Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą, dramatem i historią. To Wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1016
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend kino familijne, akcji czy dramatu. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1676
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z najbardziej niebezpiecznymi superprzestępcami, z dramatem lub animowaną komedią dla całej rodziny. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1575
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Sidem, Mańkiem i Diego, z komedią o facecie, który ponoć znalazł sposób na kobiety lub z Bestsellerową powieścią, która skradnie Wasze serca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2123
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 22 - 24 lipca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 28 lipca na film "Facet Na Miarę". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1402
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 15 - 17 lipiec oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Bóg w Krakowie" 21 lipca.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1886

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Królewną Śnieżką i krasnoludkami, komedią, fantazją lub thillerem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1702
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z fantazją, komedią, przygodą lub dramatem. Jest też coś dla miłośników Wieczoru Kinomaniaka film "Nienasyceni". Wpadajcie do kina Sybilla! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1629
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 czerwca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 czerwca, godzina 20:15. Film "Idol z ulicy". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1700
Gdzie jest Dory?

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Dory, komedią familijną, horrorem lub dramatem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1570

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook