Dzisiaj jest czwartek, 07 grudnia 2023 r., 341 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Jak powszechnie wiadomo cukrzyca to choroba, z którą da się żyć, jednak to poważna choroba. Trzeba pamiętać, aby przestrzegać kilku zasad żywienia oraz obserwować swój organizm i najważniejsze to utrzymywać prawidłowy poziom cukru we krwi. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2384

Jeśli w Waszej obecności osoba pod wpływem alkoholu zamierza prowadzić samochód, rower czy inny pojazd po drodze publicznej, nie pozwólcie jej na to! Pamiętajmy, że konsekwencje jazdy po pijanemu często są dramatyczne.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2435

Zwycięstwem 8:2 zakończyło się pierwsze spotkanie drużyny Błękitni Leopoldów w II lidze. Pierwotnie termin meczu zaplanowany był na niedzielę, 19 października. Kilka sytuacji spowodowało jednak, że mecz odbył się w sobotę. Dwa punkty jakie udało się zdobyć gościom to zwycięskie gry deblowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3035
fot. Mariusz Karolak

03. października br. o godz. 12.00, w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyło się posiedzenie jury dla V edycji konkursu literackiego "Z Ziemi Wyrosłe, Z Serca Utkane" zorganizowanego przez Klub Twórców Ludowych pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3276

Tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia był okazją do zorganizowania konkursu na temat chorób wektorowych. Jego organizatorami były: Starostwo Powiatowe w Rykach, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rykach i Powiatowa Publiczna w Rykach . 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2311

Nową pracownię hotelarską otwarto w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie podczas obchodów  Dnia Edukacji Narodowej, które miały miejsce 13 października 2014 r. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Badaj oraz Dyrektor ZSZ nr 2 Gabriela Wojdat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3625

Jest w kalendarzu taki dzień przeznaczony wyłącznie dla Was, dzień Waszego zasłużonego święta. Dlatego właśnie dziś pragniemy złożyć Wam – naszym nauczycielom, najserdeczniejsze życzenia i podziękować za to wszystko, co dla nas zrobiliście. Pełnicie niezwykle ważną funkcję w naszym życiu – jesteście naszymi przewodnikami, odkrywacie nasze talenty, …” 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2589

Dwadzieścia dilerek z amfetaminą znaleźli policjanci z Dęblina podczas przeszukania pojazdu 41-letniego mężczyzny. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2521

Członkowie Dęblińskiej Akademii Seniora poznawali zakątki Sandomierza dzięki Stowarzyszeniu eco-RESET. Na jednodniową wycieczkę Seniorzy udali się 8 października. Podczas zwiedzania Sandomierza poznali jego historię i oraz zabytki.   

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 3975

Po niemalże półrocznej przerwie w końcu wracają rozgrywki ligowe! Pierwszą przeszkodą Błękitnych będzie ekipa z Bielska Podlaskiego. W porównaniu do poprzedniego roku są duże zmiany w ekipie gości. Ze składem pożegnało się dwóch najlepiej punktujących zawodników: Piotr Zdzienicki oraz Jarosław Żołądkowski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3094

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook