Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Źródło WTZ Dęblin

 30 stycznia 2014 r. Warsztaty Terapii Zajęciowej z Dęblina gościły na Balu Karnawałowym w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rykach. Na Balu w stylu "country" przybyli cowboye oraz Indianie. 

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 6827

30 stycznia 2014 roku tuż po godzinie 7:00 w Rykach na ulicy Lubelskiej kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę. 38-latka nie zachowała należytej ostrożności przy przechodzeniu przez jezdnię. 

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3002

BURMISTRZ MIASTA DĘBLIN PRZYPOMINA O ODŚNIEŻANIU CHODNIKÓW. Zgodnie z art. 5 ust. 1, pkt 4 ustawy z dnia z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (j. t. Dz. U. z 2013 r. 1399, ze zmianami) 

 

 



kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4883

Moi drodzy przedstawiamy Wam Dawidka. Dawidek to niespełna dwuletni mieszkaniec Puław. Dawidek jest chory. Inaczej - Dawidek jest bardzo chory. Choroba zwana anemią Diamonda-Blacfana, która została stwierdzona po badaniach krwi w Bostonie. 

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3670
Dęblin24

Kolejny dzień zimy i kolejny problem ze śniegiem na ulicach. Tym razem na celowniku Dęblin24 były przejścia dla pieszych - nie do przejścia. Najtrudniej używać chodników i przejść jest starszym osobom, osobom poruszającym się o kulach czy z laską.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1968

W dniu 23 stycznia 2014 roku w Ratuszu Miasta odbyła się LV (55) sesja Rady Miasta Dęblin, którą poprowadził Przewodniczący rady Miasta, Henryk Wiejak oraz Wiceprzewodniczący Rady, Waldemar Chochowski. W sesji uczestniczył m.in. Burmistrz Miasta Dęblin, Stanisław Włodarczyk. 

 

 



kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3312

W dniach od 13 do 16 stycznia 2014 roku w Puławach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział ogółem 1432 wykonawców z naszego województwa, a także województw sąsiednich. 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4306

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych przez jednostki podległe Komendzie Powiatowej Policji w Rykach w okresie od 19.01.2014  do 28.01.2014

 

  

 



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3176

W dniu 25 stycznia 2014r. tuż po godzinie 6.00 w miejscowości Padarz gmina Kłoczew doszło do pożaru ściany z płyty wiórowej w pomieszczeniu kotłowni. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2926
Dęblin24

Mieszkańcy ulicy Bobrowskiej w Dęblinie skarżą się, że drogowcy odśnieżając inne ulice, ulicę Bobrowską omijają szerokim łukiem. Jednak w ich imieniu pracownik Urzędu Miasta interweniował w spółce, która wygrała przetarg na odśnieżanie gminnych dróg. Dziś ulica została odśnieżona. 

 

 



kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1970

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook