Dzisiaj jest sobota, 24 września 2022 r., 267 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny piątkowy seans 14 kwietnia oraz jedna pojedyncza wejściówka na czwartkowy cykl filmowy w Wieczorze Kinomaniaka 20 kwietnia "Chata". Wystarczy tylko napisać do redakcji Dęblin24!

Kino 15 i 16 kwietnia jest nieczynne. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1957
Kadr z filmu: Power Rangers

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 7 - 9 kwietnia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 13 kwietnia "Milczenie". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1921
Kadr z filmu: Zając ratuje Wielkanoc

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 31 marca - 2 kwietnia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Pokot". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1890
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 marca, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1976
Kadr z filmu: Paterson

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w nadchodzący weekend oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1922
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Manchester by the Sea". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1876
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 marzec oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 9 marca, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila! A 8 Marca - bilety dla wszystkich Pań na każdy seans w cenie 14zł!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2004

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą i melodramatem, a dla miłośników wieczorów czwartkowych film familijno-przygodowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 
 


kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2218
Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach... „PolandJa”

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy mail do redakci Dęblin24! 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2304
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 lutego oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 16 lutego, godz. 20:15. Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1998

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Doskonały cyjanek potasu na sprzedaż
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją najlepszej jakości cyjanku potasu, który jest bezbarwnym związkiem krystalicznym. Nasz cyj...
Szczegóły ogłoszenia

Konsultantka Oriflame - Współpraca
Praca z kosmetykami to idealna propozycja dla miłośniczek piękna i zdrowego stylu życia. To również prosty i przyjemny sposó...
Szczegóły ogłoszenia

cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,
cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,...
Szczegóły ogłoszenia

Rekruter - praca zdalna
Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. W swoim zespole ma ludzi ...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Przestrzeń wolna od turystów, piękne mazurskie krajobrazy, odpoczynek i relaks - to wszystko czeka na Państwa wybierających si...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook