Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

 Od pewnego czasu w szkole ZSZ nr 2 panuje świąteczna atmosfera: ubrana choinka, dekoracje świąteczne. Jednak w tym wesołym oczekiwaniu na Boże Narodzenie uczniowie nie zapomnieli o potrzebujących naszej pomocy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3037

Organizatorem konkursu była nauczycielka języka niemieckiego p. E. Kryk-Matthes. Zadaniem uczniów było wykonanie wieńca świątecznego nawiązującego do tradycji bożonarodzeniowych. Technika prac i użycie materiałów dowolne. Uczniowie następnie musieli opowiedzieć o swoim wieńcu, oczywiście po niemiecku. Szczególnie piękne okazały się wieńce uczennic z kl. II TG a: Klaudii Jasek, Moniki Majek i Anny Sowy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 5208

9 grudnia 2014r w miejscowości Potoczek, uczniowie ZSZ nr 2 wzięli udział w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych i Rolniczych w siatkówce chłopców. W turnieju brało udział 8 zespołów: ZSR Jabłoń, LO Nałęczów, ZSR Kijany, ZSR Klementowice, ZSL Biłgoraj, ZS im. Z. Chmielewskiego Nałęczów, ZSR Potoczek, ZS nr 2 Dęblin.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 2 -Ryki, Powiat, odsłon: 3190

W dniach od 4 do 6 grudnia 2014 roku odbyło się zgrupowanie sportowe uczniów ze szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie . Zgrupowanie miało miejsce w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Młodzi sportowcy z Dęblina poszerzali swoje umiejętności w wielu dziedzinach sportu m.in. w siatkówce, tenisie stołowym i lekkoatletyce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3294
Archiwum

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach od lat odnotowuje w sezonach grzewczych (wrzesień – kwiecień) zwiększoną ilość pożarów w budynkach mieszkalnych, których przyczynami są wady urządzeń grzewczych lub ich nieumiejętne użytkowanie, zwarcia instalacji elektrycznej, nieszczelności lub wadliwe wykonanie przewodów kominowych oraz nieprawidłowe przechowywanie materiałów palnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3633

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczestnicy WTZ ponownie spotkali się we wspólnym gronie. 17 grudnia 2014 r. w Warsztatach Terapii Zajęciowej odbyło się Spotkanie Wigilijne. Za obfitość na stołach należą się serdeczne podziękowania Rodzicom i Opiekunom Uczestników WTZ, ponieważ jak zawsze stanęli na wysokości zadania. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3218
fot. Ryki 112

19.12.2014 w Stężycy miała miejsce uroczystość przekazania dwudziestu kilku wozów bojowych, dwóch łodzi ratowniczych, dwóch średnich, hydraulicznych zestawów ratownictwa technicznego i motopompy pożarniczej dla jednostek OSP z terenu Województwa Lubelskiego, które zostały zakupione w 2014 roku.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 5728

Samorządowcy, przedstawiciele wojskowych oraz miejskich instytucji, zakładów pracy, a także organizacji pozarządowych i przedsiębiorców spotkali się w Ratuszu na wspólnym spotkaniu opłatkowym. "Przedświąteczne spotkanie jest okazją do tego, byśmy mogli podzielić się z Państwem dobrym słowem, życzeniami i przedsmakiem zbliżającej się Wigilii. Chcemy się wszyscy bliżej poznać, uścisnąć sobie dłonie i przekazać wiele serdecznych słów" - powiedziała Burmistrz Beata Siedlecka. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2812

Seminarium bożonarodzeniowym w stężyckiej „Wyspie Wisła" zakończyła się trwająca od czerwca br. Dęblińska Akademia Seniora. Projekt realizowany był przez Miasto Dęblin oraz Stowarzyszenie eko-RESET. W spotkaniu z seniorami udział wzięła, wspierająca inicjatywę, Burmistrz Dęblina - Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 4306

12 grudnia br., podczas Uroczystej Gali w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w XIV edycji Konkursu „O Kryształową Cegłę" - na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej Miasto Dęblin otrzymało Nagrodę Specjalną - Kryształową Cegłę za kompleksową rewaloryzację śródmiejskich przestrzeni publicznych.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3832

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook