Dzisiaj jest sobota, 09 grudnia 2023 r., 343 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

"W karnawale same bale" pod takim tytułem odbył się bal w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Dęblinie. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się tego dnia w przepięknych strojach karnawałowych przygotowanych przez rodziców. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły. Dostarcza naszym milusińskim wiele radości i uśmiechu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4535

19 – 23 stycznia 2015 roku w Puławach odbył się XX Ogólnopolski  Festiwal Kolęd i Pastorałek. W czasie trwania pięciodniowych  przesłuchań  w 313 prezentacjach (w tym 190 solistów) wystąpiło 1598 wykonawców w różnych kategoriach wiekowych.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4605

29.01.2015 r. w Rykach na ul. Słowackiego doszło do zderzenia dwóch samochodów, samochód dostawczy VW Transporter wpadł w poślizg i swoim prawym bokiem uderzył w samochód osobowy Skoda Octavia. ZRM udzielał pomocy medycznej 4 osobom biorącym udział w zdarzeniu, jedną z osób poszkodowanych była Pani Burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4188
fot. Dęblin24

Dziś w godzinach porannych kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Ryk, przez Stawy w stronę Dęblina wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce pogotowie. Musimy pamiętać, że nawet zimowe ogumienie nie daje nam pewności i maksymalnej przyczepności do nawierzchni drogi.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2768

30 stycznia 2015 r. z zaproszenia na Bal Karnawałowy WTZ Ryki skorzystali uczestnicy z WTZ Dęblin. Jak co roku bal miał konwencję balu przebierańców, a tematyką byli piraci. Na balu pojawili się piraci, marynarze, pirackie dziewczyny, oraz kapitanowie statków. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 4023

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego. Mężczyzna uporczywie nękał swoją byłą żonę oraz dziecko. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym, w postaci tymczasowego aresztowany na okres 2 miesięcy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2409
KWP Ryki

Interwencja policjantów z Dęblina być może uratowała życie 45-latkowi, który wieczorem leżał na chodniku. Mężczyzna miał trudności z wysłowieniem się i nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Policjanci w trosce o jego życie i zdrowie przewieźli go na komendę, skąd trafił do szpitala. Okazało się, że jest pod znacznym wpływem alkoholu. Wynik badania wskazał w jego organizmie ponad 4.6 promila alkoholu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2319

Propozycje Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie są bardzo obszerne. Każdy znajdzie dla siebie zajęcia, które go interesują, ponadto będzie można nauczyć się czegoś nowego. Na każdy dzień zimowego odpoczynku zaplanowano wiele ciekawych zajęć. Organizatorzy oferują warsztaty kulinarne, taneczne, muzyczne i sportowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2243

Odbiorem końcowym robót w osiedlu Stawy w dniu 28 stycznia br. zamknięto ostatni etap unijnego projektu realizowanego przez Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie. Tym samym zakończyła się, trwająca od 2012 roku, inwestycja pn. „Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzenia ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3382

27 stycznia 2015 r. uczestnicy WTZ otrzymali zaproszenia na Jasełkowe przedstawienie uczniów ZSZ nr 2 w Dęblinie. W większości szkół trwa zwyczaj radosnego kolędowania i wystawiania misteriów bożonarodzeniowych znanych jako Jasełka. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 2366

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook