Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 13 -15 lutego 2015 r. uczestnicy WTZ z Dęblina mieli przyjemność uczestniczyć w IV Zimowym Zjeździe Integracyjnym w Stoku Lackim organizowanym przez tamtejszy Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy. W zjeździe uczestniczyli podopieczni wraz z opiekunami m.in. z Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Dęblina, Łosic, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Siedlec i Stoku Lackiego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 5770

12 lutego 2015 r. w Tłusty Czwartek uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej świętowali Walentynki. Tradycyjnie odbyło się wręczanie Walentynek, które przez ostatni tydzień wpływały do Poczty Walentynkowej WTZ.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3473

13 lutego 2015 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Rykach odbyła się narada służbowa, na której podsumowano działalność komendy w 2014 roku. W naradzie udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy oraz zaproszeni goście. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2487

Oficer prasowy KP PSP st. kpt. Jarosław Lasek inmormuje nas, że na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Rykach w okresie od 09 do 15 lutego 2015r. odnotowano 7 zdarzeń. W działaniach ratowniczych brał udziali udział strażacy z KP PSP i OSP powiatu ryckiego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3940

W klubie "Bliżej Siebie" ciągle coś się dzieje! Tym razem gościliśmy z kamerą na balu karnawałowym, który zorganizowała przewodnicząca klubu Pani Kazimiera Zamojska. Seniorzy bawili się do późnego wieczora, a w programie były tańce, śpiewy i konkursy. Pomysłów na stroje również nie zbrakło. Co niektórzy seniorzy wyglądali rodem jak z karnawału w Rio de Janeiro! 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5581
KWP Lublin

Za oszustwa metodą na wnuczka odpowie 56-letni mieszkaniec Lublina. Kwota wyłudzeń to blisko 70 tys. złotych. Mężczyzna został rozpoznany i zatrzymany przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie, gdy jechał samochodem. Funkcjonariusze widzieli wcześniej jego wizerunek na nagraniu z monitoringu. Policjanci udowodnili mu pięć przestępstw. Dziś zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3305

Ferie zimowe to czas odpoczynku uczniów od szkoły i odwrotnie, ale w MDK nad Wisłą to bardzo pracowity okres. Podsumujemy więc to, co przez dwa tygodnie wydarzyło się w MDK. Listy uczestników na zajęcia i warsztaty zapełniły się błyskawicznie. Każdego dnia z propozycji dęblińskiej placówki korzystało kilkadziesiąt dzieci i młodzieży. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2635

Emeryci z Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie są za "pan brat" z kulturą. Co jakiś czas wyjazdy organizują Pan Jan Prządka, Pani Leokadia Tomiczek i Wiesława Krupa. Chętnych jest sporo, a widowisk nie brakuje. Teatry kuszą przedstawieniami i zachęcają emerytów do jak najbardziej aktywnego uczestniczenia w kulturze.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 4271

Od dziś rolnicy zapowiedzieli kolejny strajk i kolejne blokady dróg. Protestują już na terenie całego kraju. Od godziny 10.00 w Potasznikach, gm. Górzno są utrudnienia na krajowej 17-stce. Ponad stu rolników blokuje drogę. Policja z Garwolina w porozumieniu z Komendą Stołeczną, Mazowiecką i Lubelską przygotowała trasy objazdu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2646

W dniach 14-15 marca Biegusie zapraszają do udziału w I Duathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się, nie mówi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 4031

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook