Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Wczoraj policjanci z Ryk po raz kolejny spotkali się z seniorami z terenu powiatu. Odwiedzili Klub Seniora "BLIŻEJ SIEBIE" z Dęblina. Policjanci ostrzegali starsze osoby, aby nie dały się oszukać i były ostrożne w kontaktach z nieznajomymi. Przypomniano także o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się poza obszarem zabudowanym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2535

Tak! Zespół Szkół Nr 3 w Dęblinie ma już 113 lat! W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość patriotyczno-społeczna związana ze 113-stą rocznicą powstania szkoły oraz 80-leciem nadania sztandaru szkole i miejskimi obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości m.in. wręczono stypendia najlepszym dęblińskim uczniom za zeszły rok szkolny oraz nauczyciele otrzymali akty mianowania z rąk Stanisława Włodarczyka oraz nagrody Burmistrza.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZS nr3, odsłon: 4443

Każde spotkanie w doborowym gronie jest okazją do rozmów, żartów i tańców. Diabetycy taką właśnie okazję znaleźli na wrześniowej imprezie "pod grzybkiem", nad Wisłą. Z zaproszenia skorzystał również Prezes MZGK Sp. z o. o. Dariusz Wojdat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2827
Źródło KWP Lublin

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, który uciekał przed ryckimi policjantami. Okazało się, że 57-latek nie zatrzymał się także policjantom z województwa mazowieckiego, gdzie spowodował kilka kolizji. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2083

W niedzielę 5 października odbył się IV turniej z cyklu Grand Prix Leopoldowa 2014. Rywalizacja odbywała się standardowo w trzech kategoriach wiekowych oraz open kobiet i mężczyzn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 3987

04 października 2014r. zostały przeprowadzone ćwiczenia zgrywające wybranych sił i środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i służb ratunkowych z terenu powiatu ryckiego. Ćwiczenia składały się z 3 epizodów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3833

Policjanci z Ryk poszukują mężczyzny, który na terenie dyskontu przy ul. Stężyckiej w Dęblinie skradł artykuły na blisko 800 złotych. Mężczyzna, który znajduje się na zdjęciach monitoringu kradł artykuły spożywcze i chemiczne. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę na proszony jest o kontakt rycką policją tel. (81) 86-50-210, bądź dzwoniąc na nr tel.: 997, 112.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2388

Policjanci z Ryk zatrzymali trzech 17-latków oraz 16-latka, którzy wszczęli awanturę w autobusie. Czteroosobowa grupka używała wulgarnych słów oraz kopała w siedzenia. Kiedy kierowca zwrócił im uwagę i zadzwonił na Policję uciekli w przydrożne krzaki. Mundurowi zatrzymali nastolatków chwilę później. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2306

30 września 2014 r. w dęblińskiej placówce Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczestnicy warsztatów obchodzili Dzień Chłopaka. W tym roku Panowie mieli nie lada atrakcję, mogli bowiem „wystąpić” w programie muzycznym X – FACTOR. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 3001
Fot. UM Dęblin

Coraz bliżej realizacji kolejnego etapu projektu wodno-kanalizacyjnego w Dęblinie. Potwierdzenie przyznania dofinansowania na „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach projektu: Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin - etap II" otrzymał Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4359

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook