Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Mobilny Zespół Rekrutacyjny 22 Batalionu Lekkiej Piechoty w Dęblinie 23 lutego i 23 marca w godzinach 9.00 – 13.00 serdecznie zaprasza do Urzędu Miasta w Dęblinie przy ul. Rynek 12.

 

Przy wejściu do Ratusza będą na Was czekać żołnierze, od których będzie można uzyskać

 

informację o warunkach służby oraz wymaganiach i zasadach naboru do Wojsk Obrony Terytorialnej i 22 Batalionu Lekkiej Piechoty.

 

NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ!

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, dodano: 22-02-2023 12:34

Kubuś Puchatek to postać kochana na całym świecie. Nic, więc dziwnego, że doczekał się nawet swojego święta. Nieoficjalny Dzień Kubusia Puchatka obchodzony jest 18 stycznia, czyli w rocznicę urodzin Alana Aleksandra Milne'a - pisarza, który stworzył postać misia o małym rozumku.

 

Święto to stało się okazją do zorganizowania przez MBP Filia Wiślana lekcji bibliotecznej dla uczniów klasy pierwszej ze SP Nr5.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 186
Zdjęcie autorstwa Tytus Maleszewski - Muzeum Narodowe w Warszawie, Domena publiczna, Wikipedia

W dniu 16 lutego w Miejskiej Bibliotece Filia Masów odbyła się lekcja biblioteczna dla klasy IV z SP nr 4. Dzieci mogły tego dnia obejrzeć wystawę dotyczącą życia i twórczości o wybitnym, polskim kompozytorze Stanisławie Moniuszko.

 

Na początku bibliotekarka opowiedziała uczniom ciekawostki dotyczące artysty. Dzieci dowiedziały się m.in., że Moniuszko był i inteligentnym chłopcem , który znał kilka języków obcych.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 128

W środę 15 lutego tuż po godzinie 16:00 w progi naszej szkoły zawitali bardzo mili i oczekiwani goście – kandydaci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I szkoły podstawowej wraz ze swoimi rodzicami.

 

Całe wydarzenie rozpoczęło się od powitania przez panią dyrektor Joannę Pardo wszystkich przybyłych gości i przedstawienia oferty szkoły oraz kadry pedagogicznej.

 Zespół szkół Ogólnokształcących w Dęblinie dysponuje 2 salami gimnastycznymi, w których uczniowie dbają o rozwój tężyzny fizycznej, rozgrywają mecze i konkurują w różnych aktywnościach.

 

Sale te służą również jako obiekty widowiskowe podczas apeli, programów artystycznych, biesiad czy innych uroczystości.

 

 

W ferie zimowe mniejsza z sal zwana przez społeczność szkolną „górną” przeszła solidny remont. Prace rozpoczęły się 10 lutego i w chwili obecnej korzystają już z niej uczniowie.

 „Łączy nas krew, która ratuje życie” – to hasło kolejnej już Akcji Honorowego Krwiodawstwa zorganizowanej w naszej szkole, która odbyła się 1 lutego 2023 roku.

 

Jak zawsze pod opieką kadry medycznej z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy oddział w Garwolinie młodzież oddawała krew, niosąc pomoc potrzebującym.

 

Łącznie tego dnia krew oddało 31 osób, co pozwoliło uzyskać blisko 14 litrów krwi!

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 284

W minionym tygodniu codziennie gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Puławach.

 

Uczniowie klas maturalnych zostali szczegółowo zapoznani z możliwościami naboru do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, specjalistycznej służby wojskowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 188

Podczas „Koncertu Noworocznego 2023” prowadzona była zbiórka na rzecz Fundacji „Hospicjum - Razem możemy więcej”, której celem było zgromadzenie środków finansowych na budowę tarasu wychodzącego na ogród.

 

To miejsce będzie dostępne dla osób bardzo chorych, którym opuszczanie swojego łóżka sprawia nie lada wyzwaniem lub jest w ogóle nie możliwe.

 

Kierownictwo Fundacji marzy, aby łózko stało się środkiem lokomocji przenoszącym ww. pacjentów z tarasu wprost do ogrodu z szerokimi, utwardzonymi alejkami, altaną otoczoną pachnącymi kwiatami i pięknymi krzewami.kategoria: Top,Miasto Dęblin, Aktualności, odsłon: 206

Laureaci konkursu „Młodzi dla historii” - uczniowie: Dominik Komar, Jarek Kuzhyl, Władek Malyshev, zostali zaproszeni do telewizji TVP Lublin, aby opowiedzieć  o swoim projekcie filmowym  i sukcesie z nim związanym.

 

Dla chłopców to było ważne wydarzenie, przed którym poczuli, czym jest stres przed wystąpieniami publicznymi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 205

W ramachobchodów Światowego Dnia Mokradeł w UMCS 7 lutego 2023 roku odbył się konkurs z wiedzy o mokradłach.

 

W obchodach tego święta wzięło udział ponad 200 uczniów liceów i techników z województw: lubelskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

 

Pytania konkursowe obejmowały treści przedstawiane podczas wydarzenia.KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook