Dzisiaj jest sobota, 24 września 2022 r., 267 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 luty oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" 9 lutego, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1834

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 27 - 29 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 2 lutego, Wystarczy mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2138
Kadr z filmu: Balerina

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 20 - 22 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 26 stycznia, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1858

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 13 - 15 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 19 stycznia na film "Zaćma". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1824
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, musicalem bądź thrillerem. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2021

Dla czytelników Dęblin24 mamy jedno pojedyncze zaproszenie do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na polskie kino. Wejściówka na film "Plac zabaw" do wykorzystania TYLKO 5 stycznia. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Film tylko dla dorosłych widzów!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1616

Dla czytelników Dęblin24 mamy dwa pojedyncze zaproszenia do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na kino familijne i najmłodszych kinomaniaków. Wejściówki na film "Vaiana: Skarb oceanu" do wykorzystania TYLKO 27-29 grudnia. Wystarczy napisać maila! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1791
Kadr z filmu:

Wybieracie się do kina? Polecamy historię grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci, czyli film: "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", którego reżyserem jest Gareth Edwards.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1870
Wilk w owczej skórze

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 9 - 11 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" - wyjątkowo 14 grudnia (środa), godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2022

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 2-4 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wołyń" 8 grudnia. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2092

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Doskonały cyjanek potasu na sprzedaż
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją najlepszej jakości cyjanku potasu, który jest bezbarwnym związkiem krystalicznym. Nasz cyj...
Szczegóły ogłoszenia

Konsultantka Oriflame - Współpraca
Praca z kosmetykami to idealna propozycja dla miłośniczek piękna i zdrowego stylu życia. To również prosty i przyjemny sposó...
Szczegóły ogłoszenia

cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,
cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,...
Szczegóły ogłoszenia

Rekruter - praca zdalna
Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. W swoim zespole ma ludzi ...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Przestrzeń wolna od turystów, piękne mazurskie krajobrazy, odpoczynek i relaks - to wszystko czeka na Państwa wybierających si...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook