Dzisiaj jest wtorek, 09 sierpnia 2022 r., 221 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie filmem przygodowym, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2074
Kadr z filmu

Jeżeli planujecie wypad do kina, to dobrze się składa. Dla czytelników Dęblin24 mamy przygotowane dwa zaproszenia do puławskiego kina Sybilla. W weekend możecie obejrzeć komedię "Boska Florens", animowany "Barbie: Gwiezdna przygoda" lub kryminał "Czerwony Kapitan". A w wieczorze kinomaniaka zobaczycie najsłynniejszy wyścig "Le Mans 3D". A to i tak nie wszystko!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2109
Kadr z filmu:

Nasz konkurs trwa dalej! W związku z faktem, że wielu naszych Czytelników było zainteresowanych darmowymi wejściówkami do kina nadal rozdajemy bilety. Do wygrania jedna pojedyncza wejściówka na dowolny weekendowy seans lub pojedyncza wejściówka na "Wieczór kinomaniaka". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2148
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą, dramatem i historią. To Wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1275
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend kino familijne, akcji czy dramatu. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1944
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z najbardziej niebezpiecznymi superprzestępcami, z dramatem lub animowaną komedią dla całej rodziny. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1831
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Sidem, Mańkiem i Diego, z komedią o facecie, który ponoć znalazł sposób na kobiety lub z Bestsellerową powieścią, która skradnie Wasze serca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2395
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 22 - 24 lipca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 28 lipca na film "Facet Na Miarę". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1612
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 15 - 17 lipiec oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Bóg w Krakowie" 21 lipca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2156

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Królewną Śnieżką i krasnoludkami, komedią, fantazją lub thillerem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1967

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook