Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2024 r., 115 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Jeśli w Waszej obecności osoba pod wpływem alkoholu zamierza prowadzić samochód, rower czy inny pojazd po drodze publicznej, nie pozwólcie jej na to! Pamiętajmy, że konsekwencje jazdy po pijanemu często są dramatyczne.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2529

Zwycięstwem 8:2 zakończyło się pierwsze spotkanie drużyny Błękitni Leopoldów w II lidze. Pierwotnie termin meczu zaplanowany był na niedzielę, 19 października. Kilka sytuacji spowodowało jednak, że mecz odbył się w sobotę. Dwa punkty jakie udało się zdobyć gościom to zwycięskie gry deblowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3165
fot. Mariusz Karolak

03. października br. o godz. 12.00, w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyło się posiedzenie jury dla V edycji konkursu literackiego "Z Ziemi Wyrosłe, Z Serca Utkane" zorganizowanego przez Klub Twórców Ludowych pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3395

Tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia był okazją do zorganizowania konkursu na temat chorób wektorowych. Jego organizatorami były: Starostwo Powiatowe w Rykach, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rykach i Powiatowa Publiczna w Rykach . 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2427

Nową pracownię hotelarską otwarto w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie podczas obchodów  Dnia Edukacji Narodowej, które miały miejsce 13 października 2014 r. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Badaj oraz Dyrektor ZSZ nr 2 Gabriela Wojdat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3739

Jest w kalendarzu taki dzień przeznaczony wyłącznie dla Was, dzień Waszego zasłużonego święta. Dlatego właśnie dziś pragniemy złożyć Wam – naszym nauczycielom, najserdeczniejsze życzenia i podziękować za to wszystko, co dla nas zrobiliście. Pełnicie niezwykle ważną funkcję w naszym życiu – jesteście naszymi przewodnikami, odkrywacie nasze talenty, …” 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2695

Dwadzieścia dilerek z amfetaminą znaleźli policjanci z Dęblina podczas przeszukania pojazdu 41-letniego mężczyzny. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2629

Członkowie Dęblińskiej Akademii Seniora poznawali zakątki Sandomierza dzięki Stowarzyszeniu eco-RESET. Na jednodniową wycieczkę Seniorzy udali się 8 października. Podczas zwiedzania Sandomierza poznali jego historię i oraz zabytki.   

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4124

Po niemalże półrocznej przerwie w końcu wracają rozgrywki ligowe! Pierwszą przeszkodą Błękitnych będzie ekipa z Bielska Podlaskiego. W porównaniu do poprzedniego roku są duże zmiany w ekipie gości. Ze składem pożegnało się dwóch najlepiej punktujących zawodników: Piotr Zdzienicki oraz Jarosław Żołądkowski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3217
Fot. Archiwum domowe - terapia Maciusia

Dwanaście godzin nieustannego pływania – młodzi, starsi, dorośli, dzieci, nauczyciele i rodzice. Ogromny zapał i wspaniała atmosfera na pływalni. A popłynąć mógł każdy. I Dwunastogodzinna Sztafeta Pływacka – Pływamy dla Maciusia to kolejna, po Dobowej Sztafecie Andrzejkowej, bardzo spontaniczna akcja mająca na celu pomoc dzieciom. Tym razem zamiast biegać trzeba było pływać – nieprzerwanie przez 12 godzin – dla Maciusia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4926

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook