Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

08.12.2014 uczniowie ZSZ nr 2 gościli uczniów Zespołu Szkół Samorządowych z Garbatki–Letnisko. Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do Dęblina przybyli z opiekunami. Uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez Panią Martę Szpadzik i Panią Teresę Flont wraz z klasą II Technikum Gastronomicznego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 4282

Wysokim zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie drużyny Błękitnych. Zgodnie z przewidywaniami to właśnie oni byli faworytem meczu. Wynik tylko potwierdził te założenia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 4438

Jak alkohol działa na kierowcę? Po pierwsze:  po wypiciu jednego piwa mamy w organiźmie około pół promila alkoholu. Podobnie jest po wypiciu kieliszka wódki czy lampki wina. Po drugie: już jedno piwo powoduje zaburzenie koncentracji. Prowadzisz samochód, jedziesz rowerem czy idziesz pieszo wolniej reagujesz na nagłe sytuacje powstające na drodze. Po trzecie: Więcej alkoholu sprawia, że nie potrafimy prawidłowo ocenić prędkości naszego pojazdu ani odległości między pojazdami. Nie zauważamy znaków, świateł czy pieszych. Czy warto zatem ryzykować? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3032
fot. Zofia Barbus

Każdego roku o tej samej porze Święty Mikołaj wraca ostro do pracy. W tym roku 5 grudnia gościł z prezentami dla dzieci w Bibliotece Miejskiej oraz u dzieci na Wiślanej, w warsztatach szkolnych ZSZ nr 2. Dzień wcześniej, czyli 4 grudnia z radością zawitał również u Uczestników klubu "Bliżej Siebie". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3154

4 grudnia 2014r. w miejscowości Moszczanka, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i samochodu bus przewożącego pasażerów. Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący osobowym fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu busowi. Jedenaście osób z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3307

Dzieci z osiedla Starówka miały okazję spotkać się po raz pierwszy w tym roku ze Świętym Mikołajem. Miesiąc grudzień jest miesiącem magicznym, a spotkanie z Mikołajem wywoałało wiele emocji i uśmiechu u naszych milusińskich. Również mieszkańcy osiedla mieli okazję spotkać się z Panią Burmistrz, Beatą Siedlecką, która zaszczyciła maluchów swoją obecnością i nie zapomniała dla nich o prezentach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 6123

28 listopada 2014 r. by tradycji stała się zadość Uczestnicy WTZ bawili się na zabawie andrzejkowej. Andrzejki są ostatnią okazją do zabawy przed rozpoczynającym się okresem Adwentu, w którym powstrzymujemy się tradycyjnie od zabaw, podobnie jak w okresie Wielkiego Postu. Impreza została zorganizowana przy dużym zaangażowaniu Uczestników, więc wszyscy świetnie się bawili. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 3251

Miejski Dom Kultury oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Terapii Zajęciowej zapraszają na Wystawę Rzemiosła Artystycznego połączoną ze sprzedażą prac. Prace będą wystawione w dęblińskim MDK nad Wisłą

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2801

Jak informuje nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, st. kpt. Jarosław Lasek w dniu dzisiejszym tj. 4 grudnia 2014r. w miejscowości Moszczanka, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i samochodu bus przewożącego pasażerów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3646

Zaprzysiężenie nowej Burmistrz Dęblina oraz ślubowanie radnych Rady Miasta VII kadencji odbyło się w poniedziałek, 1 grudnia br. w Ratuszu Miejskim. Pani Beata Siedlecka odebrała z rąk Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej Arkadiusza Pawlika zaświadczenie o wyborze na funkcję Burmistrza Miasta Dęblin i złożyła ślubowanie słowami: „Obejmując Urząd Burmistrza Miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta. Tak mi dopomóż Bóg"

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 6298

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook