Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Policjanci z Ryk poszukują mężczyzny, który na terenie dyskontu przy ul. Stężyckiej w Dęblinie skradł artykuły na blisko 800 złotych. Mężczyzna, który znajduje się na zdjęciach monitoringu kradł artykuły spożywcze i chemiczne. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę na proszony jest o kontakt rycką policją tel. (81) 86-50-210, bądź dzwoniąc na nr tel.: 997, 112.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2793

Policjanci z Ryk zatrzymali trzech 17-latków oraz 16-latka, którzy wszczęli awanturę w autobusie. Czteroosobowa grupka używała wulgarnych słów oraz kopała w siedzenia. Kiedy kierowca zwrócił im uwagę i zadzwonił na Policję uciekli w przydrożne krzaki. Mundurowi zatrzymali nastolatków chwilę później. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2717

30 września 2014 r. w dęblińskiej placówce Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczestnicy warsztatów obchodzili Dzień Chłopaka. W tym roku Panowie mieli nie lada atrakcję, mogli bowiem „wystąpić” w programie muzycznym X – FACTOR. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 3496
Fot. UM Dęblin

Coraz bliżej realizacji kolejnego etapu projektu wodno-kanalizacyjnego w Dęblinie. Potwierdzenie przyznania dofinansowania na „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach projektu: Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin - etap II" otrzymał Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4874

W Polsce mamy niezwykle wysoki poziom tolerancji społecznej dla pijanych kierowców. Zakładanie, że nic złego nie może się zdarzyć, to typowo krótkowzroczne myślenie, które niejednokrotnie kończy się tragedią na drodze. Tak naprawdę scenariusz tego typu nieszczęśliwych zdarzeń jest bardzo podobny – w momencie decyzji o jeździe nikt z otoczenia nie podejmuje skutecznych prób, aby zapobiec tragedii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2961

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje nas, że w okresie od 22 do 28 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 10 zdarzeń, tj. 3 pożarów i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2550

W dniach 19, 23 i 24 września 2014 r. w Rykach przy ul. Kolejowej na terenie firmy zajmującej się auto kasacją odbyły się ćwiczenia doskonalące działania w zakresie ratownictwa technicznego tj. techniki cięcia konstrukcji pojazdów osobowych i ciężarowych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3742
Fot. KWP Lublin

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi odwiedzili dzisiaj uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Rykach oraz przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Rykach. Funkcjonariusze poruszyli tematy odpowiedzialności prawnej, „cyber przemocy” oraz zapoznali najmłodszych z pracą Policji, bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Ważnym elementem było także przypomnienie zasad postępowania z nieznajomymi osobami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3085
Fot. KWP Lublin

Ponad 1300 paczek papierosów różnych marek oraz 17 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli policjanci z Ryk i Dęblina. Nielegalny towar funkcjonariusze ujawnili podczas kontroli samochodu osobowego marki Audi. Uszczuplenie Skarbu Państwa wynosi ponad 25 tys. złotych. 51-letni obywatel Armenii odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2334

Za bezpodstawne wezwanie Policji odpowie 58-letni mieszkaniec gminy Kłoczew. Mężczyzna zgłaszał, że nie może wejść do domu. Jego żona miała zamknąć drzwi, nie chcą wpuścić go do wewnątrz. Jak się okazało prawda była jednak inna. To 58-latek sam nie chciał wejść do domu. Żądał wprowadzenia do domu przez żonę w asyście policji.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2458

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybka gotówka
Szybka gotówka na dowolny cel. Do kwoty 700.000,00 PLN. wystarczy dowód osobisty. dopuszcza się możliwość podpisania umowy. więc...
Szczegóły ogłoszenia

Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook