Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 25 - 27 listopada. Polecamy! Wieczór Kinomaniaka (1.12), a w nim historię opartą na faktach! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1861
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Trollami, dzielną Syrenką, a może z Pitbullem? To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2600

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1923
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Przygoda, fantazja, sensacja czy komedia? To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2078

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 28 - 30 października. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1802

Możecie wybrać perypetie życiowe słynnej Bridget Jones, idealny film fanów animacji "Bociany", dramat opowiadający o katastrofie lotniczej w Smoleńsku, czy seans przygodowy dla całej rodziny "Doktor Strange". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2044
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, historią, horrorem lub animacją. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2375

Wstern czy dramat? A może animacja lub wojenny? Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 7 - 9 październik oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Siedmiu wspaniałych" 13 października. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć!

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1816

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend kino familijne, biograficzne czy dramatu. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1991
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, kryminałem i dramatem, które skradną Wasze serca. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1890

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook