Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

18-letni mieszkaniec gminy Ryki odpowie za rozbój. Mężczyzna zatrzymał przejeżdżający pojazd, odepchnął kierowcę i odjechał. Skradzionym pojazdem spowodował kolizję, a później dachował. Dzięki szybkiej reakcji policjantów złodziej został zatrzymany. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2588

W dniu 24 listopada 2014 r. Miasto Dęblin podpisało z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowę o dofinansowanie realizacji projektu pn.: Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Dęblina - podnoszenie efektywności energetycznej, zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2805
KP PSP Ryki

W Sarnach, gmina Ułęż, na DK nr 17 w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego samochodem BMW na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby: kierowca i pasażer z samochodu BMW, obie były przytomne. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili poszkodowanyym wsparcia psychicznego, ustabilizowali kręgosłup szyjny za pomocą kołnierza ortopedycznego osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu ZRM. Ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały udział 2 zastępy z KP PSP w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3075

"W karnawale same bale" pod takim tytułem odbył się bal w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Dęblinie. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się tego dnia w przepięknych strojach karnawałowych przygotowanych przez rodziców. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły. Dostarcza naszym milusińskim wiele radości i uśmiechu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4850

19 – 23 stycznia 2015 roku w Puławach odbył się XX Ogólnopolski  Festiwal Kolęd i Pastorałek. W czasie trwania pięciodniowych  przesłuchań  w 313 prezentacjach (w tym 190 solistów) wystąpiło 1598 wykonawców w różnych kategoriach wiekowych.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4877

29.01.2015 r. w Rykach na ul. Słowackiego doszło do zderzenia dwóch samochodów, samochód dostawczy VW Transporter wpadł w poślizg i swoim prawym bokiem uderzył w samochód osobowy Skoda Octavia. ZRM udzielał pomocy medycznej 4 osobom biorącym udział w zdarzeniu, jedną z osób poszkodowanych była Pani Burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4414
fot. Dęblin24

Dziś w godzinach porannych kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Ryk, przez Stawy w stronę Dęblina wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce pogotowie. Musimy pamiętać, że nawet zimowe ogumienie nie daje nam pewności i maksymalnej przyczepności do nawierzchni drogi.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2954

30 stycznia 2015 r. z zaproszenia na Bal Karnawałowy WTZ Ryki skorzystali uczestnicy z WTZ Dęblin. Jak co roku bal miał konwencję balu przebierańców, a tematyką byli piraci. Na balu pojawili się piraci, marynarze, pirackie dziewczyny, oraz kapitanowie statków. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 4256

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego. Mężczyzna uporczywie nękał swoją byłą żonę oraz dziecko. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym, w postaci tymczasowego aresztowany na okres 2 miesięcy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2596
KWP Ryki

Interwencja policjantów z Dęblina być może uratowała życie 45-latkowi, który wieczorem leżał na chodniku. Mężczyzna miał trudności z wysłowieniem się i nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Policjanci w trosce o jego życie i zdrowie przewieźli go na komendę, skąd trafił do szpitala. Okazało się, że jest pod znacznym wpływem alkoholu. Wynik badania wskazał w jego organizmie ponad 4.6 promila alkoholu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2492

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook