Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W niedzielę 5 października odbył się IV turniej z cyklu Grand Prix Leopoldowa 2014. Rywalizacja odbywała się standardowo w trzech kategoriach wiekowych oraz open kobiet i mężczyzn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 4525

04 października 2014r. zostały przeprowadzone ćwiczenia zgrywające wybranych sił i środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i służb ratunkowych z terenu powiatu ryckiego. Ćwiczenia składały się z 3 epizodów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 4254

Policjanci z Ryk poszukują mężczyzny, który na terenie dyskontu przy ul. Stężyckiej w Dęblinie skradł artykuły na blisko 800 złotych. Mężczyzna, który znajduje się na zdjęciach monitoringu kradł artykuły spożywcze i chemiczne. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę na proszony jest o kontakt rycką policją tel. (81) 86-50-210, bądź dzwoniąc na nr tel.: 997, 112.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2694

Policjanci z Ryk zatrzymali trzech 17-latków oraz 16-latka, którzy wszczęli awanturę w autobusie. Czteroosobowa grupka używała wulgarnych słów oraz kopała w siedzenia. Kiedy kierowca zwrócił im uwagę i zadzwonił na Policję uciekli w przydrożne krzaki. Mundurowi zatrzymali nastolatków chwilę później. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2603

30 września 2014 r. w dęblińskiej placówce Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczestnicy warsztatów obchodzili Dzień Chłopaka. W tym roku Panowie mieli nie lada atrakcję, mogli bowiem „wystąpić” w programie muzycznym X – FACTOR. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 3376
Fot. UM Dęblin

Coraz bliżej realizacji kolejnego etapu projektu wodno-kanalizacyjnego w Dęblinie. Potwierdzenie przyznania dofinansowania na „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach projektu: Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin - etap II" otrzymał Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4756

W Polsce mamy niezwykle wysoki poziom tolerancji społecznej dla pijanych kierowców. Zakładanie, że nic złego nie może się zdarzyć, to typowo krótkowzroczne myślenie, które niejednokrotnie kończy się tragedią na drodze. Tak naprawdę scenariusz tego typu nieszczęśliwych zdarzeń jest bardzo podobny – w momencie decyzji o jeździe nikt z otoczenia nie podejmuje skutecznych prób, aby zapobiec tragedii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2854

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje nas, że w okresie od 22 do 28 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 10 zdarzeń, tj. 3 pożarów i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2444

W dniach 19, 23 i 24 września 2014 r. w Rykach przy ul. Kolejowej na terenie firmy zajmującej się auto kasacją odbyły się ćwiczenia doskonalące działania w zakresie ratownictwa technicznego tj. techniki cięcia konstrukcji pojazdów osobowych i ciężarowych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3609
Fot. KWP Lublin

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi odwiedzili dzisiaj uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Rykach oraz przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Rykach. Funkcjonariusze poruszyli tematy odpowiedzialności prawnej, „cyber przemocy” oraz zapoznali najmłodszych z pracą Policji, bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Ważnym elementem było także przypomnienie zasad postępowania z nieznajomymi osobami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2953

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook