Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, musicalem bądź thrillerem. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1724

Dla czytelników Dęblin24 mamy jedno pojedyncze zaproszenie do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na polskie kino. Wejściówka na film "Plac zabaw" do wykorzystania TYLKO 5 stycznia. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Film tylko dla dorosłych widzów!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1369

Dla czytelników Dęblin24 mamy dwa pojedyncze zaproszenia do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na kino familijne i najmłodszych kinomaniaków. Wejściówki na film "Vaiana: Skarb oceanu" do wykorzystania TYLKO 27-29 grudnia. Wystarczy napisać maila! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1458
Kadr z filmu:

Wybieracie się do kina? Polecamy historię grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci, czyli film: "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", którego reżyserem jest Gareth Edwards.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1566
Wilk w owczej skórze

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 9 - 11 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" - wyjątkowo 14 grudnia (środa), godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1725

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 2-4 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wołyń" 8 grudnia. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1785
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 25 - 27 listopada. Polecamy! Wieczór Kinomaniaka (1.12), a w nim historię opartą na faktach! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1607
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Trollami, dzielną Syrenką, a może z Pitbullem? To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2317

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1655
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Przygoda, fantazja, sensacja czy komedia? To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1813

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook