Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Kadr z filmu: Power Rangers

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 7 - 9 kwietnia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 13 kwietnia "Milczenie". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1644
Kadr z filmu: Zając ratuje Wielkanoc

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 31 marca - 2 kwietnia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Pokot". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1636
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 marca, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1721
Kadr z filmu: Paterson

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w nadchodzący weekend oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1666
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Manchester by the Sea". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1646
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 marzec oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 9 marca, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila! A 8 Marca - bilety dla wszystkich Pań na każdy seans w cenie 14zł!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1764

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą i melodramatem, a dla miłośników wieczorów czwartkowych film familijno-przygodowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 
 


kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1952
Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach... „PolandJa”

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy mail do redakci Dęblin24! 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2073
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 lutego oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 16 lutego, godz. 20:15. Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1727

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 luty oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" 9 lutego, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1603

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook