Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Kryminalni z Dęblina oraz Ryk ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych. Poszkodowani właściciele łącznie oszacowali straty na blisko 9 tys. zł. 32-latek oraz jego 33-letni kompan za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1976

Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta w Puławach zaprasza do uczestnictwa w wyjeździe historyczno-krajoznawczym do Pakosławia koło Iłży, gdzie sto lat temu w nocy z 19/20 maja została stoczona bitwa z udziałem 1 Legionu Polskiego (Legionu Puławskiego). Piknik historyczny odbędzie się w Iłży w niedzielę 28 czerwca 2015 r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 2463

10 maja ryccy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 28-letniego mieszkańca gm. Ryki. Mężczyzna ma do odbycia łączną karę pozbawienia wolności na okres 2 lat. 28-latek od blisko trzech lat ukrywał się przed organami ścigania.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2239

Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym stopniu zdyscyplinować kierujących pojazdami do przestrzegania przepisów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2119

22 stycznia 2015 r. powołano Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej z siedzibą w Lublinie. Dęblińskie Warsztaty również podpisały deklarację członkowską, a 27 kwietnia 2015 r.brały udział w pierwszej Konferencji "Rola Warsztatów Terapii Zajęciowej i ich potencjał w systemie wsparcia osób z niepełnosprawnością". Konferencję zorganizowało Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej przy LFOON Sejmik Wojewódzki oraz Posłanka na Sejm RP Joanna Mucha.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1369

W środę 6 maja przy cmentarzu wojennym na ulicy Balonna odsłonięto obelisk upamiętniający zagładę miejscowych Żydów podczas II wojny światowej i funkcjonowania na tym terenie Niemieckiego Obozu Pracy Przymusowej „Bauleitung der Luftwaffe”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3379

10 maja odbył się III turniej z cyklu Grand Prix Leopoldowa 2015 w tenisie stołowym. Na starcie rywalizacji stanęło ponad 30 zawodników. Tak jak poprzednio również i 10 maja rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych oraz na koniec w kategorii open.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 2607

Na drodze krajowej K-48, przed godz. 17.00 w miejscowości Stary Bazanów, 22-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. Jego podróż zakończyła się na drzewie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2115

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie powiatu. Kierująca osobowym renault doprowadziła do czołowego zderzenia z toyotą. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2224

Jak informuje nas Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach kpt. Jarosław Lasek, na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Rykach w okresie od 4 do 10 maja 2015r. odnotowano 10 zdarzeń

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2194

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook