Dzisiaj jest wtorek, 05 marca 2024 r., 65 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z domu. Jego łupem padały elementy elektryczne oraz wyposażenia wnętrza. Przypomnijmy, że do kradzieży z włamaniem doszło w maju 2013r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3164

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie, pt: "Dęblińskie zdjęcie roku 2014". Konkurs służy wyselekcjonowaniu najlepszych fotografii o tematyce dęblińskiej. Zapraszamy do udziału! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2652
MDK Dęblin

O godz. 14.30 koncert otworzyli szefowie trzech dęblińskich sztabów: Pani Alicja Perkowska (KU WSOSP), Grzegorz Gordat (MDK), Mirosław Michaluk (4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego). Swój blok artystyczno-aukcyjny zaprezentowali artyści z MDK. Między występami wokalistów i tancerzy przeprwadzone zostały aukcje gadżetów ufundowanych przez sponsorów. Wśród nich była Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 6647

10 stycznia 2015 roku, 112 dni przed maturą odbyła się Studniówka ZSZ nr 2. Przyszli maturzyści na ten szczególny i wyczekiwany dzień wybrali jedną z sal bankietowych w Stężycy. Przed oficjalnym rozpoczęciem każda klasa zatańczyła poloneza przygotowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 6706

Jak informuje nas oficer prasowy KP PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek w związku z panującym silnym wiatrem Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rykach w dniach 10 – 11 stycznia 2015r. odnotowało 28 zdarzeń. Skutki silnego wiatru w powiecie ryckim usuwało 150 strażaków PSP i OSP. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2304

Jak informuje Oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek 9 stycznia 2015r. tuż przed godziną 19.00 w miejscowości Ułęż samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Po dojechaniu straży pożarnej na miejsce zdarzenia, kierujący działaniami stwierdził, że w pojeździe znajduje się nieprzytomny mężczyzna, który miał zachowane funkcje życiowe.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2469

Seniorzy po raz kolejny pokazali swoją witalność życiową oraz aktywność. Uczestnicy klubu "Bliżej Siebie" zorganizowali zabawę sylwestrową w tak zwanym własnym gronie. Na balu pojawiło się ponad 20 osób, a każdy przygotował pyszne danie na stół. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2479
Dęblin24

Policjanci z Dęblina wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, która miała miejsce wczoraj na parkingu przy jednym z marketów. kierowca nie dostosował prędkości, wjechał w budynek po czy odjechał z miejsca. Sprawca, 24-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego był nietrzeźwy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4114
fot. Zofia Barbus/ Francesco Lenzi

Orszak Trzech Króli to piękna staropolska tradycja, która corocznie jednoczy tysiące mieszkańców różnych miast. Spotykają się, aby w atmosferze radości, wspólnie świętować najważniejsze wydarzenie w dziejach ludzkości - narodzenie Chrystusa. Zofia Barbus oraz Francesco Lenzi na to wspaniałe wydarzenie wybrali się do Puław, aby wspólnie z puławianami świętować. Natomiast z mieszkańcami Dęblina i powiatu ryckiego pragną się podzielić wrażeniami z wydarzenia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 4785

Na zakończenie okresu kolędowego w kościele Piusa V w Dęblinie mogliśmy wysłuchać koncertu kolęd oraz pastorałek w wykonaniu Huberta Danasiewicza oraz podopiecznych Miejskiego Domu Kultury. Kolędy i pastorałki miały nie tylko tradycyjne brzmienie, ale również aranżacje popowe oraz soulowe, które urozmaiciły wczorajszy wieczór. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 8287

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.
Prawdziwy piec kaflowy (nowej generacji) z widocznym ogniem nie wysusza-jak kominek-powietrza, nie osłabia odporności, nie alerg...
Szczegóły ogłoszenia

Naprawa przedsionki camping szycie parasole altany pokrycia łodzie cabrio
Naprawiamy przedsionki do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe ...
Szczegóły ogłoszenia

Barmanka i Kucharka Maciejowice
Zatrudnię do pracy osoby na stanowisko barmanki oraz osoby na stanowisko barmanki-kelnerki do lokalu gastronomicznego w Maciejow...
Szczegóły ogłoszenia

Romantyczny wypad we dwoje - relaks dla duszy i ciała w Mazurskim SPA
Mamy propozycję na niezwykłe chwile spędzone z ukochaną osobą, które będą zapamiętane na długo. Pragniemy stworzyć wyjątkowy nas...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook