Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Tradycją już jest, że członkowie klubu "Bliżej Siebie" swoje imieninowe święto oprócz w gronie rodzinnym, organizują również dla przyjaciół i znajomych z klubu. Swoje imieniny w ubiegłym tygodniu zorganizowała zaprzyjaźniona z Dęblin24, nasza stała Czytelniczka - pani Zofia Barbus. Pani Zosia zaprosiła wszystkich do świętowania przy suto zastawionym stole. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2727
fot. Zofia Barbus

Pastorałki, kolędy i życzenia towarzyszyły na spotkaniu opłatkowym u diabetyków. Nie zbrakło również świątecznego nastroju, choć spotkanie odbyło się w ubiegłą środę. Spotkanie opłatkowe to świetna okazja do wspólnego przeżywania obchodów grudniowego święta. Rodzinna oraz życzliwa atmosfera towarzyszyła na spotkaniu u cukrzyków.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 5347
fot. Czytelnik Dęblin24

Kilka dni temu w drzwi jednego z dęblińskich marketów wjechał samochodem pijany 24-latek. Dziś trwały naprawy uszkodzonych drzwi, a klienci korzystali z awaryjnego wyjścia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2599

22-go lutego tuż przed godziną 10.00 w ZSO odbył się koncert charytatywny "Dla Damiana".

Chłopiec uległ poważnemu urazowi, a jego powrót do zdrowia uzależniony jest m.in. od intensywnej rehabilitacji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 4326

Wśród bezpłatnych ferii zimowych największą popularność mają te organizowane przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie. Oferta jest tak bogata, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na każdy dzień zimowego odpoczynku zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2739

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najmilszych świąt zapisane w kalendarzu. Z tej okazji dziś o godzinie 13.00 w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Dęblinie, wszystkie grupy przedszkolaków gościły Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5959

Jak co roku MDK w Dęblinie organizuje mnóstwo zajęć dla młodszych mieszkańców naszego miasta podczas zimowej przerwy od nauki. Jeśli do tej pory nie wiemy jak zaplanować dzieciom czas podczas zimowego odpoczynku, zachęcamy spędzić go z Miejskim Domem Kultury. Będzie się działo! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2490

W poniedziałek 19 stycznia 2015 r. w WTZ zakończono przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na „poszukiwane” serca. Uczestnikom WTZ udało się ustalić, gdzie przebywa większość serc przekazanych przez WTZ Dęblin na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zwyciężczynią mini konkursu została Pani Katarzyna Jaśkowska - posiadaczka serc z lat 2005, 2007, 2008 !!! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3606

Ofiarami oszustów najczęściej padają osoby starsze, samotnie mieszkające. Seniorzy poprzez swoją ufność, często niepełnosprawność, narażone są w większym stopniu na działania ze strony przestępców. O metodach ich działania oraz o tym, jak nie dać się oszukać, rozmawiali ryccy policjanci z seniorami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3297

Kryminalni z Ryk zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Dwaj 14-latkowie włamali się do marketu spożywczego. Zaskoczeni szybką interwencją mundurowych nie zdążyli nic ukraść. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2539

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook