Dzisiaj jest sobota, 01 kwietnia 2023 r., 91 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z najbardziej niebezpiecznymi superprzestępcami, z dramatem lub animowaną komedią dla całej rodziny. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2075
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Sidem, Mańkiem i Diego, z komedią o facecie, który ponoć znalazł sposób na kobiety lub z Bestsellerową powieścią, która skradnie Wasze serca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2637
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 22 - 24 lipca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 28 lipca na film "Facet Na Miarę". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1832
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 15 - 17 lipiec oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Bóg w Krakowie" 21 lipca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2404

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Królewną Śnieżką i krasnoludkami, komedią, fantazją lub thillerem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2236
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z fantazją, komedią, przygodą lub dramatem. Jest też coś dla miłośników Wieczoru Kinomaniaka film "Nienasyceni". Wpadajcie do kina Sybilla! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2106
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 czerwca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 czerwca, godzina 20:15. Film "Idol z ulicy". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2194
Gdzie jest Dory?

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Dory, komedią familijną, horrorem lub dramatem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2046
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią i przygodą, a dla miłośników wieczorów czwartkowych thiller "Cloverfield Lane 10". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2634

W kinie Sybilla wyjątkowe pokazy animacji z dodatkowymi atrakcjami, czyli "Gdzie jest Dory?" Dla fanów film z dubbingiem "Alicja po drugiej stronie lustra" to pozycja obowiązkowa. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2165

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Asystent wsparcia utrzymania usług IT - zdalnie
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia

Sadzonki Roślin, Nasiona, Cebulki, Narzędzia - do 70% rabatu
Ogrodniku, potrzebujesz nowych roślin do swojego ogrodu?Zapraszamy do sklepu online, który posiada szeroki wybór roślin.-drzewka...
Szczegóły ogłoszenia

Ranking Pożyczek - Wybierz Najlepszą Dla Siebie
Dzięki naszemu rankingowi wybierzesz dla siebie najlepszą pożyczkę. Ranking pożyczek na wiosnę 2023. Najlepsze oferty na rynku...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook