny weekendowy seans lub pojedyncza wejściówka na "Wieczór kinomaniaka". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2781
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą, dramatem i historią. To Wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1938
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend kino familijne, akcji czy dramatu. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2585
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z najbardziej niebezpiecznymi superprzestępcami, z dramatem lub animowaną komedią dla całej rodziny. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2450
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Sidem, Mańkiem i Diego, z komedią o facecie, który ponoć znalazł sposób na kobiety lub z Bestsellerową powieścią, która skradnie Wasze serca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 3036
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 22 - 24 lipca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 28 lipca na film "Facet Na Miarę". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2209
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 15 - 17 lipiec oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Bóg w Krakowie" 21 lipca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2815

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Królewną Śnieżką i krasnoludkami, komedią, fantazją lub thillerem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2656
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z fantazją, komedią, przygodą lub dramatem. Jest też coś dla miłośników Wieczoru Kinomaniaka film "Nienasyceni". Wpadajcie do kina Sybilla! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2442
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 czerwca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 czerwca, godzina 20:15. Film "Idol z ulicy". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2538

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybka gotówka
Szybka gotówka na dowolny cel. Do kwoty 700.000,00 PLN. wystarczy dowód osobisty. dopuszcza się możliwość podpisania umowy. więc...
Szczegóły ogłoszenia

Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook