Dzisiaj jest środa, 01 grudnia 2021 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Przygoda, fantazja, sensacja czy komedia? To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1814

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 28 - 30 października. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1551

Możecie wybrać perypetie życiowe słynnej Bridget Jones, idealny film fanów animacji "Bociany", dramat opowiadający o katastrofie lotniczej w Smoleńsku, czy seans przygodowy dla całej rodziny "Doktor Strange". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1768
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, historią, horrorem lub animacją. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2090

Wstern czy dramat? A może animacja lub wojenny? Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 7 - 9 październik oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Siedmiu wspaniałych" 13 października. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć!

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1545

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend kino familijne, biograficzne czy dramatu. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1702
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, kryminałem i dramatem, które skradną Wasze serca. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1632
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, kryminałem lub dramatem w kinie Sybilla. To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1879

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie filmem przygodowym, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1812
Kadr z filmu

Jeżeli planujecie wypad do kina, to dobrze się składa. Dla czytelników Dęblin24 mamy przygotowane dwa zaproszenia do puławskiego kina Sybilla. W weekend możecie obejrzeć komedię "Boska Florens", animowany "Barbie: Gwiezdna przygoda" lub kryminał "Czerwony Kapitan". A w wieczorze kinomaniaka zobaczycie najsłynniejszy wyścig "Le Mans 3D". A to i tak nie wszystko!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1848

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook