Dzisiaj jest niedziela, 01 października 2023 r., 274 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu stwarza bezpośrednie zagrożenie dla samego kierowcy, jego pasażerów oraz innych użytkowników dróg. Policja każdego dnia zatrzymuje około 250 kierowców, którzy mają ponad 0,5 promila alkoholu we krwi. Siadając za kółkiem w takim stanie popełnia się przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do dwóch lat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2254

30 września 2014 r. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy technikum gastronomicznego byli gośćmi trzech zamojskich hoteli: Koronnego (****) oraz Mercure i Senator (***). Celem wycieczki było zapoznanie się z wyposażeniem i funkcjonowaniem  obiektów  hotelarskich, a w szczególności poznanie ich części gastronomicznej. Podczas wizyty w hotelach, jak przystało na przyszłych szefów kuchni, uczniowie szczególną uwagę poświęcili części produkcyjnej restauracji.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3255

10 października 2014r. o godzinie 11.00 w ZSZ nr 2 w Dęblinie, rozpoczął się apel z okazji Dnia Patronki szkoły połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych. Wreszcie nadszedł moment wypowiedzenia przez uczniów słów przysięgi:… My, uczniowie.....

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2813
KWP Lublin

Wczoraj policjanci z Ryk po raz kolejny spotkali się z seniorami z terenu powiatu. Odwiedzili Klub Seniora "BLIŻEJ SIEBIE" z Dęblina. Policjanci ostrzegali starsze osoby, aby nie dały się oszukać i były ostrożne w kontaktach z nieznajomymi. Przypomniano także o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się poza obszarem zabudowanym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2859

Tak! Zespół Szkół Nr 3 w Dęblinie ma już 113 lat! W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość patriotyczno-społeczna związana ze 113-stą rocznicą powstania szkoły oraz 80-leciem nadania sztandaru szkole i miejskimi obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości m.in. wręczono stypendia najlepszym dęblińskim uczniom za zeszły rok szkolny oraz nauczyciele otrzymali akty mianowania z rąk Stanisława Włodarczyka oraz nagrody Burmistrza.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZS nr3, odsłon: 5005

Każde spotkanie w doborowym gronie jest okazją do rozmów, żartów i tańców. Diabetycy taką właśnie okazję znaleźli na wrześniowej imprezie "pod grzybkiem", nad Wisłą. Z zaproszenia skorzystał również Prezes MZGK Sp. z o. o. Dariusz Wojdat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3059
Źródło KWP Lublin

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, który uciekał przed ryckimi policjantami. Okazało się, że 57-latek nie zatrzymał się także policjantom z województwa mazowieckiego, gdzie spowodował kilka kolizji. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2331

W niedzielę 5 października odbył się IV turniej z cyklu Grand Prix Leopoldowa 2014. Rywalizacja odbywała się standardowo w trzech kategoriach wiekowych oraz open kobiet i mężczyzn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 4426

04 października 2014r. zostały przeprowadzone ćwiczenia zgrywające wybranych sił i środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i służb ratunkowych z terenu powiatu ryckiego. Ćwiczenia składały się z 3 epizodów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 4164

Policjanci z Ryk poszukują mężczyzny, który na terenie dyskontu przy ul. Stężyckiej w Dęblinie skradł artykuły na blisko 800 złotych. Mężczyzna, który znajduje się na zdjęciach monitoringu kradł artykuły spożywcze i chemiczne. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę na proszony jest o kontakt rycką policją tel. (81) 86-50-210, bądź dzwoniąc na nr tel.: 997, 112.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2613

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook