Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

17 marca placówkę Filii Wiślana Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie odwiedziła grupa uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie. Na bibliotecznej lekcji dzieci dowiedziały się jakie zwyczaje wielkanocne panują w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 4342

17 marca 2015 r. uczestnicy WTZ gościli na Wystawie autorskiej Niny Jędrzejczyk, która odbyła się Klubie Garnizonowym WSOSP w Dęblinie. Nina Jest studentką drugiego roku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu na Wydziale Sztuki, kierunek sztuka mediów i edukacja wizualna. Jej przygoda za sztuką rozpoczęła się w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie pod okiem Pani Anny Krawczak.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Kultura, odsłon: 3844

Zebranie Mieszkańców Osiedla Żdżary odbędzie się w dniu 22.03.2015 r. (niedziela) na placu zabaw przy ul. Środkowej o godz. 15.00 (drugi termin - godz. 15.15)

 

Porządek zebrania:

  1. Sprawozdanie z działalności zarządu osiedla za okres kadencji.
  2. Wybór przewodniczącego i członków Zarządu Osiedla.
  3. Wystąpienie władz Miasta, dyskusja. 
  4. Zakończenie zebrania

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 18-03-2015 12:48
Fot: Źródło: Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych Dęblin

06.03.2015 roku w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie 25 kadetów w tym 3 kobiety służby przygotowawczej do Narodowych Sił Rezerwowych złożyli przysięgę wojskową. Dowódca uroczystego apelu chor. Sebastian Stuła złożył meldunek Komendantowi Szkoły st. chor. sztab. Pawłowi Jakubik o gotowości pododdziałów do złożenia przysięgi wojskowej przez kadetów służby przygotowawczej.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 7931

Po raz kolejny się udało! Dwudniowy I Duathlon Charytatywny„Dobro powraca” już za biegusiami. Akcja miała na celu zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Paweł w walce z chorobą potrzebuje nie tylko ciepła bliskich, ale przede wszystkim kosztownego leczenia i rehabilitacji. Sam niedawno biegał razem z biegusiami pomagając Zosi. Dziś dobro powróciło. Zrobiliście to co potraficie najlepiej – pobiegliście i popłynęliście dla Pawła.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 4672

15 marca na ulicy Warszawskiej w Rykach doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego trzy osoby zostały poszkodowane. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Plama oleju i uszkodzone części pojazdów zostały usunięte z drogi. W działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy z KP PSP w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3896

Policjanci zatrzymali 47-letniego dróżnika w związku tragicznym wypadkiem kolejowym w Dęblinie. Wczoraj pod kołami pociągu zginęła 16-latka kierująca rowerem. Dróżnik został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Rykach. Śledczy ustalają czy 47-latek przyczynił się do wypadku poprzez podniesienie rogatek umożliwiając przejazd oczekujących pojazdów oraz rowerzystce przez tory kolejowe.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4150

Dziś rano około godziny 7.30 na przejeździe kolejowym w Dęblinie przy Podchorążych, pociąg śmiertelnie potrącił 16-latkę, mieszkankę powiatu puławskiego. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa z Ryk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 12172
Dęblin24

Otóż nie! Policjant to też swego rodzaju nauczyciel. Nie od dziś wiemy, że policjanci z KPP w Rykach czynnie biorą udział w odwiedzaniu szkół i prowadzą rozmowy na temat narkotyków, bezpieczeństwa czy przestępczości wśród naszej społeczności. I tym razem w swojej prelekcji policjanci postawili na bezpieczeństwo skierowane do najmłodszych. A co przedszkolaki wiedzą na temat bezpieczeństwa? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 7966

W dniu 9 marca 2015 r. uczestnicy WTZ obchodzili w swojej placówce Dzień Kobiet. W tym roku Panowie przygotowali się śpiewająco… to znaczy Panie śpiewały, a Panowie oceniali zdolności wokalne Pań. „Szansa na sukces” miała profesjonalną oprawę, każda śpiewająca pani losowała utwór, którego tytuł ukryty był w balonie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3536

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook