Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Polsce mamy niezwykle wysoki poziom tolerancji społecznej dla pijanych kierowców. Zakładanie, że nic złego nie może się zdarzyć, to typowo krótkowzroczne myślenie, które niejednokrotnie kończy się tragedią na drodze. Tak naprawdę scenariusz tego typu nieszczęśliwych zdarzeń jest bardzo podobny – w momencie decyzji o jeździe nikt z otoczenia nie podejmuje skutecznych prób, aby zapobiec tragedii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2504

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje nas, że w okresie od 22 do 28 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 10 zdarzeń, tj. 3 pożarów i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2162

W dniach 19, 23 i 24 września 2014 r. w Rykach przy ul. Kolejowej na terenie firmy zajmującej się auto kasacją odbyły się ćwiczenia doskonalące działania w zakresie ratownictwa technicznego tj. techniki cięcia konstrukcji pojazdów osobowych i ciężarowych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3229
Fot. KWP Lublin

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi odwiedzili dzisiaj uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Rykach oraz przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 2 w Rykach. Funkcjonariusze poruszyli tematy odpowiedzialności prawnej, „cyber przemocy” oraz zapoznali najmłodszych z pracą Policji, bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Ważnym elementem było także przypomnienie zasad postępowania z nieznajomymi osobami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2567
Fot. KWP Lublin

Ponad 1300 paczek papierosów różnych marek oraz 17 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli policjanci z Ryk i Dęblina. Nielegalny towar funkcjonariusze ujawnili podczas kontroli samochodu osobowego marki Audi. Uszczuplenie Skarbu Państwa wynosi ponad 25 tys. złotych. 51-letni obywatel Armenii odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1955

Za bezpodstawne wezwanie Policji odpowie 58-letni mieszkaniec gminy Kłoczew. Mężczyzna zgłaszał, że nie może wejść do domu. Jego żona miała zamknąć drzwi, nie chcą wpuścić go do wewnątrz. Jak się okazało prawda była jednak inna. To 58-latek sam nie chciał wejść do domu. Żądał wprowadzenia do domu przez żonę w asyście policji.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2041

4 października na Targowisku Miejskim przy ulicy Niepodległości, burmistrz Miasta Dęblin, Stanisław Włodarczyk zaprasza mieszkańców Dęblina i okolic na koncert zespołu "Oddział Zamknięty". Oprócz koncertu przewidziany jest występ zespołu BLOOM i premiera piosenki promującej Dęblin oraz występ magika z Talent-Show.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 4851
Fot. KWP Lublin

Podczas prac polowych w miejscowości Swaty odnaleziony został niewybuch pocisku rakietowego. O znalezisku poinformował policjantów właściciel posesji. Dwa pociski zostały zabezpieczone przez saperów . Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1903

Zmierzając do zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego policjanci z Ryk prowadzili wczoraj na drogach powiatu ryckiego działania w ramach akcji „ Bezpieczny pieszy”. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na przestrzeganie przepisów drogowych, a w szczególności respektowanie praw pieszych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2622

Jeżeli w Twojej obecności osoba pod wpływem alkoholu zamierza prowadzić samochód, rower czy inny pojazd mechaniczny po drodze publicznej, nie pozwól jej na to! Pamiętajcie, że konsekwencje jazdy po pijanemu często bywają dramatyczne.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3504

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook