Dzisiaj jest czwartek, 30 listopada 2023 r., 334 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Kryminalni z Ryk zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Dwaj 14-latkowie włamali się do marketu spożywczego. Zaskoczeni szybką interwencją mundurowych nie zdążyli nic ukraść. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2347

Policjanci wydziału kryminalnego komendy z Ryk zatrzymali 63-latka oraz 62-latka, którzy dokonali kradzieży elementów zabytkowego nagrobka. Poszkodowany ocenił straty na kwotę 2 tys. złotych. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Mężczyźni sprzedali je w punkcie skupu złomu. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3247

Gabriel Maciejewski pisarz, historyk pochodzący z Dęblina, znany bloger o pseudonimie Coryllus opowie o sobie i swojej twórczości podczas spotkania autorskiego w MDK nad Wisłą w Dęblinie 31 stycznia o godzinie 16.00.

                    kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2952
fot. Zofia Barbus

Uczestnicy klubu "Bliżej Siebie" kolejny raz mieli okazję do świętowania. Tym razem do wspólnego spotkania przyczyniła się pani Wiesława Krupa. Zaprosiła przyjaciół i znajomych do wspólnego imieninowego stołu. Na imieninach u pani Wiesławy pojawił sie również honorowy gość z Kanady. Pani Daniela Kornaś, która na co dzień jest mieszkanką Vancouver miała okazję przypomnieć sobie jak niegdyś sama świętowała w Polsce. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3238

Tradycyjne spotkanie opłatkowo-noworoczne Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Dęblinie odbyło się w minioną środę. Były podziękowania, wyróżnienia oraz wspólne łamanie się opłatkiem. Na doroczne spotkanie przybyło blisko 190 osób. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji wpierających działalność związku.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 6451

15 stycznia 2015r. około godziny 2100 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Samochód osobowy marki Honda Civic uderzył w drzewo i zapalił się. W wypadku zginął młody mężczyzna.

W chwili przybycia straży pożarnej na miejsce zdarzenia, samochód był cały w ogniu. Na miejscu była policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 7628

11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 2005 r. uczestnicy WTZ jako placówka biorą aktywny udział w tym święcie ludzkich serc. Od 10 lat Ich darem dla Orkiestry jest wyszywane serce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2226
fot. źródło ZSZ nr 2 Dęblin

W rankingu wojewódzkim w klasyfikacji "Ranking Techników 2015 - woj. lubelskie" spośród szkół powiatu ryckiego najlepiej wypadłoTechnikum Ekonomiczne w ZSZ nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Dęblinie. Szkoła zajęła 15 miesjce z 50 pozycji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 5939

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z domu. Jego łupem padały elementy elektryczne oraz wyposażenia wnętrza. Przypomnijmy, że do kradzieży z włamaniem doszło w maju 2013r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3067

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie, pt: "Dęblińskie zdjęcie roku 2014". Konkurs służy wyselekcjonowaniu najlepszych fotografii o tematyce dęblińskiej. Zapraszamy do udziału! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2578

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook