Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
źródło: Urząd Miasta Dęblin

W Niedzielę Palmową na placu przed Urzędem Miasta mogliśmy kupić ozdobę wielkanocną i skosztować pysznego żurku. Podczas Kiermaszu Wielkanocnego na rozstawionych straganach nie zabrakło kolorowych pisanek, stroików, koszyczków, serwetek oraz biżuterii. Był też konkurs na najładniejszą pisankę, którego zwycięzca otrzymał nagrodę z rąk wiceburmistrz Dęblina, Grażyny Maziarek.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3807

Zapraszamy na koncert "Byłeś wszędzie - Jesteś w nas" z okazji kanonizacji Jana Pawła II, który odbędzie się 27 kwietnia 2014 roku o godzinie 19.30, w kościele parafialnym w Rykach. Koncertować będzie schola Niebieskie Owieczki oraz zaproszeni goście. W organizacje koncertu zaangażowali się również uczniowie szkoły ZSZ nr2 w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3952

Życzenia

Radosnych Świąt Wielkanocnych
Wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny
i wiary w sens życia, pogody w sercu
i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz
smacznego Święconego w gronie najbliższych
życzą

 

 

 kategoria: Aktualności,Powiat, Kronika , odsłon: 3800
Foto: Ryki112

12 kwietnia 2014r. parę minut po godzinie 15.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Rykach wpłynęła informacja, że w miejscowości Stare Zadybie gm. Kłoczew w lesie został przygnieciony człowiek przez drzewo. Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy strażaków z KP PSP w Rykach oraz OSP KSRG Kłoczew.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2906

Obecnie w Polsce mamy surowsze kary dotyczące jazdy po alkoholu. Statystyki pokazują jednak, że pomimo tak zaostrzonych i surowych kar, liczba pijanych kierowców nie spada. Jeśli stężenie alkoholu we krwi zawiera się między 0,2 i 0,5 promila (bądź od 0,1 do 0,25 mg w 1 dm wydychanego powietrza) to jest to definitywnie stan po spożyciu alkoholu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2626
Źródło KPP Ryki

Ryccy policjanci gościli z wizytą Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach. W związku z coraz większym udziałem elektronicznych komunikatorów w życiu młodych ludzi policjanci poruszyli temat cyberprzemocy. Policjanci ryckiej komendy odwiedzili uczniów kl. 1-3 z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2802

Wybory Miss Polski na wózku 2014 mają na celu zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością, a w szczególności kobiet i są kolejną edycją konkursu, który odbył się w ubiegłym roku. Pokażmy wspólnie, że niektóre stereotypy dotyczące kobiet na wózkach są nieaktualne. Tak samo jak kobiety sprawne, kobiety na wózkach potrafią być piękne, dbać o siebie oraz realizować się w życiu zawodowym. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3153
Źródło: KWP Lublin

Nieprawidłowe wyprzedzanie oraz nieprawidłowe skręcanie było przyczyną groźnej kolizji, do której doszło w miejscowości Korzeniów. Kierowca volkswagena uderzył w skręcający traktor. Mimo, że wyglądało groźnie skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2930
Źródło: ZSO

4.04.2014 r. na sali gimnastycznej ZSO w Dęblinie odbył się Miejski Turniej Koszykówki w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach udział wzięły 3 szkoły: Ogólnokształcące Liceum Lotnicze, Zespół Szkół Zawodowych nr2 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących.

 

 Foto: Adam W. Faluszczak

Rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej, odbywające się pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin, wpisały się już na stałe w kalendarz sportowych wydarzeń naszego miasta. W tegorocznym turnieju wzięło udział 7 drużyn. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Sport, odsłon: 4622

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook