Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu: Egzorcysta papieża

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 14-16 kwietnia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 20 kwietnia.

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli.

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 222

Bluesowy Koncert Charytatywny dla Oliwii - licytacja

 

Termin: 15.04.2023 rok (sobota)

Godzina: 18:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Dęblinie ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" 32A, wstęp wolny

 

Dla 17 letniej Oliwii zagrają:

Adam Kulisz - śpiew, gitary

Piotr Rożanowski - kontrabas

Tomasz Kwiatkowski - perkusja

 

Podczas koncertu odbędzie się licytacja, którą poprowadzi Marcin Henryk Mizera

 

Zapraszają: Kulisz Trio

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 269

„Poza schematem” - wystawa autorska malarstwa Anny Jagiełło, koncert Ewy Jagiełło przy akompaniamencie Michała Pastuszaka

 

Termin: 14.04.2023 r. (piątek)

 

Godzina: 18:00

 

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Dęblinie – Galeria nad Wisłąkategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 199

W ramach programu Ocalimy Świat w Filii Wiślana dnia 21 marca odbyły się zajęcia z klasą 5 ZSO w Dęblinie.

 

Program Ocalimy Świat, którego organizatorem jest Fundacja „ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom”, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu podnoszenie ich świadomości i wiedzy na temat problemów ekologicznych, ich przyczyn oraz działań na rzecz środowiska i ratowania klimatu, które należy podjąć.

 

W trakcie zajęć uczniowie wysłuchali opowiadania „Panikara” , po przeczytaniu którego odbyła się dyskusja na temat problemów w nim poruszanych.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 270

Dnia 29 marca do MBP Filii Wiślana przyszli uczniowie klasy 2, ZSO w Dęblinie pod opieką wychowawczyni Justyny Jurkiewicz na zajęcia w ramach Programu Ocalimy Świat.

 

Na początek dzieci obejrzały film o lemurach. Po krótkim wykładzie połączonym z dyskusją na temat ojczyzny lemura i samego lemura oraz zagrożeń jakie niesie za sobą postępowanie człowieka wobec tych i innych zwierząt, uczniowie wysłuchali opowiadania „Lemur z Madagaskaru” Elizy Piotrowskiej.

 W poniedziałkowy poranek 3 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki, bibliotekarka z MBP Filia Masów odwiedziła dzieci z oddziału przedszkolnego w SP nr 4 w Dęblinie.

 

Na początku spotkania dzieci wysłuchały wielkanocnych wierszyków przeczytanych przez Urszulę Chmiel z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w bibliotece.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 262

PIERWSZY WAŻNY SPRAWDZIAN PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ ‼

 

Już w najbliższą sobotę (08.04.2023r.) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie, podopieczni trenera Adamskiego będą podejmować KKS Garbarnia Kurów - zespół, który w poprzednim sezonie występował na poziomie Klasy Okręgowej!

 

Podczas spotkania w rundzie jesiennej zespół MKS Czarni 1947 Dęblin w Kurowie wygrał 3-0 po bramkach Komosy, Lisowskiego oraz Rayskiego.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 253

Dęblin Rowerową Stolicą Polski? Zapraszamy do dołączenia do grupy na Facebooku Miasto Dęblin pod linkiem:

https://www.facebook.com/groups/5998749496839441/

 

Pierwszego dnia wiosny wystartował oficjalny Trening do walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2023. Od 21 marca do 21 maja mieszkańcy będą kręcić kilometry dla swoich miast i sprawdzać swoją formę przed decydującym starciem – czerwcową rywalizacją!

 

Zapraszamy do kręcenia kilometrów dla Dęblina razem z nami!

 

Najpotrzebniejsze informacje oraz wskazówki znajdziecie pod wyżej wymienionym linkiem (na grupie - Rowerowa Stolica Polski - Dęblin 2023)kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-04-2023 16:46
Fot. Dęblin24/Archiwum

Leżące na poboczu drogi pieniądze znalazł 71-letni mieszkaniec gminy Stężyca. W zwiniętym rulonie znajdowało się... 10 tysięcy złotych! Uczciwy znalazca przywiózł zgubę do komendy.

 

Policjanci ustalili właścicielkę pieniędzy. Szczęśliwa 46-latka odebrała gotówkę.

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 642

W dniu dzisiejszym wczesnym porankiem pracownicy Urzędu Miasta Dęblin; Pani Ola i Pan Tomek opróżnili kolejny raz nasze dęblińskie serce oraz spakowali plastikowe nakrętki, tak aby były gotowe do odbioru.

 

To serce zostanie przekazane na rzecz Jasia Krawca na którego zbieraliśmy nakrętki od 1 stycznia do końca marca br.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu własnym oraz Jaś Krawiec - pomóż mi zacząć chodzić i jego rodziców. Jesteście wspaniali.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 216

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook