Dzisiaj jest czwartek, 05 października 2023 r., 278 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

21-go maja o godzinie 10.00 rozpoczął się miejski XXI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W imprezie wzięło udział 21 uczestników w tym 12 solistów i 2 zespoły wokalne.

 

Jury w składzie:

1. Ewa Rząsa – muzyk – MDK Dęblin

2. Artur Kułak – organista dyplomowany – Parafia pw. Św. Piusa V w Dęblinie

3. Andrzej Sar – muzyk WOK w Lublinie, członek chóru Teatru Muzycznego.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3427

22-24 maja w Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdrój odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Bellona. Do koncertu konkursowego zostało zakwalifikowanych 10 podmiotów wykonawczych w tym zespół Michał Pastuszak i Poławiacze Pereł

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3971

23 maja 2015r. w naszej placówce odbyło się otwarcie wystawy uczestników pracowni artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, podsumowującej ich całoroczną pracę. Można było obejrzeć prace z takich dziedzin jak: malarstwo, rysunek, grafika, batik, ceramika i wiklina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2647

Sobotnie popołudnie 30 maja 2015 r. uczestnicy WTZ spędzili na sportowo podczas II Pikniku Rodzinnego na Wyspie Wisła w Stężycy. Dużo atrakcji zapewniła im szefowa Klubu Uczelnianego WSOSP Pani Alicja Perkowska wraz z studentami dęblińskiej uczelni. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1614

Policjanci ryckiej komendy nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestniczyli w piknikach rodzinnych organizowanych w Stężycy oraz Rykach. Policjanci prezentowali swoje wyposażenie oraz znakowali rowery. Przekazywali także podstawowe zasady poruszania się po drodze.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2060

W Sierskowoli gm. Ryki samochód osobowy dachował na DK 48. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i odcięciu dopływu gazu LPG w uszkodzonym pojeździe. W działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy straży pożarnej z KP PSP w Rykach. Do zdarzenia doszło 31 maja br.

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2485

22 maja 2015r. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie obchodził Święto patrona szkoły. Uczniowie wraz z wychowawcami zgromadzili się przed budynkiem szkoły, gdzie dyrektor ZSO pan Roman Bytniewski złożył kwiaty pod obeliskiem upamiętniającym poległych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego. 

 

 31 maja 2015 roku na stadionie sportowym w Stężycy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP i MDP z terenu Gminy Stężyca. Do rywalizacji stanęło 11 drużyn, tj.:

  • 2 drużyny MDP Dziewcząt,
  • 2 drużyna MDP Chłopców,
  • 1 drużyna KDP,
  • 6 drużyn OSP. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3680

Zarząd Koła PZW "START" Dęblin w dniu dzisiejszym zorganizował Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody zostały rozegrane na akwenie fosy Fortu Mierźwiączka w grupach wiekowych: do 12 lat, 12 - 14 lat oraz 14 - 16 lat. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5500

W dniu dzisiejszym nad stawem przed Pałacem Jabłonowskich odbyły się zawody wędkarskie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Organizatorem zawodów był  Zarząd Koła nr 4 Dęblin – Miasto. W niedzielny poranek do rywalizacji nad wodą stanęło 31 dzieci w różnym przedziale wiekowym. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 9356

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook