Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

23 października uczestnicy dęblińskiego Klubu "Bliżej Siebie" obchodzili 5 rocznicę z okazji jego powstania. Podczas tych pięciu lat uczestnicy Klubu stale się rozwijali, wspierali w trudnych chwilach oraz powiększali swoje szeregi. Oprócz członków dęblińskiego Klubu udział w imprezie wzięli zaproszeni goście. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3338
Źródło KWP Lublin

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu zastosował wczoraj sąd, wobec dwóch mężczyzn którzy dopuścili się czynnej napaści na policjantów po niedzielnym meczu w Dęblinie. Kolejny z zatrzymanych usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności funkcjonariusza. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Dziś za udział w bójce śledczy wnioskują o tymczasowy areszt dla następnych czterech mężczyzn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2011
KWP Lublin

Policjanci zatrzymali 24 mężczyzn, którzy wtargnęli na boisko w przerwie meczu IV ligi w Dęblinie. Doszło do bójki między kibicami z Ryk, Dęblina i Lublina. Trzech z zatrzymanych będzie odpowiadać czynną napaść na policjanta, czterech za posiadanie narkotyków, a pozostali za chuligańskie zachowanie podczas meczu. Za najpoważniejsze przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2926

Według Światowej Organizacji Zdrowia ryzyko pojawienia się w Polsce osoby zakażonej wirusem ebola jest bardzo niskie. Jest to jednak właściwy moment do weryfikowania i doskonalenia procedur. 12 października zebrał się Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1942

Jak powszechnie wiadomo cukrzyca to choroba, z którą da się żyć, jednak to poważna choroba. Trzeba pamiętać, aby przestrzegać kilku zasad żywienia oraz obserwować swój organizm i najważniejsze to utrzymywać prawidłowy poziom cukru we krwi. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2081

Jeśli w Waszej obecności osoba pod wpływem alkoholu zamierza prowadzić samochód, rower czy inny pojazd po drodze publicznej, nie pozwólcie jej na to! Pamiętajmy, że konsekwencje jazdy po pijanemu często są dramatyczne.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2159

Zwycięstwem 8:2 zakończyło się pierwsze spotkanie drużyny Błękitni Leopoldów w II lidze. Pierwotnie termin meczu zaplanowany był na niedzielę, 19 października. Kilka sytuacji spowodowało jednak, że mecz odbył się w sobotę. Dwa punkty jakie udało się zdobyć gościom to zwycięskie gry deblowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 2619
fot. Mariusz Karolak

03. października br. o godz. 12.00, w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyło się posiedzenie jury dla V edycji konkursu literackiego "Z Ziemi Wyrosłe, Z Serca Utkane" zorganizowanego przez Klub Twórców Ludowych pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2964

Tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia był okazją do zorganizowania konkursu na temat chorób wektorowych. Jego organizatorami były: Starostwo Powiatowe w Rykach, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rykach i Powiatowa Publiczna w Rykach . 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1963

Nową pracownię hotelarską otwarto w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie podczas obchodów  Dnia Edukacji Narodowej, które miały miejsce 13 października 2014 r. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Badaj oraz Dyrektor ZSZ nr 2 Gabriela Wojdat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3263

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook