Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 r., 207 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Policjanci wydziału kryminalnego komendy z Ryk zatrzymali 63-latka oraz 62-latka, którzy dokonali kradzieży elementów zabytkowego nagrobka. Poszkodowany ocenił straty na kwotę 2 tys. złotych. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Mężczyźni sprzedali je w punkcie skupu złomu. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3502

Gabriel Maciejewski pisarz, historyk pochodzący z Dęblina, znany bloger o pseudonimie Coryllus opowie o sobie i swojej twórczości podczas spotkania autorskiego w MDK nad Wisłą w Dęblinie 31 stycznia o godzinie 16.00.

                    kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3125
fot. Zofia Barbus

Uczestnicy klubu "Bliżej Siebie" kolejny raz mieli okazję do świętowania. Tym razem do wspólnego spotkania przyczyniła się pani Wiesława Krupa. Zaprosiła przyjaciół i znajomych do wspólnego imieninowego stołu. Na imieninach u pani Wiesławy pojawił sie również honorowy gość z Kanady. Pani Daniela Kornaś, która na co dzień jest mieszkanką Vancouver miała okazję przypomnieć sobie jak niegdyś sama świętowała w Polsce. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3500

Tradycyjne spotkanie opłatkowo-noworoczne Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Dęblinie odbyło się w minioną środę. Były podziękowania, wyróżnienia oraz wspólne łamanie się opłatkiem. Na doroczne spotkanie przybyło blisko 190 osób. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji wpierających działalność związku.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 6890

15 stycznia 2015r. około godziny 2100 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Samochód osobowy marki Honda Civic uderzył w drzewo i zapalił się. W wypadku zginął młody mężczyzna.

W chwili przybycia straży pożarnej na miejsce zdarzenia, samochód był cały w ogniu. Na miejscu była policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 7973

11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 2005 r. uczestnicy WTZ jako placówka biorą aktywny udział w tym święcie ludzkich serc. Od 10 lat Ich darem dla Orkiestry jest wyszywane serce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2405
fot. źródło ZSZ nr 2 Dęblin

W rankingu wojewódzkim w klasyfikacji "Ranking Techników 2015 - woj. lubelskie" spośród szkół powiatu ryckiego najlepiej wypadłoTechnikum Ekonomiczne w ZSZ nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Dęblinie. Szkoła zajęła 15 miesjce z 50 pozycji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 6224

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z domu. Jego łupem padały elementy elektryczne oraz wyposażenia wnętrza. Przypomnijmy, że do kradzieży z włamaniem doszło w maju 2013r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3314

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie, pt: "Dęblińskie zdjęcie roku 2014". Konkurs służy wyselekcjonowaniu najlepszych fotografii o tematyce dęblińskiej. Zapraszamy do udziału! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2757
MDK Dęblin

O godz. 14.30 koncert otworzyli szefowie trzech dęblińskich sztabów: Pani Alicja Perkowska (KU WSOSP), Grzegorz Gordat (MDK), Mirosław Michaluk (4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego). Swój blok artystyczno-aukcyjny zaprezentowali artyści z MDK. Między występami wokalistów i tancerzy przeprwadzone zostały aukcje gadżetów ufundowanych przez sponsorów. Wśród nich była Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 6883

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook