Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r., 271 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali 27-latka, który dostał się do mieszkania przez uchylone drzwi balkonowe i okradł śpiących właścicieli. Jego łupem padł komputer przenośny, aparat fotograficzny i telefon komórkowy. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2184
Fot. Mirosław C. Wójtowicz

Nasza redakcja ponownie rozmawiała z ppłk. Arturem Goławskim, rzecznikiem AIR SHOW i jak się okazuje decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Wiemy jednak, że decyzje będą podjęte prawdopodobnie w przeciągu miesiąca. Ppłk. Artur Goławski swoją wypowiedź tłumaczył tym, iż w chwili obecnej trwają przygotowania do Święta Wojska Polskiego. Z kolei decyzje dotyczące AIR SHOW 2015 będą podejmowane pod koniec sierpnia. Czy Dęblin ma szansę powtórzyć wydarzenia sprzed 20 lat? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4769

Poetka, nowelistka, pisarka dla dzieci, krytyk, publicystka i tłumaczka. Jej twórczość znalazła trwałe miejsce w literaturze polskiej oraz uzyskała szerokie uznanie społeczne. Dowodem tego jest wiele przedsięwzięć wyrażających uznanie dla autorki "Mendla Gdańskiego" czy "Naszej szkapy". W cyklu Patroni dęblińskich ulic - Maria Konopnicka

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2836

W Magicznych Ogrodach k. Janowca szykuje się kolejne niezwykłe wydarzenie. Turniej Purpurowej Róży będzie prawdziwą gratką dla miłośników średniowiecza oraz ogrodnictwa. Dodatkowo – osoby, które przybędą na turniej w strojach historycznych z okresu X-XVw., będą mogły wejść na teren Magicznych Ogrodów za darmo. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3914

Twierdził, że został zraniony nożem. 44-letni mieszkaniec gm. Ułęż tą informacją podzielił się z dyspozytorem. Dyżurny pogotowia o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze odkryli jednak, że mężczyźnie nic nie dolega, a historia została zmyślona. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Zgodnie z obowiązującym prawem wywołanie niepotrzebnej czynności zagrożone jest karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2189

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbyły się uroczystości związane z obchodami 95 rocznicy powstania Policji Państwowej. W dniu 24 lipca 1919 roku powołano Policję Państwową, która miała stać na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego w II Rzeczypospolitej. Jednym z najważniejszych punktów akademii było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4088

Kolejny sportowy obóz taekwon-do dobiegł końca. W tym roku w roztoczańskim Zwierzyńcu trenowało przez 2 tygodnie blisko 80 taekwondoków z Dęblina, Lublina i Wrocławia. W pierwszym tygodniu mieli zaszczyt gościć IX dana Wielkiego Mistrza Hwang Ho Yonga.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 6694

W dniach 11-12 lipca odbyło się w Zwierzyńcu Międzynarodowe Seminarium szkoleniowo-techniczne Taekwon-do ITF. Zajęcia poprowadził dyrektor techniczny International Taekwon-do Federation Wielki Mistrz Hwang Ho Yong (IX Dan).

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3687

10 lipca 2014 trener Jarosław Bigos złożył pomyślnie egzamin i został Instruktorem Międzynarodowym Taekwon-do ITF. Przypomnijmy, że Instruktorem Międzynarodowym mogą zostać posiadacze stopnia IV Dan i wyżej po przebytym wcześniej specjalnym kursie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 5462

Nietrzeźwym rowerzystom na podstawie art. 87 § 1a Kodeksu Wykroczeń grozi kara aresztu od 5 do 30 dni lub grzywny od 50 zł do 5000 zł. Obok kary aresztu lub grzywny sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów innych niż pojazdy mechaniczne na okres od 6 miesięcy do 3 lat. Zakaz nie jest jednak (jak dotąd w przypadku przestępstwa) obowiązkowy. I tu pod uwagę sąd może wziąć np. zawartość alkoholu w organiźmie zatrzymanego rowerzysty. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2402

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook